Şimdi Ara

:: COWON iAUDİO T2 İNCELEMESİ :: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
7.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım cumartesi geldi. Şu ana kadar sevmediğim hiçbir yönünü göremedim
  • Bu arada T2 kullanıcılarına 2 sorum var.

1- Bende V2.11 firmware yüklü
    Benimkinden sonra V2.12 V2.20 V2.21 Beta çıkmış.
    En güncel versiyonun benimkinden farkı ne ?

2- V2.12 nin özelliklerinde - Support the maximum sound limit in some European countries (Germany, France, Swiss) yazıyo. Bunu yükleyince sese sınırlama mı getiriliyor?
  • benimkini (t2) de kurye dağıtıma çıkarmış. bugün içerisinde gelir.
  • t2 az önce geldi. çok güzel. herkese tavsiye ederim. tek şikayetim üzerinin çok parmak izi olması
  • sevgili cowon t2 kullanıcıları, sizlere bi kaç sorum olcak...samsung u3 le cowon t2 arasında kaldım...ses şiddeti açısından hangisi daha iyidir,ve cowon hakkında bi bilgim yok pek...nası bi markadır,iyi midir...

ayrıca cowon t2 sanalmarketim.com da 140 ytl şu an...bu siteye güvenebilir miyim...

biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odzi -- 5 Mart 2008; 23:56:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: odzi

sevgili cowon t2 kullanıcıları, sizlere bi kaç sorum olcak...samsung u3 le cowon t2 arasında kaldım...ses şiddeti açısından hangisi daha iyidir,ve cowon hakkında bi bilgim yok pek...nası bi markadır,iyi midir...

ayrıca cowon t2 sanalmarketim.com da 140 ytl şu an...bu siteye güvenebilir miyim...

biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

Ben sanalmarketim.com sitesinden T2 aldım. Bu ikinci alışverişim oldu ve hizmet mükemmel. Cowon mp3 playerlar arasında en iyilerinden birisidir. T2 de Fm radyo ve radyodan kayıt var ayrıca microfon kaydıda mevcut. Alette yok yok. Bir tek ne yok? Prizden Şarj cihazı yok. USB'den yapabiliyorsun ancak.

Priz şarj cihazını nereden alabilirim?
  • Ben ömrümde böyle bir şey görmedim, dinlemedim... Küçücük bir alet ancak muazzam bir ses ve ses kalitesi var, resmen inanılmaz... Cep telefonunda mp3 dinlerdim (D900 ile) ama arada 10 değil 100 kat fark var. 35 seviyesinin üzerine çıkamadım kendi kulaklığı ile. Sanalmarketim indirimini kaçırmayın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

Ben ömrümde böyle bir şey görmedim, dinlemedim... Küçücük bir alet ancak muazzam bir ses ve ses kalitesi var, resmen inanılmaz... Cep telefonunda mp3 dinlerdim (D900 ile) ama arada 10 değil 100 kat fark var. 35 seviyesinin üzerine çıkamadım kendi kulaklığı ile. Sanalmarketim indirimini kaçırmayın...

orjnal kulaklıkları ile zaten 35 ten yukarıda dinleyemiyosun. kulaklıklar kaldırmıyor
    eq ayarlarından kısman lazım. Ayrıca şu BBE olayı çok hoşuma gitti. bazı şarkılarda patlayan bassları dengeliyo

• arkadaşlar sonunda ben de t2 aldım...çok memnunum şimdilik fakat bi sorum var...

ben şimdi alete klasörler halinde şarkı attım...mesela alt klasörlerden birini açıp bu klasördeki şarkıları karışık olarak dinlemek istiyorum ama olmuyor...sadece hafızadaki bütün parçaları aynı anda karışık modda dinleyebiliyorum...umarım anlatabilmişimdir...çözümü bilen var mı...
  • @odzi o karışık çalmama sorununu bende yaşıyorum. Shuffle'in S harfi ekranda görünüyor ama playlistte yine sıradan çalmaya devam ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: seizure

