Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (618. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Geceler Arkadaşlar. 100 MB'lik Fiber İnternet Kullanıcısıyım ve Yaklaşık 2-3 Gündür FPS Değerlerim Normal Olmasına Rağmen 'Sv ve Ms' Değerlerim Sürekli Kızarıp Duruyor Ve Oyunu Oynanmayacak Derecede Donduruyor. Problemi Yaşamaya Başladığım Günden İtibaren İnternetten Gördüğüm Bütün Çözüm Yöntemlerini Denedim Fakat Nafile Gram Fayda Etmedi. Bu Sorunu Yaşayan Diğer Forumdaşlarım Bir Çözüm Bulabildiniz mi ? Çözebildiyseniz Nasıl Çözdünüz Yardımcı Olursanız Sevinirim. Server İle Alakalı Olduğunu Yazanlar Olmuş, Bu Durum Düzelir mi ?

Teşekkürler.

• MevlütDislik M kullanıcısına yanıt

Sorun düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hileler yüzünden oyunu silmek zorunda kaldım. Üzülerek sildim malesef.

Umarım Valve bu hile olayına çözüm bulur.

• Vay be en son mesaj geçen sene atılmış.

Oynayan kaldı mı beyler? Cs go özlemim depreşti. Prime almaya değer mi ? Hile durumu nasıl? Bıraktığımda herkes hileydi neredeyse.

• Bulaşma kanser olursun
    Overwatchten hile reportluyorum ban yemiyor durum o kadar vahim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Valla ben de son aylarımda sürekli overwatch izliyordum.

Durumun vahimliği hiç mesaj atılmamasından belli.. Youtube'dan turnuva izlemeye devam edeyim =(

• Valorant pubgde hile sistemi çok daha iyi çalışıyor

• bu oyunun ücretsiz olması hiç iyi olmamış çok fazla cocuk var. 2 yıla yakın girmiyorum indirip dm gireyim dedim 2. oyunda veledin biri hile diye ağlamaya başladı. embesil kitleden kurtuluş yok sanırsam.

• Ruslar diyoruz da bizim oyuncular kadar kolsuz ve bir şey biliyormuş gibi boş yapan başka millet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonGS35 -- 24 Temmuz 2022; 0:30:29 >
  • Faceit üzerinden girin %99 temiz maçlar..

• Dostlar, bu indirimli bilet, çıkartma vs. ne zaman satıştan kalkacak ? Aylardır satışa devam ediyorlar. Bilgisi olan var mı ?

• x3x kullanıcısına yanıt

faceitin en saçma olayı, map seçemiyorsun sanırım. onun bir çözümü yok değil mi?

d2 -inf-mirage dışında map bilmiyorum her girdiğimde genelde saçma sapan maplar geliyor.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

Turnuvada oynanan tüm mapler var. Maç başlamadan önce kaptanlar mapleri sırayla eliyor. Seçilen mapte oynanıyor. Bu arada faceit kendi anticheat yazılımını kullanıyor ve vactan çok daha etkili. O sebeple pek hile yapan çıkmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen bu oyunu oynayan var mı :))

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Steam'deki en çok oynanan oyun :))

• Dünyayı kendinden ibaret sanıyor herhalde :)

• x3x kullanıcısına yanıt

Sanırım. IEM Cologne izlenme rekoru kırmıştı geçenlerde o geldi aklıma kimse oynamıyor sözde bu oyunu.  

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

Premium almanız lazım map seçebilmek için.

• Major dışı en çok izlenen seçildi. Güzel finallerdi ama. IEM Katowice 2018 ile eş değer derim.

• kafa dağıtmak için bu oyuna girip birkaç deathmatch atmaktan (geceleri, nispeten çoluk çocuğun az olduğu saatlerde) daha etkili bir yol yok şahsım adına. üç beş hs atıp pamuk gibi olup çıkıyorum. competitive falan bıraktım tabi.

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.