Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

Şu nukede ct ken oyunda zevkin doruklarını yaşarkende t ken cıkmamak icin zor tutuyosun kendini ne kadar dengesiz bir map :D

nuke mi dengesiz

Public oynarsanız tabi t de patates olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 1 Ocak 2014; 4:22:01 >
  • ya bu csnin ucuzlaması hiç iyi olmadı adamlar almışlar 3-5 tane cs hile açıp giriyorlar banlanırsa diğerinden devam artk çok fazla hile görmeye başkadık bu yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

awp kullanmanın 1.6dan zor olduğunu benden başka düşünen var mı?

cs source dan geçiş yapanlar için çok zor değil ama 1.6 dan geçiş yapanlara daha zor gelebilir deagle ile zoom shot olayı olmuyor 1.6 daki 1.5 teki gibi.. zaten genel olarak deagle da iyi değil geçmiş oyunlardaki gibi etkisi yok p250 onun yerini aldı gibi..
  • Silahlar neye gore dusuyor arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

Silahlar neye gore dusuyor arkadaslar?

Şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Şans

Bir şey soracağım şansa göre de o silahı kullanmak lazım mı o oyunda, yani ben aug kullanmasam da skini düşer mi bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkOyun

quote:

quote:

Şans

Bir şey soracağım şansa göre de o silahı kullanmak lazım mı o oyunda, yani ben aug kullanmasam da skini düşer mi bana?

Bilemem. Şans işi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İlkOyun

quote:

quote:

Şans

Bilemem. Şans işi.

Kullanmaya gerek yok. Bana kullanmadığım silahın skini düştü

• arkadaşın maçını izliyorum karşısında wall var, hep aynı taktik bu 3dolara düştüğünde rütbe kasmak için asıl hesabın yanına 1 tane wall hesap açıp oynuyorlar
    şimdi 2tane dragon nickli adam var 1i normal oynamaya çalışıyor 3 senelik üye diğeri ise akıyor duvardan falan izledim adamı açık açık wall oyunu da tek basına götürüyor zaten profiline baktım profil bile oluşturmamış adam yeni almış oyunu girmiş hack ile direk diğer hesaba rütbe kasıyorlar bazı arkadaşlar da şeyi düşnüüyor bu adam hackse niye rütbesi düşük karşına gelebiliyor diye işte bu yüzden sen çift keleşsin hack olan daha yüksek bile olsa asıl hesabı düşük silver falan olunca ortalama senin karşına geliyor yine tek başına götürüyor oyunu
  • Arkadaşlar monitorum 21.5 inc 1920x1080 .

1024x768 de görüntü bulanık olmadan nasıl oynayabilirim
  • Arkadaslar bende mac demolar acilmiyor oncedende sorun vardi sanirim maplardan kaynaklaniyor bana en guncel map dosyasini yukleyecek varmi? Ozellikle nuke inf mirage train icin

• quote:

arkadaşın maçını izliyorum karşısında wall var, hep aynı taktik bu 3dolara düştüğünde rütbe kasmak için asıl hesabın yanına 1 tane wall hesap açıp oynuyorlar
    şimdi 2tane dragon nickli adam var 1i normal oynamaya çalışıyor 3 senelik üye diğeri ise akıyor duvardan falan izledim adamı açık açık wall oyunu da tek basına götürüyor zaten profiline baktım profil bile oluşturmamış adam yeni almış oyunu girmiş hack ile direk diğer hesaba rütbe kasıyorlar bazı arkadaşlar da şeyi düşnüüyor bu adam hackse niye rütbesi düşük karşına gelebiliyor diye işte bu yüzden sen çift keleşsin hack olan daha yüksek bile olsa asıl hesabı düşük silver falan olunca ortalama senin karşına geliyor yine tek başına götürüyor oyunu

Geçen gün adamın teki çok açık hack kullanıyordu oyunu 60 fraglemi ne bitirdi , negev alıp tüm takıma hs atıyordu , takım arkadaşları ise afk bırakmış basede bekliyorlardı.CS:GO da 610 saat online ım var ve karşıma 10 saat online ı olan bir adamın gelmesini istemiyorum.

