Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (610. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seçkin değilsin ama hilesiz oyun istiyorsun? ütopik. @HeAdShOcK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_celik -- 21 Şubat 2021; 15:27:6 >
  • can_celik kullanıcısına yanıt

hilesiz oynamanın şartı seçkin olmak olmamalı. Her yeni başlayan bu çileyi çekmek zorunda mı yada 108 lira vermek zorunda mı ?

• HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt

valve hile deşifre etmede hile üreticilerine yetişemediği için oyuna sadık kitlenin hileden bir nebze az etkilenmesi için çıkardı zaten seçkin olayını.

ama sonra oyunu f2p yapıp parayla prime yapma seçeneği sunuldu, ki bu saçmalık. sadece 21 ranka ulaşan kişiler olabilmeliydi.

oyuna yeni mi başladın? yerinde olsam 2. el seçkin hesap alırdım.

• can_celik kullanıcısına yanıt

Yeni başlamadım hesap kasıp satanlardanım. Ama hesap kasarken çileden çıkıyorum resmen. Rütbe 10 şuanda ve mg2 ranktayım.

• seçkin olmayan hesap alan oluyor mu ki? alan olsa bile eline alacağın para verdiğin zamana değmez. iyi oynuyosan faceit kasıp satmak daha mantıklı. ama 10 levela çıkarman lazım.

• Eskiden daha iyiydi bu oyun şuan adım atsam hileye denk geliyorum. Önceden keleşti rankım hileye kızıp bıraktım askerden geldim tekrar oynadım nova 1 olmuşum
  • Oyuna lobiden girmeyin, lobiden girince takımınıza hile gelebiliyor ve doğal olarak karşıya da hile geliyor.
    Ve karşı taraf öyle pro hile açıyo ki hangisi olduğunu anlamanız zor, 7-1 giden maçı 16-14 bitirdik, hile açmasa karşısı net 16-3,4 filan biterdi, ne zaman fark atmaya başlasanız hemen hile açıp farkı kapatınca hile kapatıyolar.
  • Oyunda hileye denk gelmemek için Seçkin mi almamız gerekiyor ? Hayır eğer gerçekten öyle ise alacağım sorun değil ama 108 lira verip halâ hile gelecek ise karşıma hiç bulaşmayıp sileceğim oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyunda hileye denk gelmemek için Seçkin mi almamız gerekiyor ? Hayır eğer gerçekten öyle ise alacağım sorun değil ama 108 lira verip halâ hile gelecek ise karşıma hiç bulaşmayıp sileceğim oyunu.

Biraz daha bekle operasyon bileti olduğu için pahalı şuanda. Normalde seçkin olmak 70 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeAdShOcK

Biraz daha bekle operasyon bileti olduğu için pahalı şuanda. Normalde seçkin olmak 70 lira.

Alıntıları Göster

Bekleyeyim beklemesine ama dediğim gibi bu hile muhabbeti ile karşı karşıya geliyor muyuz ?

• quote:

Bekleyeyim beklemesine ama dediğim gibi bu hile muhabbeti ile karşı karşıya geliyor muyuz ?

Alıntıları Göster

tabiki gelirsiniz seçkinler hile açmaz/açamaz diye birşey yok ama atıyorum her maça denk gelmez de 5-6 maçta bir gelir öyle diyim.

• Merhaba arkadaşlar rekabetçi ve yoldaş oynuyorum rank keleşti askere gittim geldim nova 2 ye düşmüş. çevremde pek oynayan arkadaş yok ruslardan ve trollerden bıktım bu yüzden beraber oyunu oynayabileceğim birilerini arıyorum yaş farketmez. varsa oynamak isteyen birileri mesaj atabilir  

• Sistemim yeterli olmasına rağmen eskiden 300 fps alıyordum şimdi bi 100 bi 200 filan oluyor sabit durmuyor oyunda sorun mu var?

-Şu hile cidden baydı, her oyunda gelmeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yine 5 arkadaş çift keleş maça girdik karşıya birisi geldi 42 kill aldi kapı arkası ve smoktan kaç tane hs attı saymadım sonra hile diyincede kardeşim ben smurfum diyor
    Yahu ben esports maçlarını da takip ediyorum böyle bir oynayış tarzı yok
    Sadece para verenler birbiriyle eşleşmeli free hesap açıp 21e kasanlar bizle eşleşiyor çok yanlış bir sistem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zırlama smoke içinde durma kağıdna bakma o zqman koyarlar öyle mevlana dısında hile yasak değil

• Bu oyunun hileler yüzünden oynanırlığı kalmamış. 2-3 sene önce düzenli oynuyordum hile 10 oyunda 1 geliyordu şimdi oyunda hile yapmayan 3-5 kişi kalmış 10 oyundan 5-6sı hileli. Yazık ettiler yılların oyununa. Milyonları kazanıyorlar çok zor olmamalı daha sıkı bir anti cheat sistemi kurmak..

• quote:

Oyunda hileye denk gelmemek için Seçkin mi almamız gerekiyor ? Hayır eğer gerçekten öyle ise alacağım sorun değil ama 108 lira verip halâ hile gelecek ise karşıma hiç bulaşmayıp sileceğim oyunu.

hocam seçkinde hileler level atlıyor bitmiyorlar yani   gizli wh'ler geliyor nadirende olsa mevlanalar hala devam ediyor 1 ay önce bizim oyunumuza gelen 2 mevlananın biri ban yedi diğeri global olmuş adam şuan hala oyunda legit oynuyor herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 3 Mart 2021; 18:30:7 >
  • Hep diyorum bir oyunda hileyi bitirmenin yolu fiyatını yüksek tutmaktan geçiyor mesela bizde 250 TL oluyorsa elin yabancısındada 250 dolar euro olmalı
    Bak bakalım ban yiyen bir daha alıyor mu oyunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hep diyorum bir oyunda hileyi bitirmenin yolu fiyatını yüksek tutmaktan geçiyor mesela bizde 250 TL oluyorsa elin yabancısındada 250 dolar euro olmalı
    Bak bakalım ban yiyen bir daha alıyor mu oyunu :)

Peki o zaman valve bu kadar para kazanabilecek mi?

• Valve zaten kazanacağını kazanmış hocam oyun eskiden 24 TL iken ban yiyenler tekrar tekrar alıyordu
    Sadece benim arkadaşım 12 hesap banlattı

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.