Şimdi Ara

Cowon iAudio U3 incelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
27.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben geçen 50 dk kayıt yaptım 45 mb gitti 128bps ama sarjı kaç saat gider bilmiyorum
  • arkadaşlar iriver t10 gb. ve cowon u3 2gb. arasında kaldım tercih yapamıyorum.ikisinide hiç görmedim ama takip ettigim kadar ses üstünlüğü cowon'da pil üstünlüğü iriverde bhphotovideo'dan almayı düşünüyorum cesaret edemiyorum tecrübesi olan arkadasşlar yorumlarınızı bekliyorum.
  • Cowon iAudio U3 için piyasadan harici adaptör alıp kullanan oldu mu?
    Herhangi bir sorun yaşadınız mı?
    Bir de USB'den Şarj ederken alete dosya transferi yapabiliyorum ama menuler falan açılmıyor sadece şarj ekranı gözüküyor
    onda da dolum oranını gösteren bir bar falan yok ya da benmi yanlış bir ayar yaptım.

Manuele göre harici adaptörde en azından dolum miktarını gösteren bir ibare olması lazım, fakat piyasadan bulacağım herhangi bir harici adaptörle bunun olup olmayacağını bilmiyorum.
  • @vatan18.....

benm goduklerim kadariyla 1-2 gb araliginda (kucuk bi aralik)

en ii urunler 1.cowon u2 2.iRiver t10 3.Creative - Samsung urunleri genelde..

ama bence cowon acik ara lider..
  • arkadaşlar bu bhfhoto da cowon un 20-30 gb lıkları falan da var.onlar nasıl U3 e göre.onlarda video özelliği yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrunkeN

Cowon iAudio U3 için piyasadan harici adaptör alıp kullanan oldu mu?
    Bir de USB'den Şarj ederken alete dosya transferi yapabiliyorum ama menuler falan açılmıyor sadece şarj ekranı gözüküyor
    onda da dolum oranını gösteren bir bar falan yok ya da benmi yanlış bir ayar yaptım.

Manuele göre harici adaptörde en azından dolum miktarını gösteren bir ibare olması lazım, fakat piyasadan bulacağım herhangi bir harici adaptörle bunun olup olmayacağını bilmiyorum.

cowon u3 için adaptörü bende bir başka başlıkta sormuştum ama cevap gelmemişti.
    bende yeni aldığım için u3 ü daha dün keşfettim bunu:usb ye taktığında sadece bilgisayarından dosya transferi ekranı geliyor arka plandada sarj ediyor , sarj ekranı usb den çıkarma işlemi için uyguladığın pc tray daki güvenle kaldır seçeneğini seçtikten sonra geliyor.

• Bende bir kaç gün önce Cowon u3 aldım.Ama bir türlü bilgisayarımdaki resimleri yükleyemiyorum cowon'a.Ya resmi görmüyor ya da abuk sabuk metin yazısı çıkıyor ve açmıyor.Resim yükleme işi nasıl oluyor acaba? bilen arkadaşlar bir zahmet açıklayabilirmi?
  • ya arkadaslar amazon com da cowon U3 daha hesaplı ordan almak istesek türkiyeye gönderirler mi?amazon com dan alısveris yapan varmı aranızda?ve hangi cargoyla isteyelim?
  • Bildiğim kadarıyla Amazon Türkiye'ye göndermiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: hakanizm1

ya arkadaslar amazon com da cowon U3 daha hesaplı ordan almak istesek türkiyeye gönderirler mi?amazon com dan alısveris yapan varmı aranızda?ve hangi cargoyla isteyelim?
  • peki kardes bu yabancı siteden alınan ürünlerin garantileri varmı?varsa nereye götürücez?mesela bhphoto dan aldık diyelim..
  • toshiba , hp , dell vb gibi bazi urunleirn uluslararasi 1 yil garantileri vardir ancak diger cogu urun icin . urunlerin garantileri alinan ulkededir...
  • önceki mesajımı sildim çünkü fikrim değişdi :D

cowon u3-2gb(tıkla)

bu linkdeki aleti bayram tatilinden sonra alıyorum kesin!
    soracağım birkaç şey war...
    cowon un TR de distribütörü warmı , war ise bu aldığım cowon arıza yapdığı zaman oraya götürsem garanti kapsamında tamiri yada değişimi olurmu?
    yani bu aldığım cowonun garantisi dünya çapında geçerlimidir ?
    bir diğer sorum da bhphotovideo sitesinde cx300 göremedim malesef ancak ie4(tıkla) gördüm ve fiyatı biraz yüksek geldi sizcede öyle değilmi ?

satın alırken tek dikkat edeceğim kargonun UPs olması heralde başkada önemli bir ayrıntı warmı?
    şimdiden teşekkür ediyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: DrunkeN

Cowon iAudio U3 için piyasadan harici adaptör alıp kullanan oldu mu?

Ben aldığımdan beri hiç USB ile şarj etmedim.Mpx200 telefonun adaptörü ile besledim.Çünkü verebildiği akım daha fazla ve Cowon U3 daha çabuk şarj oluyor ve daha verimli oluyor.
  • video kalitesi nasıl acaba? altyazılı film izlenebilir mi ? ekran biraz küçük görünüyor...

bu arada 4gb lıgı çıkmış fiyatı 189$

http://www.jetmall.net/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=290
  • arkadaslar ben bhphoto dan 3 adet ürün almak istiyorum.bunun kargo maliyetinde değisiklik olur mu?alacagım ürünler cowon 1GB veya cowon 2GB
  • @hakanizm
    bende alıcam ancak birkaç sorum war yukardaki mesajımda da yazmışdım , birileri cevap yazarsa makbule geçer ;)

quote:

cowon u3-2gb
    cowon u3-4gb

bu linkdeki aleti bayram tatilinden sonra alıyorum kesin!
    soracağım birkaç şey war...
    cowon un TR de distribütörü warmı , war ise bu aldığım cowon arıza yapdığı zaman oraya götürsem garanti kapsamında tamiri yada değişimi olurmu?
    yani bu aldığım cowonun garantisi dünya çapında geçerlimidir ?
    bir diğer sorum da bhphotovideo sitesinde cx300 göremedim malesef ancak ie4(tıkla) gördüm ve fiyatı biraz yüksek geldi sizcede öyle değilmi ?

bhphotovideo dan satın alırken tek dikkat edeceğim kargonun UPs olması heralde başkada önemli bir ayrıntı warmı?
    ancak orada 4 gb lik modeli yok jetmall dan yada başka biryerden alışveriş yapan warmı 4 gb lik modeli almak istiyorum :D
    şimdiden teşekkür ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 25 Aralık 2006; 7:39:14 >

• arkadaşlar u3 1gb aldım
    4 adet firmware var 1.21 , 1.23 , 1.26 ve 1.26beta
    sırdan yükliyim mi ? bir de 1.26 mı en son yoksa betası mı ?
    teşekkürler
  • Bende sipariş verdim. Şu an USA'da gümrükdeymiş .Bakalım bayramdan sonra gelir herhalde
  • ben de bugün istedim processing hala, size güvendim alayım dedim inşallah gelir. gelince isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim bhphotovideo konusunda,
    iyui bayramlar mutlu yıllar
  • ben mail attım u3 ün 4 gb lik modeli birkaç haftaya kadar elimizde olur dediler...
    diye yazdım ancak gelmiş
    http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=4259&A=details&Q=&sku=475506&is=REG&addedTroughType=categoryNavigation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 2 Ocak 2007; 6:05:42 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.