Şimdi Ara

Cowon iAudio U3 incelemesi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
27.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şarkı sözü göstermeye hiç çalışmadım gerek duymadım o yüzden bilmiyorum..ben de u7 var kontroller aynıdır sanırım..resim bölümüne gir üstte yandaki tuşla geri gel resimlerin dosya halinde gösterilmesi lazım istediğin resmin üzerine gel play tuşuna basılı tut..orda wallpaper yazması lazım..basınca tamamdır..
  • slhsm;saol hallettim wallpaper işini,yanlız dikkat ettim bellibir süre sonra kasıyo cihazı.(çok değil ama belli ediyo kendini.) seninde dediğin gibi şarkı sözü çok önemli değil ama böyle bi özellik olunca insan görmek istiyo
  • 5 yönlü navigatör tuşu dayanıklılığı zaman geçtikçe istikrarlı olarak devam ediyormu merak ediyorum.narin birşeye benziyor umarım bozulmaz
  • sapasağlam celtic frost hala sapasağlam.
  • İyi hoş da yarın birgün bunun bataryası eskiyince ne olacak?Mesela telefonların eskiyor..
    Bir de joysitik hassas olur ne kadar dayanır bilinmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSPeRAdO kuVA-İ

İyi hoş da yarın birgün bunun bataryası eskiyince ne olacak?Mesela telefonların eskiyor..
    Bir de joysitik hassas olur ne kadar dayanır bilinmez.

merak etme nazar değmemesi için kullanma süremi yazmıyorum uzun zamandan beri elimden düşürmüyorum kendilerini bir şaheser....
    bataryası biterse 4 tane vida var açarım karaköyden de uygun bir pil alır takarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: progressiver

merak etme nazar değmemesi için kullanma süremi yazmıyorum uzun zamandan beri elimden düşürmüyorum kendilerini bir şaheser....
    bataryası biterse 4 tane vida var açarım karaköyden de uygun bir pil alır takarım

Maşallah diyeyim o zaman .Sorun olmuyor yani bataryanın eskimesi..iyi o zaman
    Joysitik sağlam mı bi bozulsa gitti at çöpe
  • yok sağlam cihaz kaya gibi domates
  • beyler bunu vistalı sisteme taktığımda "h: sürücüsündeki diski kullanabilmek için önce biçimlendirmeniz gerekli." diyor geçit vermiyor.
    ne yapmalıyım?
  • Emegine saglık arkadaş.
  • Benim navigasyon tuşuda hafiften dağıldı.
    nerde tamir ettiririz?
    Cihaz yurtdışı
  • dün darty ye gittim u3 ile creative,samsung,philips.sony, nin standlardaki tüm modellerini kıyasladım u3 ün kalitesini birkez daha anlamış oldum nakite sıkıştığım için satacaktım ama muhtemelen vazgeçicem video için en iyi ayarları yazarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 10 Ekim 2008; 10:50:49 >
  • hayırlı olsun güzelmiş
  • Cowon U3 almak istiyorum yaaa :(:(:(:(:(:(
    Yardım edin bi :(:(:(:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: overclockcu

Cowon U3 almak istiyorum yaaa :(:(:(:(:(:(

İyi hortlatmışsın u3 kullanıcısıyım ne öğrenmek istiyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: parietale

quote:

Orjinalden alıntı: overclockcu

Cowon U3 almak istiyorum yaaa :(:(:(:(:(:(

İyi hortlatmışsın u3 kullanıcısıyım ne öğrenmek istiyosun

Zamanında bana u3 aldırmadılar şimdi u3 krizi tuttu
    hiçbir yerde bulamıyorum alıcam ama mal gibi kaldım ortada ya :(:(:(
    yardım edin bi yerden bulayım :(:(:(
  • ben 1 gb lık modelini kullanıyorum,

2 veya 4 gb lık modelini, almanya, amerikada sıfır geç, ikinci elini dahi bulamadım, netten,

TR de zaten kutusunu bile bulamazsın malum

Sanırım dünyanın en iyi üretilen en güclü ufak mp3 çaları

1gb lık beyaz modeli var elimde full kutulu isteyen olursa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 27 Nisan 2009; 0:20:51 >
  • 4 gb modelini nerede ve kaça bulabilirim?
  • 4gb u3 arızalandı.Usb girişindeki aparat sayesinde cebimdeyken usb girişi kopmuş ve şu an çalışmıyor.Tamir edebilecek bir yer var mıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 16 Ocak 2012; 17:03:49 >
  • Arkadaşlar merhaba. Samsung S8530 Wave 2 cihazım (IPHONE 4 İLE AYNI SES CHİPSETİ KULLANMAKTA) + CX300 kulaklığım ve yakında gelecvek olan CKS90 kulaklığım var. Dinlediğim müzikler genelde Türk Pop, Sanat ve Fantazi Muziği birde yabancı Pop. Genellikle 128, 320 kbps arası müzikler dinlerim. Telefonum desteklese flag müzikte dinleyeceğim ancak desteklemiyor. Bu sebeple yeni gelecek olan CKS90 kulaklığım için yüksek ses ve basları tizleri net alabileceğim bir mp3 çalar arayışı içerisine girdim. Ne kadar arama yaptıysam yollar hep Cowon markasına çıktı. Bende sadece müzik amaçlı kullanacağım için COWON İAUDİO9 4GB' lik modelini yurtdışından 260 TL' ye buldum. Tam alacaktım ki forumdan bir arkadaş aynı cihazın ikinci sahibi olarak 220 TL' ye 8GB'lik modelini satıyor. Bunu düşünürken İnternetde ellerinde sıfır G3 (1GB), F2 (1GB) ve T2 (1GB) ve U3 (2GB) ve fiyatında 159 TL olarak gördüm. Şimdi 2 GB' de benim işimi görür. Ancak U3, İAUDİO9 ile aynı ses gücüne sahip olmasına karşın 2006' da üretilen bir cihaz, İaudio9 ise sanırım 2010' da üretilmiş bir cihaz. Benim en önemli merakım bu iki ürün arasında ses kalitesinde bir fark var mıdır? Bilenlerin insaniyetlik namına cevaplamasını rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.