Şimdi Ara

Counter Strike 2 [Ana Konu] [2023] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
14
Favori
11.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşleştirme baya güzel yalnız bot gibi adamlar geliyor komik oluyor Counter Strike 2 [Ana Konu] [2023] 

• Counter Strike 2 [Ana Konu] [2023]

Böyle bir eşleştirme sistemi yok. Karşı rakip 5li girmiş bir de e-sporcudan farkı yok %1'in içendeler, bizim takım solo girmiş, 2si pre sadece. Puan olarak böyle adaletsiz bir dağıtım olamaz. Bizim adam daha 10 maç bile kazanamamış ve onun için böyle iyi rakipler geldi diyecem de. Baya kötü oynadı direk gg olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 9 Ekim 2023; 23:59:25 >
  • Metz kullanıcısına yanıt

maç ayarlama sistemi berbat. oyunun sadece grafik dosyalarını yenileyip bıraksalar daha iyiydi murdar olmuş oyun

• Death match oynuyorum sadece, giriyorum 1 saat akşamları ne stres kalıyor ne bir şey, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luposolitario -- 12 Ekim 2023; 11:33:55 >
  • topluluk sunuculari ne zaman gelecek ?

• takip

• MacBook Air M2 kullanıcısıyım. Stream'den CS2 indirdim, kurdum, oyun açılıyor ancak bağlanmıyor.

Yardım lütfen!

• 8-9 sene evvel Cs 1.6 oynuyordum baya rekabetçi olarak :) Şimdi CS2 oynamaya çalışıyorum ancak kaliteli bir kulaklığım olmasına rağmen ayak sesi dinlemek çok çok zor. Bunun için yapabileceğim herhangi bir ayar var mı oyun içerisinden? Kapatılması veya açılması gereken bir şey falan?

• PVH kullanıcısına yanıt

Ses kartı varmı kulaklığınin varsada kötüdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt

Hocam kulaklık HyperX Cloud 2

• kursad_75 kullanıcısına yanıt

MAC'lerde cs2 yok diye biliyorum.

• Seçkin maçlara girebilirmek için steamdan premier satın almaya çalışıyorum, daha önce aldınız falan diyor ama halbuki hiç bir şey almadım daha önce. Bunu nasıl çözebilirim? Ödeme kısmına geçemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemelerden sonra fps droplar daha çoğalmış.

Az önce bi seçkin maç atayım dedim inferno çıktı doğru düzgün aim alamıyorum akıcılık yok.

Bide sanki rakiplerim beni benden önce görüyorlar.

Kaçmak istediğimde kaçamıyorum direkt hs yiyorum.

Bu subtick olayı daha tam oturmamış galiba.

Csgo'da yaptığım seri hareketleri cs2' de yapamıyorum ve en önemli eksiklerden biride fare ivmesi özelliği halen gelmedi.

• bi oyun nasıl berbat edilir görün işte cs2 pırıl pırıldı sırf pc üreticileri lobisi gıcıklığına şu oyunu geliştir millet pc alsın diye baskı yapmış işte

• Ryzen 3 1200
    8 gb ram
    Rx 580 4 gb

Arkadaşa PC aldım böyle oyun düşükte bile akıcı değil

• Arkadaşlar cs go da bir mod vardı. Silahlar sırayla çıkıyordu adam vurarak puan kazanıyorduk en son altın bıçak oluyordu. Yanılmıyorsam modun adı silah yarışıydı. Cs 2 de var mı bu mod?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EhtiyarKurt kullanıcısına yanıt

Henüz gelmedi. Beklemedeyiz. (Silah Yarışı)

• Arkadaşlar dün bir oyuncunun nişangah kodlarını girdim oyunun alttaki sohbet yazıları benbeyaz oldu. Tüm yazılar benbeyaz ve ct olan mı yazıyor t olan mı yazıyor ayırt edemiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Böyle bir hata alıyorum ve oyundan çıkıyor? Nedir bu tam olarak.

Counter Strike 2 [Ana Konu] [2023]
  • yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt

Girdiğin kodları bul, aralarında yazı rengiyle alakalı olanlarının normal değerlerini bul ve onları tekrar gir.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.