Şimdi Ara

Covid-19 test sonucum pozitif ne yapmalıyım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
5.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Geçmiş olsun. Şu an nasılsınız? İyileşme var mı, ilaçların etkisini hissettiniz mi? Son durum nedir?
    Bugün hiçbirşeyimiz yok, eşim sporunu yapıyor bende çok iyiyim sanırım mayıs sonuna doğru test yapacaz yada nezaman yapmamız gerektiğini bilmiyorum çarşamba sokağa çıkma yasağı kalkınca hemşiremi arayıp sıracağım, 1 haftada atlattık biz ama sonuç negatif çıkar bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

Bugün hiçbirşeyimiz yok, eşim sporunu yapıyor bende çok iyiyim sanırım mayıs sonuna doğru test yapacaz yada nezaman yapmamız gerektiğini bilmiyorum çarşamba sokağa çıkma yasağı kalkınca hemşiremi arayıp sıracağım, 1 haftada atlattık biz ama sonuç negatif çıkar bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun. Umarım negatif çıkar testiniz

• 27.05.2020 test yaptık eşimle ve sonuç negatif. umarım her yakalanan tez zamanda iyileşir.

destekleriniz içinde teşekkür ederim.
  • Nasıl bulaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: er12345

Nasıl bulaştı
    keşke öyle bir test olsada onuda bilsem. bilmiyorum
  • HiddeN_Ra kullanıcısına yanıt
    SANIRIM HENÜZ ÖLMEDİNİZ.

TESTLER KESİN DEĞİL, DOĞRU SONUÇ İÇİN 3 GÜN ARA İLE 5 TEST YAPILMASI GEREKİYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

SANIRIM HENÜZ ÖLMEDİNİZ.

TESTLER KESİN DEĞİL, DOĞRU SONUÇ İÇİN 3 GÜN ARA İLE 5 TEST YAPILMASI GEREKİYOR.
    öldüm.

Şehir efsanesi söylediğiniz 2 farklı hastaneye gittim 2 side 1 testte negatif çıktıysa 2 ciye gerek yok dediler. bence direk doktorlardan bilgi alıp kendinizi güncelleyin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.