Şimdi Ara

COUNTER STRIKE Oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eskiden cafelerde oynadığımız Counter Strike oyunu vardı,hatta DUST diye bölümü falan vardı bilirsiniz belki...

Bu oyunu böyle basit versiyonunda,işte kendi laptopumda botlarla falan oynayabileceğim şekilde nerden-nasıl yükleyebilirim?

Kendi bilgisayarında olan ve oynayan arkadaşlar vardır umarım,yardımlarınızı bekliyorum...

Şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: TURAN 07

Arkadaşlar eskiden cafelerde oynadığımız Counter Strike oyunu vardı,hatta DUST diye bölümü falan vardı bilirsiniz belki...

Bu oyunu böyle basit versiyonunda,işte kendi laptopumda botlarla falan oynayabileceğim şekilde nerden-nasıl yükleyebilirim?

Kendi bilgisayarında olan ve oynayan arkadaşlar vardır umarım,yardımlarınızı bekliyorum...

Şimdiden teşekkürler...

Counter diye bi oyunmu vardı yıllarım cafelerde geçti hiç böyle bi oyuna rastlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poison Was The Cure -- 2 Eylül 2009; 20:20:13 >
  • Counter Strike 2D güzeldir. Üstten bakıyorsun olaylara.
  • sanki bir yerden hatırlıyorum ama counter nerden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm_Turk

quote:

Orijinalden alıntı: TURAN 07

Arkadaşlar eskiden cafelerde oynadığımız Counter Strike oyunu vardı,hatta DUST diye bölümü falan vardı bilirsiniz belki...

Şimdiden teşekkürler...

Counter diye bi oyunmu vardı yıllarım cafelerde geçti hiç böyle bi oyuna rastlamadım

Usta dalga geçmeyi bırakalım lütfen, gerçekten yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa memnun olucam

• Evet çok eskiden vardı galiba. Çağrışım yapıyor bir yerden ama.
  • DH-Oyun Bölümü/Counter Strike, ayrıca hala çok yaygın bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerege -- 2 Eylül 2009; 20:28:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhami onay

http://forum.donanimhaber.com/m_7730153/tm.htm

eyvallah hocam çok teşekkürler bakacağım şimdi

Yahu arkadaşlar,düzgün bir şekile konuyu açıp yardımınızı rica ettim, yardımcı olmayacak arkadaşlar neden gelip her konuyu burda dalga malzemesine çeviriyorlar anlamıyorum, hayır komik olduğunuzu mu gösterme çabasındasınız,amacınız ne, insan gibi bi şey sorduk,yardım etmiyorsan saçma sapan 3-5 yaş grubu esprilerinin maksadı ne

Başlığı buraya açmakla hata ettim sanırım,konu görevli arkadaşlarca kitlenebilir

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURAN 07 -- 2 Eylül 2009; 20:29:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.