Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekliyoruz..
  • Konu gayet iyi gidiyor, konu sahibi belkide kullanıcı incelemelerini de ekleyebilir
  • Olsa eklerimde..
    İşlemci soğutusunu One TreeHill incelemelerinden ekleyeceğim.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Forumda bir sürü kullanıcı incelemesi var corsairden , ssd olsun kasa güç kaynağı olsun bellek olsun. Ayarlarsın sen bak konu çok faydalı oluyor
  • Yarın bakarım.Tek tek eklediğim incelemeleri Forum da aratırım.Bakalım kullanıcı incelemesi var mı? Varsa parantez içinde Kullanıcı incelemesi linki diye paylaşırım.
    Hocam afedersin de, Corsair ilgilenmiş eyvallah sağolsunlar. Ama corsair'ın Türkiye distribütörü Vektron elektronik ne yapıyor? O boşuna mı distribütör olmuş? Ben bunu anlamıyorum bir firma eğer distribütörlük verdiği firma ile ilgenmiyorsa aslında seninle de ilgilenmiyodur. Neden seni hong kong'a muhtaç ediyolar, sen garantiye hong kong'a mı gönderdin sanki...
  • cometofathers kullanıcısına yanıt
    Vektron elektronik le hiç bir şekilde iletişimim olmadı.Bu yüzden mantıklı yorum yapamam.Vektron elektroniğin nesinden şikayetçisiniz?
  • Benide fan klübe dahil edebilirsiniz

Corsair AXi 1200
    Corsair VS550
    Corsair Vengeance kırmızi 2x4GB 1866MHz CL9
    Corsair Vengeance low profil mavi 2x4GB 1600MHz CL9
    Corsair Force Gt 120 Gb
    Corsair H100i
  • Ekledim.Dilersen İmzamızı kullanabilirsin
    Bir sıkıntım yok vektron'la. Demek istediğim: Bu ürünleri Türkiye'ye Vektron getiriyorsa garanti hizmetini de o sunmalıdır. Seni hong kong'a muhtaç etmemelidir. Sonuçta Türkiye'deki Corsair onlara ait. Yanlış anlaşılmasın benim Vektron ile hiç bir sıkıntım, olayım yada her hangi bir ticari ilişkim olmadı.

Yurt dışına markanın genel merkezine ingilizce mailler yazarak alınan bir hizmeti sanki olağan üstü birşeymiş gibi anlatmak bence çok mantıklı değil. Yanlış anlamayın şahsınıza karşı da değil. Bunu logitech'te de yaşayıp foruma şaşkınlıkla yazanlar oluyor diğer global markalarda da yaşayıp yazanlar oluyor. Garanti hizmeti ithalatçıya aittir, zorunludur. Bence genel merkezlerden alınan hizmeti biraz da getiren firmalardan beklemeliyiz.

Tekrar ediyorum: Hayatımda hiç corsair yada her hangi bir vektorn ürünü kullanmadım. Sadece bu tarz çözüm sağlamaların aslında bir hizmet değil bir eziyet olduğunu belirtiyorum.

• cometofathers kullanıcısına yanıt
    Vektron ile hiç bir şekilde iletişimim olmadığı için yorum yapamayacağım.Baktım herkes Yurt dışı ile daha iyi anlaşıyor bende RMA oluşturdum.Vektron la hiç bir şekilde muhatap olmadım.Yani olsam Yurt dışındakilerin davrandığı gibi mi davranır orasını bilemem.Beni hong konga muhtaç etmediler.Ben kendim seçtim.
  • Hizmet olağanüstü bir şey, az önce;

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*

Sorun çözülüyor mu? Çözülüyor.. Hızlı mı? Hızlı... bitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 16 Mayıs 2014; 16:53:38 >

• cybernoid kullanıcısına yanıt
    Bende açıklık olsa bende getirteceğimde bnm kasa sağlam :)

Bu arada resimleride + layıp - leyebiliyoruz sanırım.Üstteki resmi + ladım alttakini - ledim yanlışıkla :)
  • Fan club üyeleri neden imzayı kullanmıyor , corsairi seven imzasınıda kullansın bir zahmet
  • 750 D KASA
    AX 860İ PSU
    H110
    CORSAİR FORCE GT 120 GB SSD yeterlidir sanırım.
  • 1-Corsair XMS3 Ram,
    2-Corsair Force GS 128GB SSD
    3-Corsair Obsidian 750D Kasa
    4-Corsair Tx750m (RMA ile yolda geliyor)

İmzama da eklemeyi yapıyorum. Eklerseniz Klube sevinirim.
  • Corsair Vengeance C70

Corsair H105

Corsair AX860

Corsair Dominator Platinum 16GB 1866 Mhz

Beni de ekleyebilirsin.
  • corsair : c70

corsair : 4gb XMS3 DDR3 1333mhz dual kit

Corsair 60Gb gt ssd

Corsair : H110

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccandan -- 17 Mayıs 2014; 21:08:24 >
  • Benide ekleyin

Corsair 300R
    Corsair Vengeance LP 2x4 gb
    CX750 PSU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bellek modellerinizi tam bir şekilde miktarı ve frekansıyla öğrenebilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.