Şimdi Ara

Covid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
1
Favori
17.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cæddy

Az önce sipariş verdim, şuan gönderime hazırlanıyor durumuna geçti.

Sizi çok bekletmişler umarım bir an önce teslim alırsınız arkadaşlar.
    Büyük olasılıkla ellerinde stok bitmişti. Ben de siparişi pazar günü verdim(artan kur ile fiyatı artma ihtimaline karşı ve Çin'den aldığım alternatif kalemin daha 6 ay olmadan ciddi anlamda performans düşüşü ile). Bugün kargolanmış. UPS'in sisteme de sanırım bir kaç saate ya da bir güne düşer. Tahmini teslim 6 Mayıs gözüküyor. Sorun değil ama yakın zamanda fiyatın artacağını düşünüyorum. Amerika Apple Store'da bile vergisiz fiyatı 99$ iken, bizde hala 700 TL(Eğitim indirimi ile 630). Ha bir de Foxconn vs yüzünden üretim sıkıntısı çıkıp stok bulamam ihtimali de olabilirdi.

Keşke 2. nesil Air 3 ve önceki iPadlerde çalışsaydı hiç düşünmeden onu alırdım Bu arada iPad'le beraber Pencil taşımak için uygun bir ürün var mı ? Şuanda kullandığım Spigen kılıf çok iyi olmasa da(bazı çatlaklar oluştu, ilk zamanlar çok memnundum) yine de memnunum. Ne çok büyütüyor ne de çok kalınlaştırıyor, Çantada vs taşırken ideal. Ama kalemi direk çantaya atasım gelmiyor, anahtar, kulaklık şarj aleti vs ile ucu zarar görür gibi geliyor. Ucuz bir şey değil sonuçta.

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Pazar günü verdiniz ve kargolandı mı? Biz 1 aydır bekliyoruz nasıl oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar benim ürünüm de kargoya verildi bir kontrol edin isterseniz
  • honor7kullanıcısı H kullanıcısına yanıt
    Yok valla hala aynı mail felan da gelmedi

• Confather kullanıcısına yanıt
    Hocam stoklar ellerine yeni gelmiştir. 1 ay önce sipariş verdiğiniz stokların geleceği tahmini tarihe göre size bir teslim aralığı veriliyor. Yani 6 sene önce ilk açıldığında yaptığım alışverişler öyleydi. O zamandan beridir Online Store'dan alışveriş yapmamıştım. Hatta o zamanlar, işte ürününüzü gönderime hazırlıyoruz, gönderildi vs diye mail ve mesaj atıyorlardı. Hatta burada kargoları hazırlanmaya başlanıyor diyenleri görünce, bana niye mesaj/bildirim gelmedi bunun için diye düşünmeye başlamıştım. Ama meğer zaten gönderime hazırlanıyormuş. Sadece bunun için bildirim/mesaj göndermeyi bırakmışlar. Az önce de gönderildi diye iMessage geldi. Sizinki de bugün verilir herhalde UPS'e.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Çok garip gerçekten bana da dedilerki siz önce sipariş verdiğiniz için yeni sipariş verenlerden önce teslim alacaksınız yeniler araya kaynamayacak dediler. Umarım dediğiniz gibi verilir bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Büyük olasılıkla ellerinde stok bitmişti. Ben de siparişi pazar günü verdim(artan kur ile fiyatı artma ihtimaline karşı ve Çin'den aldığım alternatif kalemin daha 6 ay olmadan ciddi anlamda performans düşüşü ile). Bugün kargolanmış. UPS'in sisteme de sanırım bir kaç saate ya da bir güne düşer. Tahmini teslim 6 Mayıs gözüküyor. Sorun değil ama yakın zamanda fiyatın artacağını düşünüyorum. Amerika Apple Store'da bile vergisiz fiyatı 99$ iken, bizde hala 700 TL(Eğitim indirimi ile 630). Ha bir de Foxconn vs yüzünden üretim sıkıntısı çıkıp stok bulamam ihtimali de olabilirdi.

Keşke 2. nesil Air 3 ve önceki iPadlerde çalışsaydı hiç düşünmeden onu alırdım Bu arada iPad'le beraber Pencil taşımak için uygun bir ürün var mı ? Şuanda kullandığım Spigen kılıf çok iyi olmasa da(bazı çatlaklar oluştu, ilk zamanlar çok memnundum) yine de memnunum. Ne çok büyütüyor ne de çok kalınlaştırıyor, Çantada vs taşırken ideal. Ama kalemi direk çantaya atasım gelmiyor, anahtar, kulaklık şarj aleti vs ile ucu zarar görür gibi geliyor. Ucuz bir şey değil sonuçta.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam büyük ihtimalle dediğiniz gibi fiyatta güncelleme olur yakında, ama bir zam gelse alamazdım.

Stoklarla ilgili ve lojistik ile ilgili genel bir problem mevcut sanıyorum. Ayakkabı gönderttim yurtdışından bireysel olarak, 1 hafta içerisinde gelecekken sıkıntı oldu 4-5 gün kadar sarktı.

Sizin siparişlerin teslimi muhtemelen pazartesi yapılır. Şu 3 gün içerisinde geleceğini sanmıyorum. Benim siparişte en erken Salı-Çarşamba gelir diye tahmin ediyorum yine stok sıkıntısı çıkmazda kargoya verilirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cæddy

Aynen hocam büyük ihtimalle dediğiniz gibi fiyatta güncelleme olur yakında, ama bir zam gelse alamazdım.

Stoklarla ilgili ve lojistik ile ilgili genel bir problem mevcut sanıyorum. Ayakkabı gönderttim yurtdışından bireysel olarak, 1 hafta içerisinde gelecekken sıkıntı oldu 4-5 gün kadar sarktı.

Sizin siparişlerin teslimi muhtemelen pazartesi yapılır. Şu 3 gün içerisinde geleceğini sanmıyorum. Benim siparişte en erken Salı-Çarşamba gelir diye tahmin ediyorum yine stok sıkıntısı çıkmazda kargoya verilirse.

Alıntıları Göster
    Verilir hocam ya kargoya, Salı-Çarşamba gelsin benimki de çok dert değil sorunsuz gelsin de

• Benim de gönderime hazırlanıyor Olarak görünüyor hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben bugün aradım daha hiç bir Apple Pencil kargoya verilmedi dediler.

hocam şu an transitte görünüyorCovid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honor7kullanıcısı -- 1 Mayıs 2020; 14:22:13 >
    Zahmet olmazsa ss atabilir misin hocam apple destekle görüşürken gösteririm

• Tabletten erken gelecek gibi görünüyor.Tablet teslimi 15-27

Covid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu

Covid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana KonuCovid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu

• Stewartteoremi kullanıcısına yanıt
    Siz ne zaman sipariş vermiştiniz hocam

2 nisan

Daha öncekilerde 3 yazmıştım ama 2 imiş yeni fark ettim onu da düzeltmiş olayım

• Stewartteoremi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam darısı bize😁

• şimdi mail geldi.tablet ve pencil yola çıkmış...

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne zaman almıştınız

• kryptox kullanıcısına yanıt
    28 nisanda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.