Şimdi Ara

'Corsa' Forum düzenimiz (LÜTFEN YENİ BAŞLIK AÇMADAN ÖNCE OKUYUNUZ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serdar99

Aşağıdaki mesajı Mart 2010'da yazmışız, pek çok kez de hatırlatmışız ama pek bir faydasını görememişiz maalesef...

Merhaba arkadaşlar,

Donanım Haber yöneticilerinin foruma getirdiği yenilikler doğrultusunda artık Corsa'cılar olarak kendimize ait bir alt başlığımız var.

Biz de bu başlığı olabildiğince düzenli tutMak, daimi üyelerimizin ve ziyaretçilerin aradıkları bilgilere kolay ulaşmalarını sağlayabilmek için konu alt başlıklarından oluşan bir yapı kurmayı düşündük.

Yaklaşık 3 yıldır emEk Verdiğimiz "Corsa Sevenler Buraya" adlı başlığımız, "Corsa Genel" adı ile yine bu alt başlıklardan biri olarak paylaşımlara hizmet vermeye dEvam edecek.

Sormak istediğiniz soru veya paylaşmak istediğiniz bilgi için lütfen uygun konu başlığını seçiniz. Mesajınızın hangi konu başlığına girmesi gerektiğinden emin değilseniz, başlıklardaki ilk açıklama mesajlarına göz atmak için birkaç dakikanızı ayırmanızı rica ediyoruz.

Mevcut başlıkların dışında kalan konular için "Corsa Genel"'i kullanabilirsiniz.

Ayrı ve yeni bir başlık açılması gerektiğini düşündüğünüz bir konu olduğunda lütfen önce Corsa Genel'e bu talebinizi yazın, talep kısa süre içinde üyeler tarafından yorumlansın, genel kabul gördüğü takdirde konunuzu açın. Burada engellemeye çalıştığımız tek şey zamanla oluşabilecek konu kirliliğidir.

Bugüne kadar sevgili Corsa'larımız arasında model jenerasyonları bağlamında bir ayrım yapmadık, bugünden sonra da yapmayı düşünmüyoruz. Sahip olduğu veya satın almayı düşündüğü Corsa'nın model yılı ne olursa olsun, yardım talebinde bulunan tüm ziyaretçilerimize bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalıştık. Bu birlikteliği devam ettirebilmek için, her türlü paylaşımı Corsa A, B, C veya D ayrımı yapmaksızın açtığımız konu başlıklarında sürdürmeye devam edeceğinizi umuyoruz.

Herkese iyi forumlar ve Corsa'ları ile kazasız belasız keyifli sürüşler diliyoruz

Güncel...

• Sadece yeni başlık açan değil,ölü başlıkları gereksiz yere hortlatan arkadaşların da okuması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra
    ...ölü başlıkları gereksiz yere hortlatan arkadaşların da okuması dileğiyle.

Aynen katılıyorum.
    Tamamen tesadüf sonucu başlığa gelip 3 ay önce sorulmuş ve tek bir yanıt bile almamış bir soruya neden cevap yazarsın ki ?
    Ne soruyu soran bir daha buraya uğrayacak, ne de sen.
  • Artık inadına yapıldığını farketmiş bulunuyorum ve pes diyorum...
  • Lütfen dikkat
  • Hâlâ iki mesajla kalacak gereksiz başlıklar açılıyor, bununla kalmayıp bir de cevap yazılıyor. O kadar dil döküyoruz ama anlatamıyoruz. Ortalığın çöplüğe dönüşmesi bizden başka kimsenin umurunda değil sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa çaba adamın derdi paylaşmak değil ona hizmet edilmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 9 Şubat 2013; 11:39:32 >
  • Boşa uğraştığımın farkındayım ama kendimi tutamıyorum işte

• daha öncede söylemiştim tekrarlıyorum bu düzene uymayanlara cevap vermeyeceğim gibi düzene uymayanlara cevap verenlere de cevap vermeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK
    düzene uymayanlara cevap verenlere de cevap vermeyeceğim.

