Şimdi Ara

'Corsa' Genel (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.181
Cevap
81
Favori
2.532.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok çalışmamız lazım bekapa çok özelliklede benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalramco
    çok çalışmamız lazım bekapa çok özelliklede benim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa
    Konu şimdide "Opel" bölümü altında görünmüyor

Az önce yöneticilerle görüştüm, bazı değişikliklerden dolayı bunu hemen aktif hale getirememişler.
    Muhtemelen yarından itibaren "Opel" altından da ana başlığımıza ulaşılabilecek.
  • Bu arada ufak bir övgü almışız, onu da paylaşmak istedim

http://forum.donanimhaber.com/m_38441233/mpage_1//tm.htm#38452208
  • yakışır başkanımıza
  • Bencede yakışır başkanımıza...
  • Sabahtan beri arıyorum hayda gitti herhalde dedim ve buldum.

Bence böyle daha güzel olmuş. Diğer alt başlıklarda dolarsa herkez aradığını anında bulur. Yoksa 345 sayfa ara ara bulunmuyor, aynı sorular tekrar tekrar soruluyor. Dikkatten kaçan bir çok yazıyı burlardan bulmak daha iyi.

Bence böyle Corsa formu gibi olmuş, çok ta güzel olmuş.
  • Arkadaslar yeni bolumun linkini paylasabilir misiniz burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf89

Arkadaslar yeni bolumun linkini paylasabilir misiniz burdan

http://forum.donanimhaber.com/forumid_647/tt.htm
  • Benim bu yeni hali pek hoşuma gitmedi. Ben bu konuya sırf araba merakım için girmiyorum ki; i20 almayı düşünürken sizlerle olamayacağıma üzülüyordum. Şimdi ise bir sürü konu falan var. Zırt pırt yanlış konuya mesaj attın diye biri çıkacak veya modifiye bölümüne bir soru sorarım bekler bekler cevap alamam. Neyse zamanlar görürüz umarım fazla abartıyorumdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate_1905
    modifiye bölümüne bir soru sorarım bekler bekler cevap alamam.

Bence böyle bir sorun olmaz.
    Sonuçta herkes hangi konulara yeni mesaj gelmiş diye bakıyor.
  • Bu da aslında benim yapımla ilgili ne değişikliği çok severim ne de karmaşık şeyleri basit olsun benim olsun
  • quote:

Benim bu yeni hali pek hoşuma gitmedi. Ben bu konuya sırf araba merakım için girmiyorum ki; i20 almayı düşünürken sizlerle olamayacağıma üzülüyordum. Şimdi ise bir sürü konu falan var. Zırt pırt yanlış konuya mesaj attın diye biri çıkacak veya modifiye bölümüne bir soru sorarım bekler bekler cevap alamam. Neyse zamanlar görürüz umarım fazla abartıyorumdur

Modifiye konusunda kafan rahat olsun

Sadece foruma giremezsem cevap veremem. O zamanda en kötü ihtimal bir alo deyip kafana takılanı sorarsın

• Farkındamısınız bu başlık nasıl düştü birden....
  • Her inişin bir çıkışı vardır
  • toparlarız abi bizde o zaman ilk göz bebeğimiz bu sayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar99

quote:

modifiye bölümüne bir soru sorarım bekler bekler cevap alamam.

Bence böyle bir sorun olmaz.
    Sonuçta herkes hangi konulara yeni mesaj gelmiş diye bakıyor.

mobil sürümde yeni mesajları göstermediği için biraz sıkıntı olacak.
  • quote:

quote:

Benim bu yeni hali pek hoşuma gitmedi. Ben bu konuya sırf araba merakım için girmiyorum ki; i20 almayı düşünürken sizlerle olamayacağıma üzülüyordum. Şimdi ise bir sürü konu falan var. Zırt pırt yanlış konuya mesaj attın diye biri çıkacak veya modifiye bölümüne bir soru sorarım bekler bekler cevap alamam. Neyse zamanlar görürüz umarım fazla abartıyorumdur

Sadece foruma giremezsem cevap veremem. O zamanda en kötü ihtimal bir alo deyip kafana takılanı sorarsın

Abi zaten modifiye yapacak olsam ilk sana sorarım stajyerin olarak. Çünkü modifiye zevk işi birine güzel gelen diğerine gelmez. Senin arabanla ilgili olan düşüncelerimi de pek çok defa belirttim. Artık nazar değecek demiyorum bir şey

• quote:

quote:

quote:

Abi zaten modifiye yapacak olsam ilk sana sorarım stajyerin olarak. Çünkü modifiye zevk işi birine güzel gelen diğerine gelmez. Senin arabanla ilgili olan düşüncelerimi de pek çok defa belirttim. Artık nazar değecek demiyorum bir şey

Teşekkürler Pirate
    Darısı senin başına, inş sende hoşuna gittiği gibi süslersin arabanı

• Merhaba herkese,

Fikir belirtmek istedim, çok fazla yazmasam da bütün yazılanları okuyorum :)

Buradan herşeyi bir arada okumanın tadı mutlaka başka oluyor, ona laf yok.
    Ancak yeni düzen bence artık gerekli çünkü birşey bulmaya çalışınca ciddi anlamda
    kayboluyor insan. Ben mesela, gördüğüm çok faydalı bilgileri konularına göre
    sıralayarak bir word dosyasına kaydetmiştim araba araştırmalarım sırasında.
    Çünkü dönüp bulmaya çalışınca inanılmaz vakit kaybediyor insan. Modifiye ile hiç
    ilgilenmiyordum önceleri, o yüzden o mesajları geçiyordum. Ama Bekapa'nın
    arabayı falan göre göre şimdi ilgimi çekiyor ve dönüp sadece o içeriği okumaya çalışmak çok zor.

Bu kadar emek var burada, bari kategorize edilsin kitap gibi olsun. (kaliteci olduğum her halimden
    belli off) Ancak şu su götürmez bir gerçek bence, bu başlık kan kaybedecek. Çünkü ikilemek istemeyeceksiniz..

• 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.