@odzi o karışık çalmama sorununu bende yaşıyorum. Shuffle'in S harfi ekranda görünüyor ama playlistte yine sıradan çalmaya devam ediyor

ben de mesela hafızadaki bütün şarkılar playlist teyken karışık çalıo ama sadece benim seçtiğim bi klasör içindeki şarkıları sıradan çalıo...çözümü bilen bi arkadaş varsa yardım etsin lütfen...
  • arkadaşlar uzun süredir araştırıyorum mp3 player için. cowon ve iriver en iyileri. Pilli olmayan model arıyorum usb şarj edilebilir yani. (bu yönden iriverdan cowona yaklaşıyorum) şarjı çok kısa sürede bitmesin. mp4,resim olmasa da olur. radyosuz olmaz... diyorum ve cowon iaudio7, T2 ve son olarak sony b105f düşünüyorum. Servise işi düşen arkadaşlar cowon Tr servisi panatelin ilgisizliğinden şikayetçi. cowon i7 uzuuuun batarya süresi cazip ama fiyat açısından riskli olacak herhangi bir arıza durumunda.. T2 den daha iyi pil süresi deyince 20 saat u3 ve 22 saat f2 geliyor aklıma 200ytl civarı alabileceğim. 200ü verdikten sonra az daha kasar i7 alırım deyip çıkmaza giriyorum:D
    en iyisi orta şekerli olsun diyorum sony b105f ve cowon T2. ikisi de 12 saat pil ömrü var. fiyat farkı çok yok aralarında. sanalmarketim.com'dan T2 almak şüphesiz daha iyi bir seçim. sormak istediğim:
    *cowon radyo çekişinin sorunlu olduğunu okudum T2 olsun i7 olsun. kullanan arkadaşlar radyo komnusundaki yorumlarınız nasıl???
    *T2 pil konusunda;
    -sorun yaşayan yetmiyo kısa sürede bitiyor diyen var mı??
    -incelemede arkadaş kısa sürede şarj olduğunu yazmış ne dersiniz??
    *2gb doldurunca herhangi bir yavaşlama kasma oluyor mu?

• Cowon T2 var bende radyo tümn kanalları bulamıyor ve 24 kanal ile sınırlı ancak manuel kendin ayarlayabilirsin istediğin kanalları.
    Şarjı kısa sürüyor bu doğru ve aktif kullanımda 1 günde bitiyor. USB'den şarj edebiliyorsun.
    2 GB full dolu ve herhangibir kasma yok.
  • arkadaşlar yukarda belirtmiştim karışık çalma problemini...az önce firmware güncellemesi yapınca düzeldi...aynı sorunu yaşayan varsa çözüm bu
  • quote:

arkadaşlar yukarda belirtmiştim karışık çalma problemini...az önce firmware güncellemesi yapınca düzeldi...aynı sorunu yaşayan varsa çözüm bu

Sen hangi versiyonu yükledin ?
  • www.hemdebufiyata.com.tr internet sitesinde var T2 bu siteden alışveriş yapan oldumu. Tavsiye edermisiniz. Yada başka nerden temin ederim Cowon tabiki uygun fiyata.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seizure

quote:

arkadaşlar yukarda belirtmiştim karışık çalma problemini...az önce firmware güncellemesi yapınca düzeldi...aynı sorunu yaşayan varsa çözüm bu

Sen hangi versiyonu yükledin ?

kusura bakma yeni gördüm soruyu... ben 2.21 yükledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice2blue

www.hemdebufiyata.com.tr internet sitesinde var T2 bu siteden alışveriş yapan oldumu. Tavsiye edermisiniz. Yada başka nerden temin ederim Cowon tabiki uygun fiyata.

hemdebufiyata da
    179,00 YTL

sanalmarketimde
    152 YTL

Ben sanalmarketimden aldım 99 $ + KDV
  • cowon t2 69 ytl
    www.serviooutlet.com dan online satın alabilirsiniz.
  • 512 mb lık olanı 69 ytl:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.