Şimdi Ara

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
11
Favori
40.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://tedesceza.com/guncel-tedes-noktalari/
  • algkmn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.20 temmuzda yemişim henüz geldi.
  • 7 ayda giderken 2 tane gelirken 3 olmak kaydı ile toplam 5 ceza yemişim 3'ünü yazın ödemiştim unutmuştum meğer kabus bitmemiş 2 tanede bugun tebliğ edildi 28.12.2016 bu adi milletin ekmeğine göz diken yöneticiler umuyorumki kestiğiniz haksız cezalar fitil fitil çıksın sizlerden bu işte parmağı olan herkesden.

Bir dahada ne köye giderim nede osmancıktan geçerim.
  • beyler 7. ayda 2 dakka arayla 199+199 tl gelmiş bu mendebur yerden . itiraz edipte sonuca ulaşan var mı?
  • giderken gelgör prinç fabrikasının oradan başlıyor tam 5 tane var
  • dostlar 13 yıldır araba kuaniyorum ilk defa trafik cezası edim Çorum Osamnik yok yeni kavşak 71 km hız ile halbuki o kadar dikkatli araba kullanırım .

internetten baktım aynı noktada hız sınırı 50 den 70 e çekilmiş düzenlenmiş . şimdi ben nereye itiraz edeyim itiraz Edip kazanan var mı ?

devlet memuruyum devletinden soğutmak istiyorlar ama sabrediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cezaya itiraz edip kabul edilen duymadım

• çamur sıvıyacağım plakaya. vatandaşına pusu kurar gibi ceza kesersen vatandaşta önlem alır...
  • Kesinlikle deneme , yakalanırsan daha ağı cezası var
  • Osmancık'da zaten trafik yok.

Esas olay EDS sistemi ile donatılan İstanbul'da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu amasyadaki sistem aktif mi yoksa gösteriş için mi? Sanki henüz aktif edilmiş değil. Bilen varsa cevap verebilir mi?

• Şuan edirnede ki sistem kapalı. Sadece kırmızı ışık için EDS var. Sırf şu Osmancıktaki yol yüzünden bi daha memlekete araba ile gitmem. Arkadaş napıcaz arabayı çamura bulayıp plakayıda hafif kapatsak mı? Plakamda 2 tane sıfır var ikisininde ortasına vida atıp 8 gibi mi göstereyim :)
  • selamlar osmancıkta yedıgım cezaya itiraz etmiştim . ben cezayı ilk kuruldugu zaman pes pese 2 cezayiyenlerdenim . bugun mahkeme sonucu geldı ALLAHA cok sukur cezaların 1 tanesını ıptal etmısler.insallah benım gıbı madur olanlarında madurıyet gıderılır
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    selamlar arkadasım bugun benım ıtırazım kabul edılmıs mahkeme bennı haklı bulmus tutanagı asagıda paylastım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo1241974

selamlar arkadasım bugun benım ıtırazım kabul edılmıs mahkeme bennı haklı bulmus tutanagı asagıda paylastım

İbrahim bey siz kavala ceza yediniz hangisi kabul edildi 2 kere peş peşe olmasimi yoksa hız sınırı çok az ondan mı ?

• pes pese yedıgım cezanın ılk olanı ceza olarak kaldı ıkıncısı ıptal olmus 422 tl lık ıkıncı ceza
  • bu kulelerden önce bir uyarı levhası filan var mı hız limiti ile ilgili?
  • Var gorup anlayip hiz dusurene kadar ceza yemis oluyorsun.

Ozellikle 80 tabelasini gorup az ileride 50 tabelasi gordugun an zaten ceza yola cikmis olur. Kendi ulkesinde trafik kuralina uymaya calisirken bile tuzaga dusuyorsun. Benim basima geldi 56 ile ceza yemisim hizimi dusururken.

• Ceza 6-7 ay sonunda geliyor bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo1241974

selamlar osmancıkta yedıgım cezaya itiraz etmiştim . ben cezayı ilk kuruldugu zaman pes pese 2 cezayiyenlerdenim . bugun mahkeme sonucu geldı ALLAHA cok sukur cezaların 1 tanesını ıptal etmısler.insallah benım gıbı madur olanlarında madurıyet gıderılır

Cezaları ödemiş biri olarak itiraz edebiliyormuyuz

Edersek nereye edeceğiz

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.