Şimdi Ara

counter strike ve counter strike condition zero farkı nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SelamunAleykum arkadaşlar steam den geçenlerde bu eski cs1.6 dedğimiz olan oyunu aldım ama yanında 3 tane oyun geldi kütüphaneme. 1. si counter-strike diğerlerini anlamadım biri counter strike condition zero deleted scenes diğeri ise counter strike condition zero ? yani bunların birbirinden farkı ne ? hiç çözemedim ? hangisini oynamalıyım ? deleted scenes nedir ? mesela biz arkadaşla hamachi ile counter strike oynuyorduk bugün ise bu diğerlerine baktım oradaki haritalar mesela dust2 cz daha grafikleri güzel mesela onda oynayabilir miyiz artık bu oyunu ? Birde ben deleted scenes te açsam serverı arkadaşım normal olan condition zero dan gelebilir mi yoksa aynı oyun mu olması lazım

• Yapay Zekanın Yanıtı

Counter Strike ve Counter Strike: Condition Zero Arasındaki Farklar

Counter Strike (CS) ve Counter Strike: Condition Zero (CS:CZ), popüler çok oyunculu birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarının iki sürümüdür. İki oyun benzer oynanış mekaniklerine sahip olsa da aralarında bazı önemli farklılıklar vardır.

Grafikler ve Motor

CS:CZ, orijinal CS'den daha gelişmiş bir grafik motoruna sahiptir. Bu, daha ayrıntılı ortamlar, daha gerçekçi karakter modelleri ve daha düzgün animasyonlar anlamına gelir. CS:CZ ayrıca daha yüksek çözünürlükleri destekler.

Haritalar

CS:CZ, klasik CS haritalarının yanı sıra yeni ve özel haritalar da içerir. Yeni haritalar genellikle daha karmaşık ve daha büyükdür ve farklı oyun stillerine olanak tanır.

Silahlar ve Ekipman

CS:CZ, CS'de bulunan tüm silahları ve ekipmanları içerir ve ayrıca yeni silah modelleri ve bombalar ekler. Yeni silahlar, oyunun oynanışına çeşitlilik katar ve oyuncuların farklı stratejiler kullanmasına olanak tanır.

Oynanış Modları

CS:CZ, CS'deki rehine kurtarma, bomba imha etme ve ekip ölümü gibi tüm klasik oyun modlarını içerir. Ayrıca, "Condition Zero" adlı tek oyunculu bir kampanya modu da ekler. Bu modda oyuncular, teröristler ve karşı teröristler arasındaki karmaşık bir hikayeyi takip ederler.

Optimizasyon ve Stabilite

CS:CZ, orijinal CS'ye göre daha iyi optimize edilmiştir ve daha kararlıdır. Bu, gecikme veya donma olmadan daha sorunsuz bir oyun deneyimi sağlar.

Destek

CS, Valve tarafından aktif olarak desteklenmeye devam ederken, CS:CZ artık desteklenmemektedir. Bu, CS:CZ'nin gelecekte güncelleme veya hata düzeltmeleri almaması anlamına gelir.

Sonuç olarak, Counter Strike: Condition Zero, daha iyi grafikler, yeni haritalar, silahlar ve oyun modları ile Counter Strike'ın geliştirilmiş bir sürümüdür. Ancak, artık desteklenmediğinden, en iyi çevrimiçi deneyim için Counter Strike'ı tercih etmeniz önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • deleted scenes yazan single player, ilerlemeli olanı, sadece condition zero yazan ise normal counter strike yazan (1.6) versiyondan daha sonra çıkmış, makyajlı bir cs. pek tutmadı zaten sonrasında cs source çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

deleted scenes yazan single player, ilerlemeli olanı, sadece condition zero yazan ise normal counter strike yazan (1.6) versiyondan daha sonra çıkmış, makyajlı bir cs. pek tutmadı zaten sonrasında cs source çıktı.

anladım hocam çok teşekkür ederim. yani deleted scenes te online yok değil mi ? sadece condition zero da online var aynı counter strike gibi veya source gibi arkadaşlarla oynayabiliyoruz ? ve sanırım onda da ilerlemeli var ?
  • Darknight-96 kullanıcısına yanıt
    condition zero yazanda senaryo modu yok, sadece multiplayer. arkadaşlarında da varsa aynı oyun oynayabilirsin, veya aktif server bulabilirsen. ya da botlarla. deleted scenes sadece ilerlemeliden oluşuyor. aslında ikisi aynı oyun ama multi ve single olarak ikiye ayırmışlar gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

condition zero yazanda senaryo modu yok, sadece multiplayer. arkadaşlarında da varsa aynı oyun oynayabilirsin, veya aktif server bulabilirsen. ya da botlarla. deleted scenes sadece ilerlemeliden oluşuyor. aslında ikisi aynı oyun ama multi ve single olarak ikiye ayırmışlar gibi duruyor.

Hocam bir şey sormak istiyorum , ben bu cs condition zero yu oynadım güzel ama counter-strike taki gibi adam öldürünce ve karşı takım bizden birini öldürünce sağ üst köşede ismimiz çıkıyorken, bunda çıkmıyor neden ? bir ayarı var mı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.