Şimdi Ara

'Corsa' Modifiye (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
6
Favori
75.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Müdürspor

quote:

Orijinalden alıntı: merty

quote:

quote:

quote:

Merhabalar herkese,

Ankara'da spoiler için tavsiye ettiğiniz bir yer var mıdır? Malum orjinal çok pahalı, ancak her yere de güvenemiyorum.

Hocam Sahibinden.com üzerinde bi kaç ilan var şaşmaz ostim tarafında ancak ne kadar güvenilir ve işçilikleri hakkında bir bilgim yok. Benimde aklımda var spoiler yaptrımak ama şimdilik birazcık erteledim. Eğer yaptırırsanız bana haber veirimisiniz.

Hocam aslında bende yaza doğru yaptırmayı planlıyorum ama şimdiden öğrenmek istedim varsa gidip görüşmek için, Şaşmazda Karlıkçı Halil var diyorlar şu ana kadar öğrenebildiğim tek yer orası.

Benim internetten bulduklarım da bunlar hocam istersen bi araştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-corsa-d-spoyler-corsa-d-orj-servis-urunu-spoyler-127833186/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-corsa-d-spoiler-fifty-tuning-196255273/detay

Hocam ilk gönderdiğiniz link daha profesyonel bir yere benziyor fiyatı da daha pahalı zaten diğerlerine göre, acaba yeri tam nerde siz biliyor musunuz?

Bilmiyorum hocam benim sadece internette denk geldiğim bi ilan. Telefonla sorabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar herkese,

Ankara'da spoiler için tavsiye ettiğiniz bir yer var mıdır? Malum orjinal çok pahalı, ancak her yere de güvenemiyorum.

Hocam Sahibinden.com üzerinde bi kaç ilan var şaşmaz ostim tarafında ancak ne kadar güvenilir ve işçilikleri hakkında bir bilgim yok. Benimde aklımda var spoiler yaptrımak ama şimdilik birazcık erteledim. Eğer yaptırırsanız bana haber veirimisiniz.

Hocam aslında bende yaza doğru yaptırmayı planlıyorum ama şimdiden öğrenmek istedim varsa gidip görüşmek için, Şaşmazda Karlıkçı Halil var diyorlar şu ana kadar öğrenebildiğim tek yer orası.

Benim internetten bulduklarım da bunlar hocam istersen bi araştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-corsa-d-spoyler-corsa-d-orj-servis-urunu-spoyler-127833186/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-corsa-d-spoiler-fifty-tuning-196255273/detay

Hocam ilk gönderdiğiniz link daha profesyonel bir yere benziyor fiyatı da daha pahalı zaten diğerlerine göre, acaba yeri tam nerde siz biliyor musunuz?

Bilmiyorum hocam benim sadece internette denk geldiğim bi ilan. Telefonla sorabilirsiniz

Site üzerinden irtibata geçtim hocam, yakın zamanda gidip görüşmeyi planlıyorum, haberdar ederim.

• Arkadaşlar merhaba ben Efe 13 model 1,4 twinport ile aranıza katıldım ilk istegim yay ve kolçak:) güzel önerebileceginiz Şeyler varmı
    Farlar klasik sarı far galiba ben onlarıda değiştirmek istiyorum ama çok Ayrıntılı galiba bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim xenon far falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

Merhaba Arkadaşlar,

Nasılsınız? Keyifler yerindedir umarım.

İmzamda görmüş olduğunuz arabamın üstündeki parçalardan talip olduğunuz bir şey varsa eğer satıştadır.
    Özellikle jant+lastik, egzos, blow off, yaylar ve hava filtresi satılabilir parçalar. Araçtan sökmesi ve sizin aracınıza monte etmesi kolaydır.

Jant+Lastik için takas olması şarttır. Yani sizin aracınızdaki orjinal Opel Corsa D jantı ve lastiği (15"-16" çelik jant tercihimdir) + bir miktar para karşılığı takas olabilir.
    Jantlarda ufak tefek çizikler vardır birinin jant göbeği düşüp kaybolmuştur,
    Tahminimce ön jantlarda ufak bir yamukluk olabilir ancak eminim İstanbulda kullanılan tüm arabaların ön jantlarında bu sorun vardır, lastikler yenidir.
    8-9 ay oldu toplamda 6-7 bin km yaptı lastikler. Yere çok güzel tutunur.
    Bilen bilir bilmeyenlerde araştırabilir, jantlar çelik değil titanyum alaşım yani hafif ve sağlamdır, yarış için tasarlanmıştır.
    Yol tutuşunuzu ve aracınızın performansını arttırır.

Egzos sistemi manifoldtan itibaren komple 60lık düz boru ve çift çıkış olup alt devirlerde hiç ses çıkartmaz, üst devirlerde çok hoş ve tatmin edici bir sesi vardır.
    Videodakinden çok daha hoş bir sesi vardır giderken, forumdan sesi duymuş ve beğenmiş bir çok arkadaşımız mevcut sorulabilir.
    Dizel için tasarlanmıştır benzinli araçlara birebir uymaz modifikasyonlar yapmak gerekir ancak dizellere cuk oturur.
    Tabi sadece ses için değil motoru rahatlatması ve performans içinde birebirdir.

Blow off valve turbo araçlar için olup çok yüksek ve güzel bir sesi vardır. Sadece Corsa değil bütün turbo beslemeli araçlara takılabilir.
    Araştırılırsa turbo ömrüne çok faydalı olduğu görülebilir.
    Sürekli devrede olmak zorunda değildir basit bir on/off switch yapısıyla istebildiği zaman kapatılıp istenildiği zaman açılabilir.
    Şahsen ben bu şekilde kullanıyorum.

Yaylar 1.3 dizel Opel Corsa D içindir diğer araçlara uyumlu değildir. Aracın yol tutuşunu nasıl arttırdığını gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Hava filtresinin yanında henüz 2 kere kullandığım sizin için ömürlük olabilecek temizlik kitinide vereceğim.
    Filtre bir sefer alınacak bir şeydir, bundan sonraki bakımlarınızda hava filtresi değiştirmeyeceğiniz için kendi parasını 2-3 bakım periyodu içinde çıkartır.
    15 bin km de bir çıkartıp basit bir temizlik işlemi yapmanız yeterlidir.
    Kutu içi filtre olduğu için ses vermez, ses beklentisi olanlar için değildir.
    Yanma odasına daha fazla ve daha temiz hava alacağı için hem yakıt tüketimini düşürür hemde aracın performansını arttırır.

Blow off

Egzos Sistemi

Egzosun sesi araç giderken çok daha efektiftir, burada boşta olduğu için daha kötü çıkmış.

Yayların araç görüntüsüne etkisi ve jantlar resimlerde görülebilir

Egzos çıkışının tek bir tanesi araçın arkasından çekilen resimde görülüyor tam simetriği olan sağ taraftada aynı şekilde bir çıkış vardır.

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

'Corsa' Modifiye

Arkadaşın aracındaki farları kullanan var mı. Önerirmisiniz ? Mercek kalitesi nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Dandik :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.