Şimdi Ara

Corsair Vengeance C70 Gaming Case - Kullanıcıları Klubü - (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
8
Favori
40.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reys

quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar Corsair H100'ün fanları bu kasada hangi yöne doğru üfleyecek bilgi verirseniz sevinirim,kasanın üst kısmına takacağım H100'ü fanların yönü dışarıyamı üflesin yoksa iç tarafa doğru (işlemciye doğru) üflesin ?

Dostum o üst taraftaki çıkışların mantığı dışarıya doğru hava atmak içindir ondan filtre koymazlar.Dışarıya doğru üflesin.

@£mre,@reys ikinizede teşekkür ederim hocam cevap verdiğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

quote:

Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar Corsair H100'ün fanları bu kasada hangi yöne doğru üfleyecek bilgi verirseniz sevinirim,kasanın üst kısmına takacağım H100'ü fanların yönü dışarıyamı üflesin yoksa iç tarafa doğru (işlemciye doğru) üflesin ?

dışardan içeri üfler şekilde takınca bir kaç derece daha performans alırsın... ama fanların önünü ızgara kapattıgı için bi sürtünme ve hava çekim sesi oluşuyor.. dışarı üfler şekilde takarsan sessiz oluyo ama kasa içi sıcaklıgını da attıgı için sıcaklık artışı oluyo.. benim tespitim bu

Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar ben bu kasayı almayı planlıyorum , internetten araştırdım kötü bi tarafı yok gibi.Kullanıcılarına da sormak istedim . Kasanın beğenmediğiniz bi özelliği varmı ? Yada kasasından memnun olmayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Arkadaşlar ben bu kasayı almayı planlıyorum , internetten araştırdım kötü bi tarafı yok gibi.Kullanıcılarına da sormak istedim . Kasanın beğenmediğiniz bi özelliği varmı ? Yada kasasından memnun olmayan ?

+1 bunu bende merak ediyorum. Haf 912 advance kasam mesela fanları sesli çalışıyor, bazende tepe fan aşırı ses yapıyor garantiye gitmesi gerek ama üşendiğimden katlanıyorum arada bir olduğundan.
  • quote:

Arkadaşlar ben bu kasayı almayı planlıyorum , internetten araştırdım kötü bi tarafı yok gibi.Kullanıcılarına da sormak istedim . Kasanın beğenmediğiniz bi özelliği varmı ? Yada kasasından memnun olmayan ?

Benim görebildigim olumsuz yönü plexisi çok kolay çiziliyor üstündeki jelatini çıkarmayın.Diger yandan ise ön ve arkadaki fanlar 12 14 Cm opsiyonel olsa daha iyi olurmuş.Onun dışından gözüme çarpan bir şey olmadı.Üzerindeki fanlar oldukça sessiz

http://forum.donanimhaber.com/m_65075454/tm.htm

Burada incelemem mevcuttu detaylarına ulaşabilirsiniz.

• Selam..
    Sonunda Corsair C70 yeşil tekrar stoklara girdi ve bu hasret son buldu..
    Dün yeşil aldım. çok mutluyum
    Benide eklersen sevinirim dostum ;)

Forever Corsair
  • Yakında bu kasa gelirse şaşırmayın dostlar ^^
     Corsair Vengeance C70 Gaming Case  - Kullanıcıları Klubü -
  • @mesmeyut
    İlk gelmesi gereken aslında bu olmalıymış. Çok hoş görünüyor.
  • Arkadaşlar!

Bu kasayla birlikte kullandığınız ekran kartını ve yükteki ısı değerlerini yazmanız mümkün mü? Bir de aynı kartınızın önceki kullandığınız kasanızdaki ısısını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Arkadaşlar!

Bu kasayla birlikte kullandığınız ekran kartını ve yükteki ısı değerlerini yazmanız mümkün mü? Bir de aynı kartınızın önceki kullandığınız kasanızdaki ısısını...

Corsair Vengeance C70 Gaming Case [Kullanıcı İncelemesi]
    Benim bu incelemede tüm detaylar mevcut abi.Ama accelero extreme var ayılırmı bilmem
  • pek oyun oynamam ama askeri yeşil benim bile aklımı çeliyor, süper bi kasa ve renk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Corsair Vengeance C70 Gaming Case [Kullanıcı İncelemesi]
    Benim bu incelemede tüm detaylar mevcut abi.Ama accelero extreme var sayılırmı bilmem

Sayılmaz. Şike var.

Benim eski kasamdan HAF 942'ye geçince 13-15˚C fark etmişti. Onun için sormuştum.

• Bu seride carbide serisinin 500R modelinde ki gibi 3 kademeli fan kontrolcü mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt33

Bu seride carbide serisinin 500R modelinde ki gibi 3 kademeli fan kontrolcü mevcut mu ?

Mevcıut değil ~
  • Su Sogutma için bu kadar elverişli mid tower yoktur heralde

• Bir ara Custom sıvı soğutma kurcam demiştin sanki konuya Emre. Sonra da silmiştin snaırm Yapıyor musun ?

Kasa senin mi yoksa ?
  • Kırmızı hortumlarla çok hoş olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Bir ara Custom sıvı soğutma kurcam demiştin sanki konuya Emre. Sonra da silmiştin snaırm Yapıyor musun ?

Kasa senin mi yoksa ?

Elime radyatör geçti yapsammı diye düşündüm sonra Phanteks ten ayrılamadım

Ama custom bir su sogutma yapsam fazla bir masrafa girmem elimdekileri sogutucuları satarak , kafadan 350 eder 150 de ben koysam düzgün birşey çıkar 360+240 cpu ve gpu

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Su Sogutma için bu kadar elverişli mid tower yoktur heralde

bu nasıl bir düzendir böyle

şu oc denen şeyi öğrensem ya da bilsem ben de geçeceğim sıvı soğutmaya ama işte

• quote:

Bende bu kasanın siyahını kullanıyorum gerçekten güzel bir kasa tek memnun olmadığım taraf pleksi

- pleksi üzerindeki fan için olan ızgaralı kısım hoşuma gitmiyor görüntüyü biraz bozuyor gibi ,onun yerine düz pleksi olsaymış daha çok hoşuma giderdi,ama yinede bu kişiye göre değişir fan takmak isteyenler sevebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.