Şimdi Ara

Counter Strike Source Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    133 Mesaj
    Arkadaşlar Resimdeki Gösterdiğim Counter Strike Source Açılmıyor Masaüstünde Tıklıyorum Açılmıyor Ve Ben Sağ Tıkladım Özellikler Dedim Uyumluluk Dedim Orda Windows Xp Yazmıyor Benimki Windows Xp Orda 95 filan Var Buarada Ben Avast Antivirüs Kullanıyorum O Engellemiş Olabilirmi Acaba Bişey Daha Dicem Ben C: / Program Files / Counter Strike Source Tr / Play --- Buna Tıklıyorum Oyun Açılıyor Ve Oyunun Özelliklerdeki Hedef Dosyası Bu Ama Genede Açılmıyor Lütfen Yardım Edin Bekliyorum Yardımınızı Lütfen......

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: BuGRaHaN_1989

Arkadaşlar Resimdeki Gösterdiğim Counter Strike Source Açılmıyor Masaüstünde Tıklıyorum Açılmıyor Ve Ben Sağ Tıkladım Özellikler Dedim Uyumluluk Dedim Orda Windows Xp Yazmıyor Benimki Windows Xp Orda 95 filan Var Buarada Ben Avast Antivirüs Kullanıyorum O Engellemiş Olabilirmi Acaba Bişey Daha Dicem Ben C: / Program Files / Counter Strike Source Tr / Play --- Buna Tıklıyorum Oyun Açılıyor Ve Oyunun Özelliklerdeki Hedef Dosyası Bu Ama Genede Açılmıyor Lütfen Yardım Edin Bekliyorum Yardımınızı Lütfen......

quote:

Orijinalden alıntı: BuGRaHaN_1989

@BuGRaHaN_1989

- Kısayol'a sağ tıklayın. Hedef satırının en sonuna -game cstrike komutunu ekleyin.

- Sorun çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıpçak Beği -- 26 Mart 2013; 18:24:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: BuGRaHaN_1989

"Ey Türk; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe,
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön."

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.