Şimdi Ara

Cowon i10 kullandıktan sonra hangi player?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk samsung yp q1 kullandığım baya kaliteli bir playerdı hatta cowon i10 ile kıyaslanabilecek kadar iyi bir playerdı ...

ama işte ... cowon i10 8gb aldıktan sonra müzik arşivi 2gb iken ... 8gb bulması 2 hafta sürmedi.. özellikle flac dosyalar baya bir yer kaplıyor o yüzden yeni player almanın zamanı geldiğini düşünüyorum

Dokunmatik ekranı olmayan (touchpad olabilir i10 i9 gibi: bunun nedeni 1 elde daha kolay yönetilmesi ve cebimden çıkarmadan şarkı değişimi veya bir klasore girebilme ezbere olan şeyleri yapabilmem) dokunmatik ekranda iki saat bakıyorsun sonra tık tak çok gıcık oluyorum nedense ...

ses kalitesi cowon i10 dan üstün veya aynı düzeyde olabilir .. herhangi bir marka olabilir. ve bu ara tüm cowonlarda aynı ses kalitesi mı var? örn cowon X5 deki kalite i10 ile aynı mı?

ve hafıza en az bi 16gb+ diyorum

apple dan olan hiç bişey önermeyin ve ekranı dokunmatik olanları önermeyin ..
    bu ara dinlediğim müzik türü: Trance, Classic 1980-2005 arasındaki parçalar da denilebilir.
    kulaklığım Audio Eterna Rev 1

önerilerinizi 4 gözle bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 9 Ocak 2013; 19:25:46 >

• yorum yok mı*
  • Usta trance dinlemenin hatrına cevap yazıyorum
    Çeşke sana önerebileceğim çok kaliteli bir player olsa fakat Piyasada artık eskisi gibi player kalmadı....
    Fakat SONY KALİTESİ gerçekten güzeldir Derin Bassları ile Armin Communication ,Yahel - voyage, ferry corsten Shanti gibi parçaları çok hoş dinleyeceksin model önemli değil son çıkan E serileri başarılıdır... Hafıza kartı girişi maalesef yoktur:( ama işinizi Görecektir...
    Saygılar..
  • cevabı merak ettim.

her zıpladığımta kafam ülkemin sınırlarına çarpıyor.

yeni birsürü şey üretiliyor ama bize gelmiyor.

birgün ticarete başlarsam kesin bu işe giricem yav.

millet olarak cok çalışmalıyız çok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.