Şimdi Ara

Corsair Graphite Serisi Kullananlar Klübü ( 230T-730T-380T-600T-600Tm-760T-780T) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
9
Favori
19.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam aynı şeyi bir kaç gündür ben de araştırıyorum yurtdışı sitelerde 65 dolar gibi bir fiyata satılıyor AncAk ben de yaptırmayı düşünüyorum eğer bir çare bulursanız beni de bilgilendirin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethcius

Hocam aynı şeyi bir kaç gündür ben de araştırıyorum yurtdışı sitelerde 65 dolar gibi bir fiyata satılıyor AncAk ben de yaptırmayı düşünüyorum eğer bir çare bulursanız beni de bilgilendirin lütfen

merhaba üstad
    Forumda bir abimiz çok güzel yaptı sağolsun...

arg-ist
  • Bütün kasalarım corsair oldu mevcut 780t white’ın yanına bir de 780t black eklemiş bulunuyorum. Bana göre dünyanın en iyi kasasıdır corsair 780t

• Merhaba 780t var bende usta pcyi her açtığımda fan hızları hep fullde çalışıyor düğmeye basarak düşürüyorum her seferinde bunun sebebi nedir?

birde ön panelde sağdaki tuşda ok şeklinde sola doğru gösteren düğme var bunun ne işe yaradığını çözemedim henüz.

Listeye ekleyebilirsiniz benide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IzzeT T. -- 6 Nisan 2018; 15:1:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IzzeT T.

Merhaba 780t var bende usta pcyi her açtığımda fan hızları hep fullde çalışıyor düğmeye basarak düşürüyorum her seferinde bunun sebebi nedir?

birde ön panelde sağdaki tuşda ok şeklinde sola doğru gösteren düğme var bunun ne işe yaradığını çözemedim henüz.

Listeye ekleyebilirsiniz benide.
    O full devirde çalışma olayı standart bütün 780t ler bilgisayar ilk açıldığında 3. Kademede başlar gayet normal yani. Diğer ok yönünde dönen işaret ise reset tuşudur

• quote:

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

O full devirde çalışma olayı standart bütün 780t ler bilgisayar ilk açıldığında 3. Kademede başlar gayet normal yani. Diğer ok yönünde dönen işaret ise reset tuşudur

Alıntıları Göster
    Her sefer 3 den 1. kademeye düşürecez yani? reset tuşu çalışmıyor bende bağlayamadım sanırım çokta önemli değil oda şu hep 3. kademe çalışma olayı saçma olmuş biraz sağol bilgilendirmen için ayrıca originden ekledim seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IzzeT T. -- 7 Nisan 2018; 6:4:38 >
  • Reset tuşu bence önemli sen yine bağlantılarını kontrol et

• Uzun süre 780t kullandım. Kısa süre önce phanteks evolv atx aldım ve anladımki corsair malzeme kalitesi olarak ciddi anlamda çöpmüş.

• Corsair 780T tepe kısmına Corsair H150i Pro soğutucu sığarmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar eski bir kasa alınır mı yoksa nxzt veya 400c mi bakmak gerekir ? Şuan 650 lira civarına geliyor sanırım.

Bence alınmaz. Piyasada ne kasalar var. Nzxt olsun Phanteks olsun.

• vida kutusu kaybettım nereden temin edebilirim
  • Arkadaşlar bu kasanının önüne 3x LL120RGb fanı hemen fan filtresi altına takamıyor muyuz ? İllaki iç kısıma mı montaj yapacağız ?
  • Beni listeden çıkartır mısınız ? 780T yi sattım sayılır, kapora bekliyorum. Cooler Master H500P ye geçiş yaptım.

• 380t white ile yola devam :)

Corsair Graphite Serisi Kullananlar Klübü ( 230T-730T-380T-600T-600Tm-760T-780T)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 15 Ocak 2021; 20:23:32 >
  • Selamlar,

780T Beyaz kasam var. Ön tarafında bulunan faceplate diye geçen parçayı bulamıyorum. Bana 1 adet gerekli bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Corsair Graphite Serisi Kullananlar Klübü ( 230T-730T-380T-600T-600Tm-760T-780T)
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.