Şimdi Ara

CostAction.com'dan Para Kazanma (Turbobit & Hitfile Para Kazanma 2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 110 gün 5 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • nightmare1453 (2 mesaj) harunamca (1 mesaj) Can Ağca (1 mesaj) mehmin (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Hosting, Domain, Reklam Alış-verişi >> Parking ve Sponsor Reklamları Hakkında Bilgiler >> CostAction.com'dan Para Kazanma (Turbobit & Hitfile Para Kazanma 2015)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Costaction isimli bir sistem ile Turbobit ve Hitfile sitelerinden yüklediğiniz dosyaların indirilme sayılarına göre para kazanıyorsunuz. Turbobit costaction adlı servise bağlandığı için artık 2 siteyle işimiz var.

Sistemin mantığını kısaca özetlemek gerekirse , bir Costaction hesabı açıyorsunuz , Turbobit veya Hitfileden bir dosyayı uploadlıyorsunuz (müzik, video, program, oyun, film, vs.), Yüklediğiniz bu dosyaların indirme adreslerini web sitenizde, forumlarda, vs. paylaşıyorsunuz ve Her indirme başına para kazanıyorsunuz. Paranızı 10$ olduğunda hemen talep edip paypal veya webmoney ile hesabınıza çekebilirsiniz.

CostAction Detaylı Anlatım

http://costactionparakazanma.blogspot.com.tr/

|
    |

• Teğmen
    145 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de yaklaşık 1 ay önce paidverts'e üye oldum ve şuan günlük karım 20 dolar civarında
    Paidverts ile ilgili yaşadığım tecrübeleri anlattığım siteme sizleri de beklerim.
    Paylaşımlarımı görmek ve siz de gerçekten para kazanmak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Mepay
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: nightmare1453

Costaction isimli bir sistem ile Turbobit ve Hitfile sitelerinden yüklediğiniz dosyaların indirilme sayılarına göre para kazanıyorsunuz. Turbobit costaction adlı servise bağlandığı için artık 2 siteyle işimiz var.

Sistemin mantığını kısaca özetlemek gerekirse , bir Costaction hesabı açıyorsunuz , Turbobit veya Hitfileden bir dosyayı uploadlıyorsunuz (müzik, video, program, oyun, film, vs.), Yüklediğiniz bu dosyaların indirme adreslerini web sitenizde, forumlarda, vs. paylaşıyorsunuz ve Her indirme başına para kazanıyorsunuz. Paranızı 10$ olduğunda hemen talep edip paypal veya webmoney ile hesabınıza çekebilirsiniz.

CostAction Detaylı Anlatım

http://costactionparakazanma.blogspot.com.tr/

Güncel
    |
    |

• Teğmen
    133 Mesaj
    Turbobitten ne kazanılır? Video için tıkla

Merhaba arkadaşlar turbobittten aylık ne kazanılır? Nerde paylaşılır? Ne paylaşılır? Gibi konularda videolarıma youtube kanalımdan göz atabilirsiniz...

Şuana kadar benim kazancım toplam 58 bin $ geçti (Sadece turbobitten) gelen 1000'lerce soruya cevap verdim ama artık yoruldum video çekmeye karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Ağca -- 7 Aralık 2015; 9:58:42 >
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    turbobit dosya veya film upload ettikten sonra link lere nere atıyoruz otomatikmi alıyor costaction sitesi yoksa bizmi linklerei vericez cevap verirseniz sevinirim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.