Şimdi Ara

Counter Bilgileri Aşırı İyi Olanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nasus ile teemo dan counter yemiyorum. Bunun nedeni 3 sezondur Nasus oynuyor oluşum olabilir. Yani bir hero 'nun bazı herolara karşı zayıf kalması skil olarak devre dışı bırakması oynayan kişinin tecrübesi ile bir miktar aşılıyor. Evet karşımda teemo varken normal zamandaki gibi fazla stack yapamasam da lane vermem kolay kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spreeny

Bazı champların gerçekten aşırı üstünlüğü var mesela x karakterinin skill seti öyle bir şeydir ki y karakterini komple dodgelar.

Örnek veriyorum Bir Riven Yasuo'ya eziliyorsa oyun bilgisi 0 dır açık ve net.Gidin deneyin hatta Yasuo'ya 4 kill verin o Riven'e hala damage atamaz.

Bunun dışında aşırı ct olarak Aatrox pasifi ve Tryndamare ultisi Vladimirin ultiyi komple engeller.Bir Aatrox Vladimire eziliyorsa o adamda sorun vardır.

Adclere değinelim.Caitlyn Vayne'in aşırı zorlandığı bir rakip.Fakat bu Vayne lanede 20 dk farm yapar ölmezse o caitln pek fazla kaçamaz o Vayneden bunu bir şey değiştiremez.

Özet = Bazı durumlarda oyunun sadece belli dönemlerinde güçlüdür karşındaki ama oyunun başından sonuna alamayacağın herolar var evet

riven tank gitmeyecegi icin yasuo icin tereyagli ekmek olur aslinda yasuo riveni counterliyor :D .

Counter yok lol yalan.

Saka bi yana counter pick metasi kalmadi artik takim ne lazimsa onu alin ya.

• Bana göre Orta Koridorda Mobility'ye sahip her şampiyon kaçış mekanizması olmayan champları counterlar.Picklerken buna dikkat ediyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodplus

quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

LOw elodaysan hangisinde iyisen onu oynamalı

high elodaysan ct yi de düşünmeli

Low elodaysan iyi oynadığın high elodaysan eşşek değilsin ya oraya gelene kadar çözmüşsündür

aynı şeylerden bahsediyoruz galiba.da alıntılamanı tam anlamadım
  • lolcounter var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spreeny

Bazı champların gerçekten aşırı üstünlüğü var mesela x karakterinin skill seti öyle bir şeydir ki y karakterini komple dodgelar.

Örnek veriyorum Bir Riven Yasuo'ya eziliyorsa oyun bilgisi 0 dır açık ve net.Gidin deneyin hatta Yasuo'ya 4 kill verin o Riven'e hala damage atamaz.

Bunun dışında aşırı ct olarak Aatrox pasifi ve Tryndamare ultisi Vladimirin ultiyi komple engeller.Bir Aatrox Vladimire eziliyorsa o adamda sorun vardır.

Adclere değinelim.Caitlyn Vayne'in aşırı zorlandığı bir rakip.Fakat bu Vayne lanede 20 dk farm yapar ölmezse o caitln pek fazla kaçamaz o Vayneden bunu bir şey değiştiremez.

Özet = Bazı durumlarda oyunun sadece belli dönemlerinde güçlüdür karşındaki ama oyunun başından sonuna alamayacağın herolar var evet

bro oyun 1v1 se tamamda botta oyun supların elınde benim düşüncem bu

• 3-1 öçöçöç

• Ct icib sitelere uygulamalara vs gerek yok.Elinizden geldiğince butun sampiyonlar hakkinda deneyim elde etmeye calisin.Nasus var diye illa teemo almana gerek yok.O nasus oyunun erken safhalarini kucuk sıyrıklarla atlatirsa sonradan daha islevsel olacaktir.Veya bilginiz olmayan bir sampiyonu sirf ct diye alip oyunun erken safhalarinda rakibe engel olamayip oyunun ileri safhalarinda adamin one gecisini izlersiniz.Kisacasi ct kucuk farklar yaratir.Ancak sampiyonun zincirleri sizin elinizde.Fiora ile jax ezen de gordum.Nasus ile teemo yuda

• alborjon kardeşim çok haklısın, platindeki yada büyük turnuvaya katılan insanların ihtiyacı yok, daha cok bronz gümüş , hadi taş çatlasın altınların kullanacağı bilenlerin bilmeyenlere yardımcı olabilmesi faydalı olabilir herkesin sizin gibi geniş bilgisi olmayabilir
  • bi tane fizz karşıma lb geldi benim counterim ben ona hasar veremem diye soloda
    ki jaxla yer değiştirmişti ikisi de feedlemişti :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallaha ben boyle yapiyordum araya koymuslar

• jaxda oynamayı bilmiyormuş demekki, dikkatli oynamak gerekiyor epey
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.