Şimdi Ara

Corsair Void Pro Rgb Kablosuz Kulaklık -- 83$ // Arctis Pro Kablosuz Kulaklık -- 311$ -- AMAZON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Corsair Void Pro Rgb -- 5.70 kur ile 473 TL ye gelir. TR de 700-750 TL bandında.
    Arctis Pro Kablosuz Kulaklık -- 5,70 kur ile 1.772 TL ye gelir. TR de 2.900 TL bandında.

https://www.amazon.com/gp/product/B0748N6796/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/gp/product/B079YBKT3H/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

• Kuru 6.08 den hesaplayan amazon ile kargo ve vergiler dahil 684,57 ye geliyor
  • ilk ürün 92$ (530 TL), 2. 412$ (2370 TL) 'a geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gedikpasha

Kuru 6.08 den hesaplayan amazon ile kargo ve vergiler dahil 684,57 ye geliyor
    Prime üyelerine 59.99$ , kargo ve gümrük ile 83$ ediyor. Ödemeyi TL olarak değil, Usd olarak yapıp, çevirmeyi bankaya yaptıracaksınız.

Arctis Pro da indirim bitti. Void Pro devam ediyor.
  • Kuru sabitlemek için hediye çeki alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk ürün 92$ (530 TL), 2. 412$ (2370 TL) 'a geliyor.
    Prime üyelikle almalısınız. Prime üyelik ile dediğim fiyatlara alınıyor void pro. Diğeri bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de den alınca uluslararası garanti oluyordu. Peki amazon.com dan alırsakta uluslararası garantisi olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Amazon.de den alınca uluslararası garanti oluyordu. Peki amazon.com dan alırsakta uluslararası garantisi olur mu?
    Corsair zaten uluslararası garantili nereden aldığın farketmiyor, Steelseries öyle değil diye biliyorum.
  • Hocam yillarin uyesisiniz ayrica emekli yoneticisiniz buraya yurtdisi konusu acilmasinin yasak oldugunu bilmiyormusunuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Hocam yillarin uyesisiniz ayrica emekli yoneticisiniz buraya yurtdisi konusu acilmasinin yasak oldugunu bilmiyormusunuz acaba?
    Bilmiyordum hocam pardon. Pek sıcak fırsatlara uğramıyorum. Şikâyet ediyorum hemen kaldırsınlar madem öyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.