Valve ın yeni bir hile sistemi getirdiğini ve ayın 1 inde baya bir kişiyi banladıkları söyleniyor.

Hack kullanıp steam hesapları banlanan kişilerin , hack satan sitelerin forumlarına açtıkları konu başlıkları.

• Şenol Güneş kullanıcısına yanıt
    valve hile sistemiyle uğraşacağına şu lanet oyunun fiyatını 15 dolarda sabitlesin indirim yapmak için bahane günü aramasın adamlar havaya bakıyor aa bugün yağmurluymuş durun cs go ya bi indirim yapalım kafasında.. bu hafta bana 3 tane sarı winter case 1 tane de glock düştü toplam da 7 dolar civarında satışım oldu düşünüyorum da yeni oyun almış adama düşse hem oyun bedavaya geliyor üstüne 1 tane daha hesap alabiliyor şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

valve hile sistemiyle uğraşacağına şu lanet oyunun fiyatını 15 dolarda sabitlesin indirim yapmak için bahane günü aramasın adamlar havaya bakıyor aa bugün yağmurluymuş durun cs go ya bi indirim yapalım kafasında.. bu hafta bana 3 tane sarı winter case 1 tane de glock düştü toplam da 7 dolar civarında satışım oldu düşünüyorum da yeni oyun almış adama düşse hem oyun bedavaya geliyor üstüne 1 tane daha hesap alabiliyor şaka gibi

O ayrı bir olay zaten CS kendi oyunları olduğu için istedikleri zaman indirim yapıyorlar , indirim olduğu haftalarda da oyun oynamak zulüm oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: senselock99

Arkadaslar bende mac demolar acilmiyor oncedende sorun vardi sanirim maplardan kaynaklaniyor bana en guncel map dosyasini yukleyecek varmi? Ozellikle nuke inf mirage train icin

Yukleyecek yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

kuzen oyunu kutu için aldı adam idle servera bırakıp para kazanıyor adama oyunu verdim 1 saat sonra mavi+sarı düşürmüş bu kadar düşük değildi daha fiyatı bana 1 saat sonra hitman olarak ödemeyi yaptı oyunu beleşe getirdi oyun resmen f2p döndü artık o yüzden wall için kaçış yok

• quote:

arkadaşın maçını izliyorum karşısında wall var, hep aynı taktik bu 3dolara düştüğünde rütbe kasmak için asıl hesabın yanına 1 tane wall hesap açıp oynuyorlar

Tesadüfen senle oynadik la gecende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Betasından beri oynarım, itemlerden iyi de para kaldırdım ama benim bi sorunum var. İtem toplama sorunu... Millet kazandığı parayla steam'den oyun alır bilmem napar (ben de aldımda birkaç tane) ben kazandığımı yeni itemlere yatırıyorum. Nedense kullanmayı çok seviyorum.
  • bu mikrofondan gelen sesleri kısmanın yolu yok mu yav kafamı miçiyorlar, çok yüksek geliyor ses publicte komple kapatıyorum da maçlarda da sıkıntı oluyor sadece mikrofonun sesini kısmak istiyorum ayarlara girince steam iletişim ayarlarına gönderiyor oradan alınan sesi dibe çeksekte azalmıyor
  • sonunda buldum abi şu mikrofondan gelen sesleri kısmayı kime sorduysam ayarlardan kıs diyor kısılıyormuş gibi yarısı bende de çok yüksek geliyor kısamıyorum diyor arada kaynayan varsa bende öyle oynuyorum kısılmıyor diyor buraya da daha önce çok yazmıştım iş başa düştü girdim pub da konsolu karıştırdım
    bir çok arkadaş soruyordu bilmeyen varsa voice_scale 0-1 arası mikrofon sesinin ayarı 0.2 yaptım rahatladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 2 Ocak 2014; 17:06:56 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.