Şimdi Ara

Counter Strike Softwave Video Hatasi Lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu gün Bi Counter Strike 1.6'a Dönim Dedim Ve Yükledim Ama Karşılaştığım Hatayı Daha Önce Hiç Görmedim Bir Yardım Edermisiniz ?

Counter Strike Softwave Video Hatasi Lütfen yardım

• OpenGL modunu seç
  • Ekran kartınız'ın bazı driverları yüklenmemiş bu hata bu yüzden.Ek olarak bu hatayı siz software da aldığınızda eminmisiniz? Opengl olmasın o?
  • Bilemiyorum Ya ama Ekran Kartından Kaynaklanıyor Olabilir Cünki OpenGL Modunu Sectiğimde Aynı Hatayı yeniden Veriyor Oyuna Giriyoum Videoya Baktığımda Mod Softwave Oluyor
  • Ne Yapmalıyım Bunu Cözmek İçin Cünki Ben Cs 1.6 ' ı Daha Önce Bu Bilgisayarımda Oynadım.
  • OpenGL , 800x600, 32bit ayarlarını seçip tekrar dene.

Yine software olarak atıp geri dönüyorsa, ekran kartı driverlerini güncelleştir.
  • Denedim Malesef Olmadı :(

Sizin Dediğiniz Gibi Ekran Kartı İle Sorun Olabilir. Format Falan Attıkda Ekran Kartı İle Hiç bir şey yapmadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxelum

Denedim Malesef Olmadı :(

Sizin Dediğiniz Gibi Ekran Kartı İle Sorun Olabilir. Format Falan Attıkda Ekran Kartı İle Hiç bir şey yapmadık.

Driver

Ekran kartın nedir ?
  • işte bu GeForce 4400 128 MB ekran Kartı Ya Eskiden Giriyordum Oynuyordum Bu Counter Strike 1.6 ' ı Şimdi Oynayamıyorum Ekran Kartı ile Güncelleştirme Falan Hiç Dokunmadım C.s 1.6 ' a Girdiğimde Görüntüler Kare Kare Bunuda Belirtim
  • Tamamdır Arkadaşlar Sorunu Cözdüm :)

İlginiz Ve Yorumlarınız İçin Çok Teşekkür Ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exxelum -- 26 Temmuz 2009; 12:38:02 >
  • Kardeş nasıl çözdün banada anlatırmısın aynı sorun bende de oluo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasinho -- 10 Ağustos 2009; 14:05:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.