Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende gsync 144 hz var, fakat gysnc kapalı oynuyorum zaten cs'i. yani cam gibi oynarsın evet. 144hz de yırtılmaları görmezsin zaten.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Primesiz maçlarda rütbe farketmeksizin hile var yavaştanda prime maçlarda da hileler çoğalmaya başladı. Valve kendi mezarını kazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

Primesiz maçlarda rütbe farketmeksizin hile var yavaştanda prime maçlarda da hileler çoğalmaya başladı. Valve kendi mezarını kazıyor.

bu siralar girmiyorum, girince kafayi yememek elde değil
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Dün prime maçta karşıda bir ukraynalı vardı sürekli tek atıyordu hile dedim takımdakilere inanmadılar. Adam maçı terketti 2 saat ban yedi rahatladım sonra adam tekrar girdi kapı arkası filan affetmedi.Adam boşuna rapor atmayın owerwatchada gitmeyeceğim çünkü ben şu anda banlıyım dedi konsola +left yazdım alt tab yaptım daha bunun gibi nicesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

Dün prime maçta karşıda bir ukraynalı vardı sürekli tek atıyordu hile dedim takımdakilere inanmadılar. Adam maçı terketti 2 saat ban yedi rahatladım sonra adam tekrar girdi kapı arkası filan affetmedi.Adam boşuna rapor atmayın owerwatchada gitmeyeceğim çünkü ben şu anda banlıyım dedi konsola +left yazdım alt tab yaptım daha bunun gibi nicesi

Ben daha girmem pek zaten
  • XwarcraftX kullanıcısına yanıt
    Nedir bu operasyon olayı, ilk defa duydum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar ben 3 ay önce yeni laptop aldim cs go da 230 250 fps arası alıyordum ama cs go nun en son guncellemesinden sonra 120 hatta arada 90 a kadar düşüyor sebebini internette arastirdim ama bulamadım çözümü var mı ?

PC ÖZELLİKLERİ

8GB RAM

4 GB 960M

var

• Beyler prime olduktan sonra doğru düzgün win alamamaya başladım. Bunda birşey olabilir mi yoksa psikolojik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Beyler prime olduktan sonra doğru düzgün win alamamaya başladım. Bunda birşey olabilir mi yoksa psikolojik mi ?

prime olunca hileciye denk gelmeyeceksin diye bir garanti yok.
    mesela hile açan eleman bir sürü hesap açıyordur prime olmak içinde anasının babasının veya arkadaşının telefon numarasını kullanıyordur.
  • Bunda 4-3 alabiliyor muyuz gençler.? Birde bumu cs 1.6 mi daha iyi?

• Gercekten iyi oynayanlar var yada hileler twichden yayin acmadan bilemeyiz,ama bazi aim botlar cok belli ediyor kendini

mesela bugun bikez benim takimdaki adam onundeki adami taradiktan sonra crosshair cok alakasiz bir sekirde kapi arkasindaki adama gitdi gozukmeyen adamada hs atdi

O hs den sonra karsi rakip basladi kufretmeye report yazmaya o ana kadar kimse adama bisey yazmiyordu

Hileyi abartmadan kullanan adam bu oyunda 5000 saatde oynasa ban yemez bunu cok iyi anladim owerwacthda hikaye

• Beyler bi rulet sitesi vericem isteyenler girsin ben 14500 coin yapip cektim 1 kurus kalmadi sansini denemek isteyenler girsin ben de gelen coinlerle oynamaya devam edeyim. Sitede yakaladigim tek olay surekli tren yapiyor. Ardarda siyah veya ardarda kirmizi kombo yapiyor denk gelip tutturursaniz is gorur.

http://csgofirewheel.com/donanim

Kod donanim

• Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

gleam.io üzerinden yapılıyor;

https://wn.nr/7ZAwZj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 24 Ocak 2017; 16:0:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tiggerbrk

İyi günler arkadaşlar ben 3 ay önce yeni laptop aldim cs go da 230 250 fps arası alıyordum ama cs go nun en son guncellemesinden sonra 120 hatta arada 90 a kadar düşüyor sebebini internette arastirdim ama bulamadım çözümü var mı ?

PC ÖZELLİKLERİ

8GB RAM

4 GB 960M

var

Cs go ve daha bir cok oyun gtx960m e destegi kesti. Bu yuzdendir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Orijinalden alıntı: tiggerbrk

İyi günler arkadaşlar ben 3 ay önce yeni laptop aldim cs go da 230 250 fps arası alıyordum ama cs go nun en son guncellemesinden sonra 120 hatta arada 90 a kadar düşüyor sebebini internette arastirdim ama bulamadım çözümü var mı ?

PC ÖZELLİKLERİ

8GB RAM

4 GB 960M

var

Cs go ve daha bir cok oyun gtx960m e destegi kesti. Bu yuzdendir hocam

Yüksek ayarlarda daha fazla fps veriyor o yüzden mi

• Merhaba,

Tüm haritalara nasıl ulaşabilirim?

• Resmi haritalar listesini buradan bulabilirsiniz:http://counterstrike.wikia.com/wiki/Map/List

Ek olarak "Workshop" Atölye'den bulabilirsiniz, hem resmi hem de hayran yapimlarinin yaptiklari map'lari.

• PhoenixMst kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu linktekiler sorunsuz,orijinal sanırım.Teşekkür ediyorum.

• Rica ederim,

Dediğim gibi linktekiler CS:GO'nun resmi haritalar listesi, bu resmi haritalari ve hayran yapim haritalarini Atölye'de tüm maplari bulabilirsiniz.

İyi Günler.

• gtx 1060 ile csgo oynayan arkadaşlar ayarlarınız nedir ve kaç fps alıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.