Şimdi Ara

Corsair Vengeance C70 Gaming Case - Kullanıcıları Klubü - (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
8
Favori
40.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler selamlar . ürünle birlikte kaç tane fan geliyor ve bu fanlar sesli mi çalışıyor ? kasayla birlikte noctua fanda almak gerekir mi ? üst kısımda 3 adet fan girişi gördüm 2 tanesine taksak sorun olmaz değil mi ? birde noctua gibi hem sessiz hem performanslı hemde ışıklı fan var mı malum noctua ışıksız
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Arkadaşlar ben bu kasayı almayı planlıyorum , internetten araştırdım kötü bi tarafı yok gibi.Kullanıcılarına da sormak istedim . Kasanın beğenmediğiniz bi özelliği varmı ? Yada kasasından memnun olmayan ?

Bende bu kasanın siyahını kullanıyorum gerçekten güzel bir kasa tek memnun olmadığım taraf pleksi

- pleksi üzerindeki fan için olan ızgaralı kısım hoşuma gitmiyor görüntüyü biraz bozuyor gibi ,onun yerine düz pleksi olsaymış daha çok hoşuma giderdi,ama yinede bu kişiye göre değişir fan takmak isteyenler sevebilir.

Aynen bende bu ayrıntıyı sevmedim. Pleksi çerçevesiyle birlikte arkadan sökülüyor. Ben aynı boyutta bir pleksi kestirip değiştirmeyi düşünüyorum. Delikli yapı görüntüyü bozuyor

• Pleksi alırsanız kolay şekilde monte edilebilir görünüyor.
  • BUDA BENİM C70 :^)

https://store.donanimhaber.com/f0/a7/91/f0a79156190ad30131bebfae6170bee9.jpg
    https://store.donanimhaber.com/4a/02/0f/4a020f5f2416742d637dd6b51fc4518d.jpg
     Corsair Vengeance C70 Gaming Case  - Kullanıcıları Klubü -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesmeyut -- 10 Aralık 2012; 21:51:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesmeyut

Yakında bu kasa gelirse şaşırmayın dostlar ^^

gelsin ilk alan ben olurum sanırım

mükemmel olurmuş gelse ... bu arada benim favorim kesinlikle askeri yeşil rengi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: mesmeyut

Yakında bu kasa gelirse şaşırmayın dostlar ^^

gelsin ilk alan ben olurum sanırım

mükemmel olurmuş gelse ... bu arada benim favorim kesinlikle askeri yeşil rengi

Sanırım bu photoshop, yada Fuar da stand a bi görsellik katsın diye 1 adet modlanmış olabilir.
    Ama büyük ihtimal photoshop..
    Olsa havada karada kaparım bende
  • sabahtan berı kasalara bakıyorum buyuk ıhtımalle bu kasayı alacagım...ıc hacım olarak full towerlardan nerdeyse farkı yok.gorunus sogutma kalıte cıdden cok ıyı..yesıl rengını bulmakta kaldı..
  • evet arkadaşlar yeşil rengi hiçbir yerde yok maalesef:)Bulanınız duyanınız olursa lütfen burdan söylesin.Bayadır bekliyorum yşil olanını.
  • vaatanda vardı indirimden önce bütün renkleri tükenmiş . inventusta var ama yeşil yok. başka yere bakmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

sabahtan berı kasalara bakıyorum buyuk ıhtımalle bu kasayı alacagım...ıc hacım olarak full towerlardan nerdeyse farkı yok.gorunus sogutma kalıte cıdden cok ıyı..yesıl rengını bulmakta kaldı..
    quote:

Orijinalden alıntı: Cenk345

evet arkadaşlar yeşil rengi hiçbir yerde yok maalesef:)Bulanınız duyanınız olursa lütfen burdan söylesin.Bayadır bekliyorum yşil olanını.
    quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

vaatanda vardı indirimden önce bütün renkleri tükenmiş . inventusta var ama yeşil yok. başka yere bakmadım.

