Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trktlh

İmzanda Air 540 da mevcut

Alicam Temmuz'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • Güç kaynağı incelemeleri eklenmiştir.
  • Corsair vengeance 4gb ddr3 1600 mhz
  • SwordMachine kullanıcısına yanıt
    Ekledim Dostum
  • Kasalarının hepsi çok kaliteli.Diğer markaların da çok kaliteli kasaları var ama giriş seviyesi kasaları çok kaliteli olmuyor.Corsair bu konuda cidden çok farklı.Estetiğini beğenmeyen çok kişi olsa da ben çok seviyorum.Yeni sistem toplasam kasam kesinlikle corsair olurdu.
  • Of tamda aradığım konu beni de ekle...

1- Corsair C70 Vengeance Kasa
    2- Corsair H 80i Sıvı Soğutma
    3- Corsair Vengeance LP Mavi 1600 mhz 4x4 16 GB Ram
    4- Corsair Voyager GT Usb 3.0 32 GB Flas disk
    5- Corsair Neutron 120 GB SSD
    Yakında fanlarım ve güç kaynağımda corsair oalbilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 14 Mayıs 2014; 19:33:51 >
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    Ekledim
    Fan ve güç kaynağını al tekrar gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Ekledim
    Fan ve güç kaynağını al tekrar gel

Hocam inventusa 14 cm lik fanların gelmesini bekliyorum, başka yerin stoklarında mevcutta artık prensip olarak sadece inventus, eksen bilgisayar ve sanalmarketimden alışveriş yapıyorum...
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    Anladım.14cm bende bir ara bakınmıştım bulamamıştım :)
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam birde kusura bakmayın size bi daha zahmet vericez mobildeydim yazmayı unuttum.

SSD : 240GB Force GS

Mause : Vengeance M60

usb : 32GB VOYAGER SLIDER USB 3.0
  • Düzenledim
  • Merhaba arkadaşlar. Haziran ayı sonuna doğru ben de yeni bir sistem toplayıp Corsair 200R kasa almayı planlıyorum.
    Cooler Master Hyper 212X işlemci soğutucu ile ilgili bir sorum var.

Cooler Master HYPER 212X işlemci soğutucunun bu kasaya sığıp sığmayacağı konusunda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Bir arkadaş ucu ucuna sığar, kasa kapanırken sorun çıkarabilir dedi.
    Corsair 200R boyutları: 430 x 210 x 497 mm yazıyor inventusta,
    Kendi sitesinde: 497mm x 210mm x 430mm yazıyor. Hangisi doğrudur?
    Cooler Master Hyper 212X işlemci soğutucunun sitesindeki boyutları: 120 x 79 x 158 mm KAYNAK
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

• Ben sığıyor diye biliyorum.Kapak örtüldüğünde arada çok az mesafe kalabilir.
    Konu amacına ulaşmalı.Listedeki Corsair 200R kullananları haberdar edeyim.1 kişi varmış.
  • @trktlh hayret hakkatten birtek ben varim.

@Korialstrasz Bende Corsair 200R kasa ve CoolerMaster Hyper 212 Evo var. Yan kapak kapali iken aralarinda 1 parmak yer kaliyor.

• trktlh kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim. Kapak rahatça kapanıyorsa sorun olmaz sanırım. İlk mesajınızdaki 200R incelemesinde de kasa boyutu 430 x 210 x 497 mm yazıyor. Corsairin kendi sitesi mi yanlış acaba?
  • a7v8x kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir zorlama vs yok demi hocam? Kapağa bu kadar yakın olması soğutma performansını etkiliyor mu?
  • Şansa hyper 212 kullanıyorsun
    @a7v8x

Önemli değil.İki yerde aynı Corsair resmi sitesinde farklı yazıyorsa ben resmi sitedekinin yanlış olduğu kanısına varırım.Emin değilim.
    @Korialstrasz
  • Korialstrasz kullanıcısına yanıt
    Kapak gayet rahat kapaniyor. Arka kablo saklamada giris seviyesine ragmen oldukca yeterli. Kapaga yakin olmasi sogutma performansini etklemiyor, aksina daha iyi oluyor gibi ordanda hava cekiyor.

Sıcaklıklar hakkında da bilgi vereyim. Kasanın üstünde gelen 2 fan ile beraber kullanıyorum. Kullandığım parçalar imzamda. Ekran kartı fanlar autoda 62 dereceyi, işlemci 30DK Prime 95'te 60 dereceyi geçmedi.

• @a7v8x Cooler Master N600 ile Corsair 200R arasında gidip geliyordum. Bu cevabınız içimi rahatlattı hocam. Kararım bütçe dostu 200R'den yana olacak artık. Çok teşekkür ederim.

@trktlh Bence de corsairin sitesindeki yanlıştır. Şansıma a7v8x hocamda da tam istediğim kasa+soğutucu var ve gerekli açıklamayı yaptı. Haziran sonuna doğru bir aksilik çıkmazsa ben de fan club'a katılacağım. İyi akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.