Şimdi Ara

Counter oynıyanlar sızden dh uyesi olarak bi ricam olucak!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bi ark serseri team adlı clandan 3 aylık admınlık aldı 1 ay olmadan sılndı adam sımdı benı ılgılendırmes dıo bende dedım bu serverı resıl edıcem 62.68.202.164 pıng bu işi olmayanlar gırer ve laflarını esirgemesse sevinrim

• önce türkçeyi kullanmayı öğrende gel resil diyil rezil !

sen istedin diye serverın birine girip sövemem tamam haklısın fakat baska bir yöntem izle derim
  • ne bu şimdi sen benim turcememi bakıosun

bir iyilik istedik yapmıcaksan yorumda yapma bişide yassma
  • Bir sunucuya girip nedensiz yere küfür etmek sana göre saçma değil mi? (kendini bizim yerimize koy)

Ayrıca karşı tarafı dinlemediğimiz için kimin suçlu olduğunu bilemeyiz...

Son olarak küfürle bir yere varılmaz.
  • Eziklikten öteye gidemeyen bir hareket yapmanın ne alemi var, bunu yaparak elinize gram birşey geçmez. Şimdi bu msajını görünce bile güldüm vallahi ne yalan söyliyeyim.
  • herkezın yorumu benım ki gibi oldu cevap yazma gereksinimi duymuyorum yorumlar herşeyi anlatıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_UsTuRa

önce türkçeyi kullanmayı öğrende gel resil diyil rezil !

sen istedin diye serverın birine girip sövemem tamam haklısın fakat baska bir yöntem izle derim

İlerizekalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaqiC_61 -- 11 Nisan 2008; 11:27:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaqiC_61

quote:

İlerizekalı...

• quote:

Türkçe'yi koruyan önce düzgün konuşsa gam yemicem, yemin ediyorum ben utandım.

Önce sen kendin öğren sonra başkalarında kusur bul !
  • quote:

Özenti cocuk.Birilerinin yanlısını düzeltmen icin kusursuz olman gerekir.
    Diyil ne demek oluyor acaba.
  • quote:

Diyil değil, değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: coxcomb

quote:

Orjinalden alıntı: MaqiC_61

quote:

İlerizekalı...

tuttum bu lafı ileri zekalı

• quote:

Orjinalden alıntı: DrunkVaceL

beyler bi ark serseri team adlı clandan 3 aylık admınlık aldı 1 ay olmadan sılndı adam sımdı benı ılgılendırmes dıo bende dedım bu serverı resıl edıcem 62.68.202.164 pıng bu işi olmayanlar gırer ve laflarını esirgemesse sevinrim

Kanka cs olsa yardim ederdim de biliyosun işte sildim csyiAyrıca sanki siz çok iyi Türkçe biliyosunuzYanlış kullanmışsa sanane?Yazma birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 11 Nisan 2008; 13:31:19 >

• gerzek
    türkçeyi böyle kullanmasam yapcamı bilirdim o servera ama dikkat edersen serverı yavaşlatmının bazı yolları var adamların oynayamıcagı kadar yavaşlatmanın ama ezik ve zggerzek oldun için sölemicem
  • quote:

eleman rezil oldu resmen

• ben olsam daha girmezdim dh ya
  • quote:

herkezın yorumu benım ki gibi oldu cevap yazma gereksinimi duymuyorum yorumlar herşeyi anlatıyor

Senin Türkcen cok mu iyi ?
  • Sadece susacağım... Yanlış yazmaktan korkuyorum: )

Hehehehe
  • rezil olduk yine ya pardon beyler olsun laptopdan bu kadar yazılıyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Businesss -- 11 Nisan 2008; 13:54:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.