Şimdi Ara

Counter Strike 1.6 Menü Yazıları Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
23.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaa arkadaşlar çıldıracam Counter strike menü bir türlü gelmiyor. Patch v23 yükledim, cfg deistirdim, özelliklerden görüntüleri seçtim yönetici olarak başlattım. sXe yi sildim. Regedittekileri arta kalanı sildim yükledim olmadı. Başka cfgler denedim olmadı. Kodlar buldum screenheight 600 falan onları yaptım olmadı. Yokmu şuna engel koyan birisi. Hee format attım yine olmadı yardımm please . Ve sesler soldan alttan üste oynatınca tik tik tik sesleri geliyor. Müzik Çalıyorr. Lütfen yardım

• meraba bende de aynı sorun vardı. çalıştırdan regedit - HKEY CURRENT USER - software - valve - half life - setting' e gir orda engineD3D var orda 0 değerini 1 yap oyunu yeniden başlat sorunun çözülmüş olur.
  • Cfgyi sil
  • senin çözümün bende aynısı bana da olmuştu söylediklerimi yap

cstrike-resourceden gamemenu isimli dosyayı not defteri ile aç herşeyi sil verdiğim şu kodları yapıştır.Ben steamdan girdiğim için bazı şeyler farklı ama olsun.

"GameMenu" { "1" { "label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "2" { "label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "4" { "label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList" "command" "OpenPlayerListDialog" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "8" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "12" { "label" "RS.GAMELIFE.RO # Respawn" "command" "engine Connect rs.gamelife.ro" } "13" { "label" "" "command" "" } "14" { "label" "#GameUI_GameMenu_NewGame" "command" "engine Connect rs.gamelife.ro" } "15" { "label" "#GameUI_GameMenu_FindServers" "command" "engine Connect rs.gamelife.ro" } "16" { "label" "#GameUI_GameMenu_Options" "command" "OpenOptionsDialog" } "17" { "label" "#GameUI_GameMenu_Quit" "command" "Quit"}}

• arkadaşlar bendede aynı hata oluyor çözümünü bilen discord : BK | Elbaşkan#5613 yardım etsin pls
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.