Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (333. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Bu itemlar neye göre çıkıyor beyler?

Tamamen şans.

Peki sağolun. Birisi sınırı var demişti, bu sınır neye göre belirleniyor?
  • Beyler 6 dolarım var steamda cs go alacağım ama alamıyorum.

Siz 6 dolarlık oyun isteyin benden ben alayım takas edelim üstünede ben size 3-4 lira vereyim paypaldan olur mu?
  • Crosshairi kirmizi nokta haline getirdim baya hosuma gitti. Sadece nokta olarak kullanan var mi crosshairi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya şu oyunda nickimizi nasıl değiştiriyoruz bende isim soyisim yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi distortionn -- 29 Haziran 2014; 23:17:56 >
  • distortionn kullanıcısına yanıt
    Oyundan değil hocam o steam hesabından yapılıyor.
  • Şu pazardan alışverişi yapamıcam heralde , kendi kartımı tanımlamıştım steame ama sonra başka bir kart ile alışveriş yaptım 30 gün süre verdi pazar için . Birde hesaba kartı ekledikten sonra kart doğrulama olayı var sanırım hemen kart ekleme bölümünün altında yazıyor . O ney tam olarak arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 29 Haziran 2014; 23:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Oyundan değil hocam o steam hesabından yapılıyor.

steam ayarlara oyun içine giriyorum ama yok oyun içi nick falan ,bi de oyunda kevlarla helmet alamıyorum neden acaba ,en son 5 sene önce cs1.6 oynardım acemiyim yani
    Steam'den profilinize gelin ayarlarla alakalı bir durum değil... Ordan profil düzenle var oraya girerseniz değiştirebilirsiniz.
  • Likeaboss1905 kullanıcısına yanıt
    tesekkürler oldu
    Ne demek.
  • 7ay olmuş hala zıplarken adamın kafaya ateş ettiğinizde sunucu tarafı adamı kafadan vurduğunuzu kabul etmiyor. Hit-reg sorunlarını acaba düzeltecekler mi diye bekliyorum bende. Hani oyunda olurda saçma durumlarda, bazen adamı vurduğunuza emin olduğunuz halde adam ölmezse nedenini böyle saçma bişey olduğunu bilin
    ilgili açıklamalı video(ingilizce) http://www.youtube.com/watch?v=DrDH8lUNJi0 aynısını denedim ve awp ile kafadan vurduğum halde ölmüyor karşıdaki

• quote:

Orijinalden alıntı: TRegular

7ay olmuş hala zıplarken adamın kafaya ateş ettiğinizde sunucu tarafı adamı kafadan vurduğunuzu kabul etmiyor. Hit-reg sorunlarını acaba düzeltecekler mi diye bekliyorum bende. Hani oyunda olurda saçma durumlarda, bazen adamı vurduğunuza emin olduğunuz halde adam ölmezse nedenini böyle saçma bişey olduğunu bilin
    ilgili açıklamalı video(ingilizce) http://www.youtube.com/watch?v=DrDH8lUNJi0 aynısını denedim ve awp ile kafadan vurduğum halde ölmüyor karşıdaki

Servera iletilemiyor işte , herkeste oluyor fakat önemli pozisyonlarda başımıza geldiği zaman geri dönüşü olmuyor maalesef

• Ya bu skor sıfırlama olayından benim yeni haberim oldu, oyuna yeni başladığımda berbat oynadığımdan istatistiklerin içine ettim şimdi millet rs yaparak düzeltti ben yapmadığım için mal gibi kaldım mı böyle
  • Sadece tabanca olayı maçın ilk raundu ve 2. yarının ilk raundunda oluyor, o da artık senin kabiliyetine kaldı hocam pistoller genelde attığın yeri vuruyor ama uzun mesafede biraz zor oluyor, oynaya oynaya alışırsın ona.
  • quote:

Ya bu skor sıfırlama olayından benim yeni haberim oldu, oyuna yeni başladığımda berbat oynadığımdan istatistiklerin içine ettim şimdi millet rs yaparak düzeltti ben yapmadığım için mal gibi kaldım mı böyle

Konuyu biraz daha açarmısınız? ben ilk defa sizden duyuyorum stat sıfırlama mevcutmuymuş cs go da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

quote:

Ya bu skor sıfırlama olayından benim yeni haberim oldu, oyuna yeni başladığımda berbat oynadığımdan istatistiklerin içine ettim şimdi millet rs yaparak düzeltti ben yapmadığım için mal gibi kaldım mı böyle

Konuyu biraz daha açarmısınız? ben ilk defa sizden duyuyorum stat sıfırlama mevcutmuymuş cs go da ?

Bence o server ici sifirlamadan bahsediyor public sunuculardaki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu rank durumu nasil? cheat olayi ve ligler atlamasi zor mu?
  • quote:

quote:

Aynen !rs yapıyorlar falan, e şimdi ben yapmadım kalacak mı benim skor böyle

• quote:

quote:

quote:

Lem ben de genel statlardan bahsediyorsun sandim, senin dedigin o anki public oyunlardaki rs imiş tamam. Haci o tırt ya takma kafana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Lem ben de genel statlardan bahsediyorsun sandim, senin dedigin o anki public oyunlardaki rs imiş tamam. Haci o tırt ya takma kafana

Tırt derken?

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.