Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive FPS düşmesi (takılma)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
37.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Counter-Strike: Global Offensive Genel >> Counter-Strike: Global Offensive FPS düşmesi (takılma)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    716 Mesaj
    menüdeki takılmalar tüm herkezde olur o normal bişey. oyun içinde takılmalar bendede var sadece cs go da oluyor. onu bulabilmiş değilim fps 220 ama arasıra saçmalıyo donmada değil boyle fps 220 iken sanki 30olurda mous kabiliyeti azalır ya onun gibi oluyor çözemedim neden oldugnu
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Eski x2 270 9800 gt li sistemimde saat gibi çalışan oyun yeni i5 4460 ve gtx 750 ti lı sistemde her oyun açışımda bir defaya mahsus donma yapıyor. Bir saniyelik bir donmanın ardından hemen oyuna dönüyor ama sorun nedir gerçekten anlamadım. Sürücüler güncel, sistemde virüs yok, yeni windowsta kurdum yine çözüm olmadı. Şu -nojoy şeysini deneyeceğim sonucu buraya yazarım.

-nojoy bendeki takılma sorununu çözdü arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başkurt-Varsak -- 3 Ağustos 2016; 1:12:16 >
    |
    |
    Ben de yeni laptop uma cs go yu yükledim, oyunda fps 120 ile 20 arasında dalgalanıyor. Bir an çok akıcı oynarken bir an takılıyor. Bu sorun muhteşem ttnet in ping I bir türlü sabit tutamamasından kaynaklanabilir mi? 90 olan ping r anda 300 oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bende aynı sorunu yaşıyorum, menüde ve oyun içinde saniyelik donmalar oluyor 3-5 dk arayla. Çözebilen var mı?, herşey orijinal güncel
    gtx860m - i74710 -7200rpm hdd var, geforce maximum ayarları öneriyor.

bu oyunu kesinlikle maximum ayarlarda oynama, 3 kişinin çatışştığı bir bölgeye girince bir anda fps drop yaşanıyor, bu aslında internet alt yapısı ve serverların çok uzak olmasından kaynaklı.
    oyunu tahammül edebileceğin en düşük ayarlarda ve mümkünse daha düşük çözünürlükte oyna.
    oyuna girmeden arka plandaki birçok gereksiz programı kapat, mouse programı, vpn programı, antivirüsü bile kapatabilirsin. ben 4 aydır origini hiç açmadığım halde sistem tepsisinde gözükmediği halde saçma sapan güncellemeye giriyor arka planda (sadece görev yöneticisi ile göreceğin malware falan varsa bunları da kapat yada sil)
    bunlar dışında arkadaşların önerdiği ayarları yapabilirsin
    |
    |
    ugcn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.