Şimdi Ara

Corsair 400R CX750w PSU' da Cızırtı Problemi :/ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hort yapalım. Bu kasayı alacağım fakat psusuz alacam galiba. Cızırtı filan hiç ugrasamıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hort yapalım. Bu kasayı alacağım fakat psusuz alacam galiba. Cızırtı filan hiç ugrasamıcam.

Bütçeniz nedir,belki iyi bir ikili önerebiliriz

• Hocam kasa 10 numara, tavsiye ederim. Sade ve şık, fazla cafcaf sevmiyorsanız bire bir. PSU maalesef aynı kalitede değil. Tavsiyem kasayı boş tercih edin, üstadlardan da bir Psu tavsiyesi alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 12 Eylül 2014; 23:25:59 >
  • NotimeTodie kullanıcısına yanıt
    400 diyordum ama kasanın görünüşüne önem verdiğimden ve kalite aradigimdan bütçeyi artırabilirim.

Bu arada diğer parçalar

Msi z97 sli 1150 ddr4 3300 (oc)
    Intel i5 4690 (oc)
    Asus R9 270
    Gskill ripjawsx 4x2 cl9 1866
    Hdd seagetage 1 tb
    +ssd alabilirim Windowsu kurmak için.

• quote:

400 diyordum ama kasanın görünüşüne önem verdiğimden ve kalite aradigimdan bütçeyi artırabilirim.

Bu arada diğer parçalar

Msi z97 sli 1150 ddr4 3300 (oc)
    Intel i5 4690 (oc)
    Asus R9 270
    Gskill ripjawsx 4x2 cl9 1866
    Hdd seagetage 1 tb
    +ssd alabilirim Windowsu kurmak için.

Xigmatek Assasin alabilirsin o bütçeye.
    Biraz çıkarsan Xigmatek Talon var.Ama kasa mükemmel ona bir bak derim mutlaka
    Bu arada sistem güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotimeTodie -- 13 Eylül 2014; 9:28:55 >
    Teşekkürler. Ön tarafta led fan istiyorum. O yüzden talonu es geçmiştim. Youtubede kasa montaj diye Teknobiyotik'in bir videosu var. En ince ayrıntısına kadar gösteriyor montajı. Orda corsair 400r kullanılıyor ve mükemmel led ışık sağlanıyor. Talonda ön panele led ışık koyamiyoruz. Görünüşe önem veriyorum. Bu yüzden tam secemiyorum kasayı.

• quote:

Teşekkürler. Ön tarafta led fan istiyorum. O yüzden talonu es geçmiştim. Youtubede kasa montaj diye Teknobiyotik'in bir videosu var. En ince ayrıntısına kadar gösteriyor montajı. Orda corsair 400r kullanılıyor ve mükemmel led ışık sağlanıyor. Talonda ön panele led ışık koyamiyoruz. Görünüşe önem veriyorum. Bu yüzden tam secemiyorum kasayı.

http://www.youtube.com/watch?v=pad5hscJ5DY

Talon kadar yakışıklı kasa mı var ya,Silver PSU da cabası

• 400r kaç fan yuvasına sahip ve boyutları ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim.

400r alıp hangi PSU onerirsiniz yoksa direk Talon mu almalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lostlast

400r alıp hangi PSU onerirsiniz yoksa direk Talon mu almalı?

Direk Talon Alınabilir,ama şu an vatanin sitesine girdim baktim ve FSP Raider 750w 80+ SİLVER güç kaynağı 300 TL`den 242 TL`ye düşmüş.400r ile birlikte alınabilir.

Ona da pek güvenemiyorum. Bu nasıldır ses problemi yasamak istemiyorum 400r ile birlikte kullanmak için

http://www.vatanbilgisayar.com/g750m-80plus-750w-moduler-guc-kaynagi.html

• quote:

Ona da pek güvenemiyorum. Bu nasıldır ses problemi yasamak istemiyorum 400r ile birlikte kullanmak için

http://www.vatanbilgisayar.com/g750m-80plus-750w-moduler-guc-kaynagi.html

Neyine güvenmiyorsun anlayamadim
    Ben fiyati 300 TL iken CX750M yerine alacaktim,kalmamis.

FSP markasi En az Corsair kadar tecrubeli ve kaliteli bir markadir.Ve Silver olmasi da avantaji.G750M`den moduler olmamasi disindan her yonuyle iyi.Zaten 400r`nin kablo saklamasinin uzerine kasa yok

Kac aydır 400r +CX 750M dusunuyordum. Ne biliyim simdi cizirti ses problemi yaşayanları yeni yeni gördüm

Not :Sakin ol

• quote:

Kac aydır 400r +CX 750M dusunuyordum. Ne biliyim simdi cizirti ses problemi yaşayanları yeni yeni gördüm

Not :Sakin ol

Ben sakinim

CX750M kullaniyorum bende cizirti yok,yani sans isi biraz.

Eyvallah sagolasin. Alacam sanırım modüler olarak bir problem yasamam inşallah

• lostlast kullanıcısına yanıt
    Valla şunu da diyim. Kullandıkça ısındıkça lehimler falan mı oturdu bilmiyorum tam teknik detayını. Ancak ilk aldığımda duyulan hafif cızırtılar şu anda artık sıfırlandı. Yani biraz şans işi. En iyi markayı da alsanız az da olsa Coil Whine cızırtısı yapabiliyor. Deneyerek de alamadığınıza göre biraz risk budur diyeceksiniz artık.
  • quote:

Eyvallah sagolasin. Alacam sanırım modüler olarak bir problem yasamam inşallah

Önemli değil
    Hangisini alacaksın anlayamadım.

Önümde 1 ay kadar bi zaman var. ankara da bi subeye paracalari yazip göndermiştim 400r+cx750m olarak ama o zamana kadar da daha iyi bir alternatif kafama yatarsa degistirmeyi düşünüyorum. Anlayacağın karışık PM den yazıyorum ...

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Güle güle sikintisiz kullanın

İnşallah bende sıkıntı yaşamam

• bizim piyasada kaliteli kasa ve psu ikilisi olduğu için Corsair Carbide 400R + CX 750 ikilisi çok sattı, alanlardan biri de benim. Çok fazla satılan bu ürünlerin birkaçında mutlaka arızalar olacaktı ama sessiz ve memnun olan binlerce kullanıcı olduğuna eminim, benim güç kaynağım sorunsuz ve kendisinden çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.