Şimdi Ara

Counter strike source online oynamak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selamlar, ben ve 5 arkadaşım steamdan source aldık, ama bunu kendi aramızda oynamak istiyoruz. Çok denedim olmadı kendimiz server açıp nasıl oynarız?

Saygılar...

• kimse birşey yazmamış, oynanmıyor heralde
  • kardeş bi serverde oynabilirsiniz yada landan
  • hamachi ile landan oynayabilrisiniz
  • Arkadaş Steamden aldık diyor siz hamachi vs. diyorsunuz...Şaka gibisiniz...

Neyse soruya gelince.. ;

Task bar'dan steam ikonunuza sağ click yapın, friends'i seçin..Liste açıldığında aşağıda ADD FRIEND var ona girip arkadaşınızın steam ismini ekleyin..Daha sonra herhangi biriniz bir oyuna girdiğinde arkadaşınız sizin listeden isminize sağ click yaparak "join game" e basarak dahil olabilir..
  • sen şaka gibisin. serverda oynamayıp sadece kendi aralarında oynamak istiyorlarsa boş server olmadıkça hep başklarıda oynayacaktır. hamachi yi de sadece korsan oyunları multi oynamak için kullanılıyor sanıyorsan iyice şaka gibisin demektir.
  • Daha kolay bir şekilde anlatmak varken hamachi yazmak boş mesaj yazmak gibi birşey olsa gerek arkadaş için..Sonuçta orada bir sürü boş server var Steam üzerinden girdiklerinde kendi aralarında yine oynayabilirler..Ayrıca Hamachi'nin sadece korsan oyunları multi oynamak için kullanıldığı gibi bir ifadeyede yer verdiğimi hatırlamıyorum..Buda diğer bir şakan sanırım neyse..
  • bla bla bla...
  • Hepiniz şaka gibisiniz. Dedicated Server varken siz nelerden bahsediyorsunuz...
  • tools bölümünden dedicated server indirip kurun.Sonra ordan oyunu kurun oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYJ Ağır Fan

tools bölümünden dedicated server indirip kurun.Sonra ordan oyunu kurun oynayın.

başlığı açtığımda kimse yazmadığından bakmıyodum şimdi birsürü cvp gelmiş ,Herkese cevapları için çok teşekkürler. Steamda boş serverlarda denedik ama her seferinde birileri yine geliyor. Hamachi olayına gelince, biz hamachi, patch, update vs. gibi şeylerle uğraşmamak için orjinal aldık. Şimdi diğer arkadaşlarıma tekrar hamachi kurup oynicaz dersem beni oyarlar

SYJ Ağır Fan, bu dedicated server olayını biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: SYJ Ağır Fan

tools bölümünden dedicated server indirip kurun.Sonra ordan oyunu kurun oynayın.

başlığı açtığımda kimse yazmadığından bakmıyodum şimdi birsürü cvp gelmiş ,Herkese cevapları için çok teşekkürler. Steamda boş serverlarda denedik ama her seferinde birileri yine geliyor. Hamachi olayına gelince, biz hamachi, patch, update vs. gibi şeylerle uğraşmamak için orjinal aldık. Şimdi diğer arkadaşlarıma tekrar hamachi kurup oynicaz dersem beni oyarlar

SYJ Ağır Fan, bu dedicated server olayını biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim...

denedim oldu sanırım ama, bu seferde servere bağlanınca, steam validation rejected yani steam onayı reddedildi diyor. Bunun bir çözümü nedir?

• Tools 'a gelip Source Multiplayer Dedicated Server 'i seçeceksin. Oradan CS: S yi seçerek kuracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

Tools 'a gelip Source Multiplayer Dedicated Server 'i seçeceksin. Oradan CS: S yi seçerek kuracaksın.

aynısını yaptım, servera girmeye çalıştığımızda steam validation rejected hatası verdi??
  • çözümü buldum burada anlatmışlar herkese tekrar teşekkürler

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=782402
  • Ben ömrümde bu kadar şaka yapılan başka bir başlık görmedim
    Bütün şakacılar buraya toplanmış
  • Steamden aynı anda 1 kişi oynanıyor bildigim kadarı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

Steamden aynı anda 1 kişi oynanıyor bildigim kadarı ile

bu da kapanış şakası hehe
  • steam çökerse görürüm ben sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

steam çökerse görürüm ben sizi

Steam sadece 30-40 dolarlık oyunlardan birini bedava yayınladığı zaman tüm herkesin üşüşmesi sonucu yoğunluktan çöküyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.