Şimdi Ara

Corsair ssd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tanıdık bir bilgisayar firmasından aşağıda linki bulunan ürünü aldım. Ancak bugün corsairin kendi sitesine girince böyle bir ürünün olmadığını gördüm. Acaba gerçekten böyle bir ürün yok mu, yoksa eski model olduğu için mi sitede gözükmüyor. Bu konuda fikri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Ama lütfen daha önce sitesine niye bakmadın gibi yorumlarda bulunmayın.
    http://urun.n11.com/hard-disk/corsair-cssd-f120gbleb-120gb-560530-ssd-hdd-P106618777?cid=604001&gclid=CJj0x-r0rMwCFe4y0wodNywNhg&gclsrc=aw.ds

• Force LE diye bir modeli var Corsair'in. Sitesinde 120GB olanı göremedim ben de. Ama aldığınız SSD sahte değildir.
  • İnşallah dediğiniz gibidir. Normalde bu tür cihazları almadan önce iyice araştırırdım ama o anda almam gerekti, kingston ve bu model corsair vardı. Ben de corsairi seçtim.
  • HD Tune programını kurup, tam model ne gözüküyor bir kontrol edin bakalım.
  • Aksilik olmazsa yarın geçecek elime. Akşamına ilk iş dediğiniz gibi kontrol etmek olacak. Sağolun yönlendirmeniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha bugün fırsat bulabildim programı indirip bakmaya. Sitesinde gözükmemesinin sebebi üretimden kalkmış olması galiba.

Corsair ssd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.