Aynen destekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar99

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK
    düzene uymayanlara cevap verenlere de cevap vermeyeceğim.

Aynen destekliyorum.

+1 diyorum ama hala inatla..
  • ...
  • kara listemi de burdan beyan edeceğim.
    1. Beyazıt Çakır
    2. ehm 61
    3. amaralci
    4. tagogel
  • Emir konuyla ilgili hassasiyetini anlıyorum- katılıyorum da, ama listende benimle ilgili yanlışlık var herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tagogel

quote:

Orijinalden alıntı: xilik

arkadaşlar 2009 model otomatatik vites 12000 km de corsam var lpg taktırmak istiyorum özellikle şehiriçi kullanıyorum tavsiye edermisiniz özellikle yakıt tasarrufu için şimdiden teşekkürler..

2010 model Euro5 motor versiyonlu aracıma(1.2) taktırdım, yaklaşık 2 senedir ş.içi kullanıyorum. 25000 km. oldu. Ciddi bir sorun yaşamadım. İstanbul için konuşuyorum. 32 lt. otogaz ile 330 km. yapıyorum. Bu tüketim, yoğun köprü trafiğinde (kışın) yapıyorum. Beni sıkıntıya sokacak kronik bir sorun yaşamadım (en azından şimdilik) Aşağı yukarı size bir fikir vermiştir umarım.( Motor ömrü konusunda %10-15 gibi dezavantajı olacağını hatırlatayım.)

• Bu başlık altına pek girmediğimden farketmedim eleştirileri. Keşke konuyla ilgili pm falan atsaydın daha hoş olurdu, neyse...
  • bu liste sadece beni bağlar bu kadar büyütmeyin derim
  • büyütmedim, bende beni bağlayan kısmına cevap verdim...
  • En çok da bu güncel...

Merhaba arkadaşlar,

Donanım Haber yöneticilerinin foruma getirdiği yenilikler doğrultusunda artık Corsa'cılar olarak kendimize ait bir alt başlığımız var.

Biz de bu başlığı olabildiğince düzenli tutmak, daimi üyelerimizin ve ziyaretçilerin aradıkları bilgilere kolay ulaşmalarını sağlayabilmek için konu alt başlıklarından oluşan bir yapı kurmayı düşündük.

Yaklaşık 3 yıldır emek verdiğimiz "Corsa Sevenler Buraya" adlı başlığımız, "Corsa Genel" adı ile yine bu alt başlıklardan biri olarak paylaşımlara hizmet vermeye devam edecek.

Sormak istediğiniz soru veya paylaşmak istediğiniz bilgi için lütfen uygun konu başlığını seçiniz. Mesajınızın hangi konu başlığına girmesi gerektiğinden emin değilseniz, başlıklardaki ilk açıklama mesajlarına göz atmak için birkaç dakikanızı ayırmanızı rica ediyoruz.

Mevcut başlıkların dışında kalan konular için "Corsa Genel"'i kullanabilirsiniz.

Ayrı ve yeni bir başlık açılması gerektiğini düşündüğünüz bir konu olduğunda lütfen önce Corsa Genel'e bu talebinizi yazın, talep kısa süre içinde üyeler tarafından yorumlansın, genel kabul gördüğü takdirde konunuzu açın. Burada engellemeye çalıştığımız tek şey zamanla oluşabilecek konu kirliliğidir.

Bugüne kadar sevgili Corsa'larımız arasında model jenerasyonları bağlamında bir ayrım yapmadık, bugünden sonra da yapmayı düşünmüyoruz. Sahip olduğu veya satın almayı düşündüğü Corsa'nın model yılı ne olursa olsun, yardım talebinde bulunan tüm ziyaretçilerimize bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalıştık. Bu birlikteliği devam ettirebilmek için, her türlü paylaşımı Corsa A, B, C veya D ayrımı yapmaksızın açtığımız konu başlıklarında sürdürmeye devam edeceğinizi umuyoruz.

Herkese iyi forumlar, Corsa'ları ile kazasız belasız keyifli sürüşler diliyoruz

• Güncel...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.