Galiba yeşil için bir süre beklemeniz gerekecek. Ben 2 ay beklemiştim sonunda inventus/sanalmarketim/eksenbilgisayar stoklarına aynı gün girmişti ve hemen aldım. Muhtemelen bu mağazalarda distribütörü bekliyorlar 1 sonraki parti yani ithalat ne zaman olacak diye..
    Hatırladığım kadarıylada Vatan bilgisayar stoklarına hiç girmedi bu kasa..

• girmişti hocam hatta orda çalışan komşumuz hafta sonu yıl dönümü indirimi olacağını onu beklememi söylemişti . yeşilinden alacaktım bende. keyfi girip bakim dedm tamamen kaldırılmıştı sanırm birdaha hiç girmicek vatana ki ürünü tamamen kaldırdılar
  • Evet arkadaşlar sonunda buldum ve aldım yeşil rengini :) Benide listeye ekleyin lütfen yeşil olarak.
    Bu arada internette gezinirken bizim c70 e baya bi makyaj yapmışlar ,eskitmede denebilir.Biraz abartı olmuş ama ben DVD yı resimlerdeki gibi yapıcam açıkçası.reset tuşunun renglerinde:) Güzel durur.

Yapınca burdan paylaşıcam.

http://img838.imageshack.us/img838/8096/planetside2corsairc70ca.jpg
    http://img203.imageshack.us/img203/925/corsairc70vengeancewind.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenk345

Evet arkadaşlar sonunda buldum ve aldım yeşil rengini :) Benide listeye ekleyin lütfen yeşil olarak.
    Bu arada internette gezinirken bizim c70 e baya bi makyaj yapmışlar ,eskitmede denebilir.Biraz abartı olmuş ama ben DVD yı resimlerdeki gibi yapıcam açıkçası.reset tuşunun renglerinde:) Güzel durur.

Yapınca burdan paylaşıcam.

http://img838.imageshack.us/img838/8096/planetside2corsairc70ca.jpg
    http://img203.imageshack.us/img203/925/corsairc70vengeancewind.jpg

Hayırlı olsun Aramıza hoşgeldin :^)

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

sabahtan berı kasalara bakıyorum buyuk ıhtımalle bu kasayı alacagım...ıc hacım olarak full towerlardan nerdeyse farkı yok.gorunus sogutma kalıte cıdden cok ıyı..yesıl rengını bulmakta kaldı..

Haftasonu ben de baktım ama yeşil rengini bulamadım maalesef.
  • Satmak isteyen olursa ulaşsın bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar C70 yeşil yeniden stoklarda.İnventus ve digital de var gözüküyor.Hemen kaptım bitane.Arayan arkadaşlara duyurulur.
    Ayrıca Sunbeam Rheosmart6 isteyen varsa pm atsın.

Geçen gün gold pc den internetten yeşil c70 satın almıştım.Ancak sabahında arandım ve stoklarda olmadığı sıprarıs ıptalı yapılacağı soylendı.Gene goldlandık yanı.Stokta olmayan urunu stoğa koyuyolar.Bu nasıl bir firmadır ya.Terbiyesizler.Bide internet sitesinde tüm ürünlerde yüzde 25 indirim yazıyor ancak oem ürünlerde indirim yok nedense.Ozman ne diye tüm ürünlerde indirim yazarsınki şeref yoksunları ya.Sinirlendim valla sizle paylaşıyım dedim:)
  • Vatan'a yeşil rengi 2 hafta içinde stoklara girecek sanırım. Ben hasta oldum askeri yeşile . Zalman Z11'i satıp anında geçeceğim Corsair'e .
  • Ben de bugün Vatan'da baktım yeşil kalmamış, anında bitiyor diyor herkes. Cidden en güzel rengi o ama.
  • Yeşil kalmamış mı? Daha girmedi stoklara yeşil hocam, zaten web sitesinde de mevcut değil henüz .
  • yaw askeri yeşile bayılyrm bnde sapık gibi girip girip bakyrm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.