Şimdi Ara

Covid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
1
Favori
17.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aynı şekilde benim de macbook air 2017 im var ipad 7.nesil kullanıyorum not alma ve ikinci ekran olarak kullanıyorum duet display ile bu amaç için büyük ekran seçtim not alırken de büyük fayda sağlıyor fakat ipad mini 5 donanım olarak çok güçlü bir cihaz taşınabilirlik konusunda da gayet iyi not alma konusunda büyük ekranın daha çok zevk vereceğini düşünüyorum
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    hocam bu şekilde yazdıktan 2 gün sonra elime geçti kalem
  • honor7kullanıcısı H kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam, apple pencil için biraz daha bekleyeceğim, zaten stok yok çoğu yerde de. Öncelikli tercihim taşınabilirlik ve güç olduğu için mini 5 aldım. AVM'ler açılınca biraz ortalık durulsun, deneme imkanım olursa önce deneyip sonra alırım kalemi de.
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam deneyip almanız çok mantıklı olacaktır zira ucuz bir aksesuar değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin beklediği kalemler geldi sanırım. Eskiden daha çok mesaj atılıyordu.Bende 6 Mayıs’ta sipariş verdim 1.nesil. Umarım önümüzdeki hafta bana ulaşmış olur.
  • Confather kullanıcısına yanıt
    oldukça ince bir ekran koruyucusu alacağım sanırım. iPad pro'yu çizim için kullanıyorum. şimdilik ekran bişey görmedim ama ilerden ne olur bilemiyorum.

örneğin masamda 6 yıldan bu yana kullandığım cintiq var, 10dan fazla kalem ucu eskitmişimdir ama ekranda/camda herhangi bir çizik yok.

iPad pro'yu göreceğiz duyacağız artık.
  • phoenix58 kullanıcısına yanıt
    Bu sabah itibariyle beklediğim ürünler “işleniyor” aşamasından “gönderime hazırlanıyor” a geçmiş. Bir hareketlenme var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdigursoyyy

Eğitim mağazasından 30 nisanda sipariş verdiğim Pencil 1 hala kargoya verilmedi. Teslimat tarihi 8-12 mayıs yazıyor. 30 nisanda sipariş verip ürünü kargolanan var mı acaba ?
    Bugün elime ulaştı.

• Böyle bir kılıf kullanıyorum en azından zarar gelmesin.

Covid-19 Dönemi Apple Türkiye Siparişleri Ana Konu

• ferdigursoyyy F kullanıcısına yanıt
    Yasak başlamadan bizim siparişlerde gelse bari
  • Benim 6 Mayıs'ta verdiğim siparişimi kargoya verdiler bugün. Konu dışı ama not almak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz. Notability alacaktım ama donuyor, şarjı çok tüketiyor diye yorumlar okudum. Doğru mu acaba?

• phoenix58 kullanıcısına yanıt
    Notability kullanıyorum öyle bir sorun yok.

• honor7kullanıcısı H kullanıcısına yanıt
    hem ipad hem de macbook air sahibisiniz bu iki cihaz birbirine çok yakın birine sahipseniz diğerini almaya gerek yok gibi yorumlar okumuştum bu konuda görüşünüz nedir? ipad air 3 ve macbook air 2020 almayı düşünüyorum ben de.
  • mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen kullanımınıza bağlı bir durum şahsen kendim bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bu sebeple macbook kod yazmam için elzem bu sebeple kesinlikle aynı kefeye konacak cihazlar değiller, ancak genel bir kullanıcı için(web gezintisi,youtube,film izleme, Photoshop(affinity photo),video edit gibi)için macbook a gerek olduğunu düşünmüyorum eğer alacak olsam da macbook air yerine Pro tercih ederdim

• Arkadaşlar ürünü almak isteyenler için stoklar yenileniyor yavaş yavaş, gürgençlerle konuştum gündüz haftaya gelecek muhtemelen dedi. Hepsiburada 692 liradan getirmiş, pt de getirmiş 3 güne kargoda yazıyor 689'dan satıyor şu an.
  • Apple eğitim mağazasından dün 629 liraya aldım. Gönderime Hazırlanıyor durumunda şu anda.
  • 13 - 15 Mayıs gönderim tarihi olan ve 6 mayısta verdiğim siparişim an itibariyle yola çıkmış. Almak isteyenler için stoklar güncellendi sanırım..

• Arkadaşlar elimde açılmamış kutusunda apple pencil 1 var. Almak isteyen olursa 630 TL den veririm. Kar amacım yok zaten iade edicektim fazladan almıştım.
  • Hocam siz hangi modelden almıştınız? Bende 6 mayısta sipariş vermiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.