Şimdi Ara

CORSAİR 300RYaldızlı mod.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok fazla uğraştığımı soylıyemem sadece 4.ila 5 saat vaktımı aldı. Altın yaldız boya yapmaya karar verdım ve hoşumada gitti açıkcası...

Kasanın ilk haliyle başlıyoruz

• bitmişse paylaşsan ya hocam görsek
  • Kusura bakmayın acil çıkmam gerekıyordu şimdi devam edıyorum...

Sökme işlemınden sonra Ön ve tavan ızgaralarını boyamaya başladım ufaktan...

Fanlarıda unutmamak gerekırdi ve en güzeli açıkcası altın yaldız fanlara yakıştı...,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt_kadir -- 22 Nisan 2013; 19:54:46 >

• Kasanın pcı kart yerlerının surucu kılıtlerını ve hdd yuvalarınıda tutacaklarınıda boyamak ıstedım tabı en çok korktuğum spreyın akmasıydı plastik olduğundan bıraz zımpara bırazda sabırla akmadan tutmasını bekledım 2 kat yaparak..

Benı en çok uğraştıran cpu fanın boyasını zımparalamaktan canım çıktı bu emektar fanımı tam 5 senedır kullanıyorum bu 3 boyamam oldu once kalın zımparayla sonra su zımparası ile tamamen kazıdım boyasını...

PSU da bıraz değişiklik yaptım ve fan korumalığını değiştim boyadığımı taktım psu nun corsair yazılı olanını egzos
    fanına taktım iyi de oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt_kadir -- 22 Nisan 2013; 19:55:53 >

• Toplıyalım artık...

MUTLU SON KARAR SIZIN ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt_kadir -- 22 Nisan 2013; 19:57:29 >

• Hocam konunuzu merakla bekliyordum ama resimler çok büyük ve geç açılıyor keşke "S" image kullansaymışsınız güzel bir konu bakılmadan kullanıcı tarafından kapatılabilir bu yüzden.

ha yoruma gelince işcilik güzek olunca ortaya çıkan resimde güzel oluyor tebrikler güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 22 Nisan 2013; 18:22:32 >
  • aynen resimleri s image yapıp birde varsa çözünürlükleri düşürmeniz iyi olacaktır. valla altın yaldız biraz değişik geldi gözüme çirkin olmamış, turkuaz mavi yaparsanız daha güzel olabilir bence
  • Gayet güzel ve uyumlu olmuş.
    Renk fana çok güzel gitmiş, hoşuma gitti.
  • Gözümden kaçmış s image olarak değiştirdim... Evet dediğiniz gibi bende altın yaldızın nasıl durucağını merak edıyor dum açıkcası bu kadar beklemıyor dum zıt bır renk olur dedım ılk baştan zaten nıyetımde sadece ön tarafı ve tavan kısmını boyamak vardı. Bu renk kullanmak ısteyen arkadaşlara örnek olabılır dıye koymak ıstedım çok az vaktımı aldı şuan tek eksık plexı nasıl kestırıyım onu duşunuyorum yan kapak için !
  • güzel işçilik, renk uyumu harika.
  • Eline sağlık hocam.Renk kombinasyonu güzel olmuş.
  • Teşekkür ederim.
  • yan kapak resmi yok pleksi ve ışıklandırma yapmalısın ence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

yan kapak resmi yok pleksi ve ışıklandırma yapmalısın ence

Evet dediğiniz gibi yok. Olmıycak değil tabı onun içinde bi çalışma yapıcam yan kapağa nasıl bır plexi kestırıyım dıye duşunuyorum bırde plexi uzerine desenlı bır şeyler yapmayı duşunuyorum... Işıklandırmayıda ona göre yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt_kadir -- 23 Nisan 2013; 14:06:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt_kadir

quote:

Evet dediğiniz gibi yok. Olmıycak değil tabı onun içinde bi çalışma yapıcam yan kapağa nasıl bır plexi kestırıyım dıye duşunuyorum bırde plexi uzerine desenlı bır şeyler yapmayı duşunuyorum... Işıklandırmayıda ona göre yapıcam.

pleksi en uygunu 5mm bence ve çok fazla bi çizim yaptırma bence senın kasa sade ve klaslığıyla önde şu an
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt_kadir

quote:

pleksi en uygunu 5mm bence ve çok fazla bi çizim yaptırma bence senın kasa sade ve klaslığıyla önde şu an

Aynen oyle düşünüyorum bende sade bir şey çizdircem aklıma bu geldi... Nasıl durur bılemıyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt_kadir -- 23 Nisan 2013; 14:29:22 >

• Renk uyumu çok hoşuma gitti
  • gayet güzel,siyahla altın rengi iyi gider zaten
  • ikinci resimdeki deseni kırmızı led ışıklandırmayla pleksiye çizdirebilirsen fena olmıcak gibi

edit: plekside yapıcağın ışıklandırma doğru konumlandırılıncva çok harika şeyler çıkıyor ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefeyx -- 23 Nisan 2013; 18:19:37 >
  • quote:

ikinci resimdeki deseni kırmızı led ışıklandırmayla pleksiye çizdirebilirsen fena olmıcak gibi

edit: plekside yapıcağın ışıklandırma doğru konumlandırılıncva çok harika şeyler çıkıyor ortaya

Bugun biraz araştırdım plexi yaptıracağam yerde plexi altından ışıklandırma yapılıyor tabela larda olduğu gıbı yaptırmayı duşunuyorum o zaman güzel bir kombinasyon la ışıklandırma güzel olucak dıye duşunuyorum. Plexi dışında kalan yerlerıde altın yaldızla boyamayı duşunuyorum ama sade altın yaldızla yapmıycam bı şekıl yapıcam onada...

Beğenen arkadaşlarada tsk ederım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.