Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cosayi kurdum calisiyor peki cosaya 10.000mHlik xiaomi powerbank taksak problem olur mu 5v 1a adaptoru ile calisiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

Cosayi kurdum calisiyor peki cosaya 10.000mHlik xiaomi powerbank taksak problem olur mu 5v 1a adaptoru ile calisiyor zaten
    Merhabalar. Power bank bağlayabilirsiniz. Ancak kaba hesapla 10.000mah powerbank,1 amper çektiğini varsayarsak Cosa'yı 10 saat boyunca besleyebilecektir. 1 amperden daha az güç çekiyorsa bu süre uzayabilir.

Saygılarımla...
  • cosa kaç saatte bir günlük tasarruf oranını güncelliyor? yani günlük tasarruf oranı +%50 şeklinde yazıyorya 2 gün önceki tasarruf oranım %59 ama dünkü tasarruf oranı çıkmadı.
  • caca40 kullanıcısına yanıt
    Tasarruf oranlarını dikkate almayın. Teorik hesaba dayanıyor pratikte o kadar değil. Özellikle bahar aylarında.

• 2 yıldır sorunsuz calisan Cosa V3 bugün sıkıntı cikarmaya başladı. Wi-Fi ağında evdeki iki TV, telefonlar, pc ve İP kamera bagli sıkıntı yoktu. Bugun Wi-Fi yazıcı bağladım cosa alıcı ile verici arasinda sıkıntı çıkmaya başladı.

Neden böyle birşey yaptı çözemedim. Varmı bi cozumu olan kanal ayarlarini yapiyorum banamisin demiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Fazla sayıda wi-fi bağlantısı yapıldığında wi-fi sapıtmasi ve sinyal zayıflaması olabiliyor sizde limite ulaşmış olabilirsiniz 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Fazla sayıda wi-fi bağlantısı yapıldığında wi-fi sapıtmasi ve sinyal zayıflaması olabiliyor sizde limite ulaşmış olabilirsiniz 😁
    Alici ile verici arasinda wi-fi bağlantısınin ilgisi yok ki fakat.

Alici ile verici radyo frekansı ile haberlesiyor V3'te.
    Yaziciyi devre disi bırakıyorum baglanti sağlanıyor, devreye alıyorum bağlantı gidiyor.

• Yazıcı adaptörünün ya da kendisinin termostat sinyalini parazitlendirmesidir yüksek ihtimal. Ayrı bir odada (termostat ile kombi ünitesi arasında olmayan) denediniz mi?

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Pardon ben net gidiyor diye algıladım yazıcıyı daha uzak bir konuma alıp deneseniz

• Evde bi router var bide access point var.
    Cosa routere bagli, yazicida routere bağlanmış.
    Yaziciyi access pointe bağladım duzeldi.
    Ne alakaysa çözemedim.

• Arkadaşlar cosa v3 sahibiyim kombim bağlı problem yok klimayı da bağlamak istiyorum ancak ayarlarda klima paketi eklenebilir yazıyor. Yazılımsal olarak aktif edilmesi gerekiyor sanırım cosa desteğe yazdım dönen olmadı nasıl cözebiliriz.

• Ek olarak satın almanız gerekiyor daha sonra cosa uzaktan bağlanarak yazılımı aktif ediyor cihaz donanıma sahip ancak kapali

• Satın almak için herhangi link bulamadım. Direkt cihaz satışı var desteğe yazdım ancak dönen olmadı cosa v3

• 1 yıl olmadı alalı
    sürekli kopma sorunu vs. her hafta problem için firmayla görüşüyoruz. Tam bir stres sorun kaynağı, lanet olsun aldığım güne. Sözün özü, hayatınız çok stabilse, kendime uğraşacak sorun arıyorum ben diyorsanız buyrun alın.
  • Bende alali 1.5 sene oldu. Ama son 2 aydir çok sık kopmalar yaşıyorum. Eve gelir gelmez hemen cosayi fisten sök tak yapıyorum ama ayni günde en az 2 3 defa kopma oluyor. Sizce ne yapmam gerekiyor ? Gerci sezonda bitti ama bu durum ilersi i için çok can sıkıcı...

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Ben sezon bitince fişi çektim. Klima için kullanmıyorsanız tavsiye ederim. Kafanız rahat oluyor. Çevrim dışı mesajları da gelmiyor.

• Cosa v4 çok stabil çalışıyor kopma olmuyor maşallah diyeyim v4 de olayı bitirmişler alanlar v4 alsın artik

• tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size v4 çok stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: db-tech

Satın almak için herhangi link bulamadım. Direkt cihaz satışı var desteğe yazdım ancak dönen olmadı cosa v3
    Dönüş yaptılar. Hızlıca çözdük.

Cosa v3 özelinde ben hiç kopma yaşamadım. Ayrıca elektrik kesildiğinde bağlantı maili geldiği için kesintiyi de anlıyorum harika.

• yazın napacağız bu cosayı. iki üniteyi de fişten çeksek yeterli mi? yoksa kombiye bağlanan ünitenin kablolarını falan sökmemiz gerekiyor mu kombiden?
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.