Şimdi Ara

Cosmetica mağazalarında %50 kadar indirim (şampuan, diş macunu, duş jeli, vb ürünlerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlığı açılmış mı diye baktım fakat görmedim. Bugün cosmetica mağazasında pek çok ürün grubunda %50 kadar indirim olduğunu gördüm ve bilgiyi paylaşmak istedim.

Kimi ürünler zaten fiyatını bildiğim ürünler olduğundan bindirme-indirme olmadığını söyleyebilirim.

Mesela Gliss 400 ml şampuan 6 TL (normalde piyasa fiyatı 12-14 TL arası değişiyor).
    Garnier 50 faktör güneş spreyi 30 TL'ye satılıyordu (). Marketlerde fiyatı 50-60 TL arası.
    link
    Gillette mach 3 - 4 adet traş bıçağı 20 TL idi. Market fiyatı daha yüksek.

Ben kimi ürün gruplarında fiyatları avantajlı buldum. 30 Temmuz tarihine kadar devam edecekmiş.

Önemli not: Cosmetica mağazasında çalışmadığım gibi ilgili firmada çalışan tek bir tanıdığım yok :)

• 1 haftadir kargoya verecekler urunlerimi tavsiye etmiyotum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gliss 600 ml hb'de geçen hafta 7.95'idi.Yarısı geldi yarısı gelmedi gelmeyenler için kayıt açtım 4 eylülde göndereceklermiş şaka değil gerçek surinamdan geliyor limandan atmışlar denize yolunu bularak türkiye kıyılarına ulaşıcak oradan aras teslim alıp bana getirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Temmuz 2018; 22:59:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten yaptıkları satışlar ne kadar verimlidir, onu bilmiyorum. Ben mağazadan aldım. Kimi ürün gruplarında fiyatlarda reel anlamda %30-%50 bandında indirim vardı.
  • gliss'i daha şimdiye kadar kimse 12 liradan almadı, en azından burda. tam bir enayi.avi markası, devamlı bir kampanya durumu var
  • Fiziki magazalarda gecerlimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsm248 B kullanıcısına yanıt
    Ben fiziki mağazadan aldım.
  • Ara ara güzel indirimleri oluyor, tek kötü yanı İstanbulda sadece bir tane mağazaları olması (o da Sapphire de)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.