Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malarkey sen misin? Senle 1-2 maç oynadık galiba basit eğlencede. Bu arada harbi fabrikadan yeni çıkmış olsaymış 20 küsür dolar olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Malarkey sen misin? Senle 1-2 maç oynadık galiba basit eğlencede. Bu arada harbi fabrikadan yeni çıkmış olsaymış 20 küsür dolar olacakmış.

Evet bnm kanka :) doğrudur senin nick ne. Az önce bi elemana p250 franklin çıktı en az minimal wear dı zengin oldu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

Az asınmıs görünümlü görevde kullanılmıs bulduk sonunda :D Navi ye 27$ bastım GO NAVI !

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

çok güzelmiş afiyetle kullanırsınız hocam
    @By Trex hocam redlinenınız hayırlı olsun bende geçenlerde biriktirdiğim parayla kutu açtım çıkan şey bizon oldu şimdi param yok iddaa da da 2 dolar kaybettim çulsuzum ve gümüş3 üm gümüş 4 olamıyorum toplamda 12 maç attım 6-7 sini yendim geri kalanının kaybettim ama gümüş 4 olamadım gusülmü alsam be her maç öncesi bu arada eklerseniz beni sevinirim ismim Numenor avatar burdakiyle aynı

• Forum isminden tek farkı 1905 yok.
  • çok hayırlı oldu keşke mesajın altını da okusaydın

edit: bu arada mesaja koyduğum 2 resim bozuk gözüküyor nedense dün düzgündü linkleri kontrol ettim çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 6 Mayıs 2014; 17:21:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

çok hayırlı oldu keşke mesajın altını da okusaydın

edit: bu arada mesaja koyduğum 2 resim bozuk gözüküyor nedense dün düzgündü linkleri kontrol ettim çalışıyor

çok koymuştur sana bu arada ya istatiklere baktım son 8 maçta 6 galibiyet 2 mağulibiyetim var ve her maç kendi takımımda ya birinci yada ikinci olmuşum ama bir türkü gümüş 4 olamıyorum bide bugün 4 rekabetçi attım bi tane bile item çıkmadı halbuki geçen hafta çok bereketliydi ,sınavlara ara geldi ya keyfimiz kaçsın diye böyle oluyor bu arada bu kadar yüksek olmanın sırrı nedir

• Kick yiyince yenilmiş sayılmıyor mu ya? Neden böyle 'kickleyin beni :(' falan yapıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Forum isminden tek farkı 1905 yok.

Aynen kanka hatırladım bak hatta nicki görünce yazacaktım donanımdanmısın diye =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

quote:

çok hayırlı oldu keşke mesajın altını da okusaydın

çok koymuştur sana bu arada ya istatiklere baktım son 8 maçta 6 galibiyet 2 mağulibiyetim var ve her maç kendi takımımda ya birinci yada ikinci olmuşum ama bir türkü gümüş 4 olamıyorum bide bugün 4 rekabetçi attım bi tane bile item çıkmadı halbuki geçen hafta çok bereketliydi ,sınavlara ara geldi ya keyfimiz kaçsın diye böyle oluyor bu arada bu kadar yüksek olmanın sırrı nedir

valla hiç koymadı 5 dolar gitse ne olur 200 harcamısım hatta o drobu öyle patlattım diye bugün gittim 50 dolar yükledim 95 dolar bakiye oldu kafam rahatladı

• 1.6 da hud_centerid'in yerine geçen komut nedir ?

Ortada enemy yazması durumu?
  • Aslında mg-2 üstü bir takım kursak zevkli olabilir tek girmek baya sıkıyor
  • http://steamcommunity.com/market/listings/730/StatTrak%E2%84%A2%20M4A1-S%20%7C%20Guardian%20%28Factory%20New%29?filter=m4a1
    şunu arada 46$ koyuyorlar yakalayınca almayı düşünüyorum da düşer mi sizce ilerde diğerleri gib ? yoksa sarı kutu yakında kalkarsa artar mı ? aynısının usp sini aldım takım yapayım diyorum sevdiğim bi skin ama sonra 30 a falan düşsün istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 6 Mayıs 2014; 22:31:34 >
  • Bu oyunu almak istiyorum ama galiba indirimi bitmiş en ucuza nerden alabilirim veya indirime tekrar girermi cevap yazarsanız sevinirim

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 6 Mayıs 2014; 23:06:12 >
  • quote:

http://steamcommunity.com/market/listings/730/StatTrak%E2%84%A2%20M4A1-S%20%7C%20Guardian%20%28Factory%20New%29?filter=m4a1
    şunu arada 46$ koyuyorlar yakalayınca almayı düşünüyorum da düşer mi sizce ilerde diğerleri gib ? yoksa sarı kutu yakında kalkarsa artar mı ? aynısının usp sini aldım takım yapayım diyorum sevdiğim bi skin ama sonra 30 a falan düşsün istemem

direk satılsıncılar sagolsun adam gibi artmiyor aksine azaliyor yada yakin bi fiyatta kaliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• wizards vs dignitas ve fnatic vs ldlc maçları hakkındaki düşünceleriniz neler ? Güzel olcak gibi
  • quote:

http://steamcommunity.com/market/listings/730/StatTrak%E2%84%A2%20M4A1-S%20%7C%20Guardian%20%28Factory%20New%29?filter=m4a1

Aynen bende çok beğeniyorum bu silahı bende ikisininde factory si var ama stat değil. Stat olmayanın fiyatı huntsman dan önce 7.30 lardaydı ben dün 5.42 ye aldım. Fiyatı bayağı düştü. Bence statın fiyatı fazla düşmez o civarlarda seyreder yine ama istersen biraz daha bekle. Çok düşük fiyata veren olursa eğer alırsın zaten arada bayağı düşük veriolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Aynen bende çok beğeniyorum bu silahı bende ikisininde factory si var ama stat değil. Stat olmayanın fiyatı huntsman dan önce 7.30 lardaydı ben dün 5.42 ye aldım. Fiyatı bayağı düştü. Bence statın fiyatı fazla düşmez o civarlarda seyreder yine ama istersen biraz daha bekle. Çok düşük fiyata veren olursa eğer alırsın zaten arada bayağı düşük veriolar

70 den 50 e düşmüş 52 e 1 kişi koymuştu şimdi bir sürü kişi koydu 48e kadar geriledi ve 1kişi de değiller alan yok bu gidişle 40 ı görür gibi geldi 40a düşerse alacam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

70 den 50 e düşmüş 52 e 1 kişi koymuştu şimdi bir sürü kişi koydu 48e kadar geriledi ve 1kişi de değiller alan yok bu gidişle 40 ı görür gibi geldi 40a düşerse alacam

Aynen bende onu dicektim. 70 küsürdü fiyat şuan 48 civarında bayağı satan var bu gidişle 40 ı görür.

• Huntsman case düştü fiyatı nedir nasıl satılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

Huntsman case düştü fiyatı nedir nasıl satılır

En son 3.80'di.
    Steam'de Envanterinizden kutuyu secin asagida sat var ona basin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.