Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunı online oynamak için steam denilen yerdenmi almak gerekiyor ..Eski 1.6 vardı onun gibi almadan oynayamıyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar oyunı online oynamak için steam denilen yerdenmi almak gerekiyor ..Eski 1.6 vardı onun gibi almadan oynayamıyormuyuz

özetle korsan girmenin yolu yok mu diyor
  • Steam de indirim vardi bende bi tane aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Cygnus_

Steam de indirim vardi bende bi tane aldım.
    Beyler bu atölyedeki rengi değiştirilmiş silahlarla nasıl oynayabiliriz. Beceremedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rengar Bot

Beyler bu atölyedeki rengi değiştirilmiş silahlarla nasıl oynayabiliriz. Beceremedim de

Alıntıları Göster
    akşam yine dayanamayıp maça girmiştik daha ilk maçtanhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198116673341/ karşıda şu adam ve bot clanı, dedik hepsi bot ama sıkışınca rambo kesiliyor herif 15 saat oynamış herif indirdim demoyu kontrol ettim açık açık wall
    fake hesap doldu yine rütbe kasıyorlar grubundakilere 3 tane arkadaşı vardı onları kasıyor şikayet edin ban yesin şunlar yan hesap açıp açıp takılıyorlar valvenin yapacağı işe sövecem sonunda içine ettiler

edit: harbi çok sinirlendim ya ne zaman girsek sürekli wall çıkıyor arkadaş 1 değil 2 değil ya hepsi fake hesap şaka gibi oynayan kalmamış public de sıkıyor oyundan soğudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 4 Ocak 2014; 4:35:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: Rakanoth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rakanoth

Oyun fiyatı en az 100 euro olmalı ki hile azalsın. F2P hiç olmamalı.

ne 100 euro su hocam 300 liraya oyuncu mu kalır oyunda

Daha fazla oyuncuya gerek yok zaten. Fiyatı 100euro ya çekseler, banlanan hileciler tekrar almaktan vazgeçer oyunu. Biz de hilecilerden kurtuluruz.

zaten bi seni düşünüyordu valve, mantığada hayran kaldım yeni oyuncu gelmesin bu saatte kadar almayan oynamasın mantığı istersen sana tapulasın oyunu sadece senin istediklerine özel olsun oyun

Hileciler yüksek rütbelerde can sıkmaya başlayınca bana hak vereceksin.

• Hocam CS:Go ve Source aldım indirimden. Sourceyi Perşembe günü sorunsuz kurdum cs:go'yuda gece bıraktım kursun diye geldiğimde güncelleme gerekli diye birşey çıkmıştı tekrar indirme sırasına koydum % 99'dan başladı hemen % 100 oldu 5 dakika bekledim tekrar güncelleme gerekli yazıyor. Oyunun dosyalarının hepsini sildim sabah tekrar indirdim yine aynı şekil % 100 oluyor ama oyun kurulmuyor. Bu sorun hakkında bilgin varmıdır?

Alta resimleri ekliyorum belki yardımı olur.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

• hocam güncellemeyi oyuna girince yapıyor oyunu aç açarken güncelliyor.
  • Oyun açılmıyorki kısayola tıklayınca %99'dan itibaren indirmeye başlıyor % 100 oluyor 5 dakika sonra güncelleme gerekli diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napsterbaby

hocam güncellemeyi oyuna girince yapıyor oyunu aç açarken güncelliyor.
    valla hiç böyle takıldığını hiç bir oyunda görmedim, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula deyin güncelleme seçeneklerinde otomatik güncelle değilse onu düzeltin. Oyun dosyalarını doğrula deyince sorun varsa eksikleri kapatıp kendisi düzeltmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 4 Ocak 2014; 14:53:41 >
  • Oyunu hep güncel tut seçili. Oyun önbelleği bütünlüğünü doğrula yapınca tüm dosyalar başarıyla doğrulandı yazıyor. Anlamadım nasıl iş.

Edit: Bu oyun dx9'a destek veriyormu yani xp'de oynanıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeni kullanıcı adı. -- 4 Ocak 2014; 15:29:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYKIRI.

Oyunu hep güncel tut seçili. Oyun önbelleği bütünlüğünü doğrula yapınca tüm dosyalar başarıyla doğrulandı yazıyor. Anlamadım nasıl iş.

Edit: Bu oyun dx9'a destek veriyormu yani xp'de oynanıyormu?

PC Sistem Gereksinimleri
    Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
    Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

çalışması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

Beta Sürümü Steam'den İnmiyor Şu Anda

Alıntıları Göster
    Merhaba beyler dün steam'den CS:Go satın aldım. Oyun açılırken mavi ekran hatası veriyor ve bilgisayar restart atıyor. Sorunun bios update ile alakalı olduğunu okudum bir kaç yerde.. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bios update etmeye kalktım .rom uzantılı bir dosya yükledi asusun sitesinden ama ne yapacağım hakkında yada bu uzantıyı nasıl kuracağım hakkında hiç bir fikrim yok lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 4 Ocak 2014; 15:43:58 >

• Tamam hocam herşey tutuyorda bu niye böyle yaptı anlamadım. Steamın desteği falan yokmu onlarada sorayım.
  • quote:

Tamam hocam herşey tutuyorda bu niye böyle yaptı anlamadım. Steamın desteği falan yokmu onlarada sorayım.

var tabikihttps://support.steampowered.com 24 saatte cevap geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 4 Ocak 2014; 15:50:36 >
  • 24 saate kim öle kim kala

Sildim tüm dosyaları tekrar indiriyorum bakalım ne olcak.
  • quote:

24 saate kim öle kim kala

milyonlarca kullanıcısı olan bir sistemden bahsediyoruz 24 saat bence gerçekten kısa bir süre
  • quote:

quote:

24 saate kim öle kim kala

milyonlarca kullanıcısı olan bir sistemden bahsediyoruz 24 saat bence gerçekten kısa bir süre

Yok atıcam zaten ticket. O arada boş durmayayım bende.
  • bios update yapmayı bilmiyorsan yapma bilen birini bul yaptır anakart elinde kalır yoksa
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.