Şimdi Ara

Corsa D Kulubü (2007-2012+)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
20.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gereklilik yok bence...
  • corsa D kasalasrın eghpsinde ecotech gm motor mu var? 2012lerdekinden? 1.2 benzinliiçin soruyorum ozellikle
  • Biri Corsa D kulübü açsa da girsem diye bekliyordum 5.5 senedir, ne iyi olmuş
  • gerçekten iyi olmuş akşamları klübe gelir takılırız..
  • yeni corsa aldım, D serisinin
    iç olarak farkı var mı? C den B den filan.

mesela o cd player yerine başka USB li oynatıcı alsam, veya hatta ekranlı bişiy alsam, hangi ürünler neler uyumludur diye sizlere sorucak olsam,

bu topige mi sormalı GENEL topic cok daha hızlı ilerliyor galiba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 9 Aralık 2012; 14:47:42 >
  • Tutmaz, gerek te yok.
  • Bugün Corsa'dan cam filmlerini söktüm. Forumda filmlere ceza kesildiği yönünde haberler aldım. Hem aracın sade halini beğeniyorum
  • tercih sizin. ama film ile daha şık
  • Fotoğrafta görülen delikli ve üstündeki kubbeli parça ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TERİOS55

Fotoğrafta görülen delikli ve üstündeki kubbeli parça ne işe yarıyor?

Uzaktan kumandanın alıcısı
  • http://www.youtube.com/watch?v=rB65SP9u3Z0
    Bugün kaydettiğim 40-100 denemesi. Aracın gücü kasayı taşıyor ama 1500,1600 cc dizel araçlar kullandıktan sonra Corsa güçsüz geliyor.
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=rB65SP9u3Z0
    Bugün kaydettiğim 40-100 denemesi. Aracın gücü kasayı taşıyor ama 1500,1600 cc dizel araçlar kullandıktan sonra Corsa güçsüz geliyor.

1.2 85 hp ler daha atak
  • Corsa'nın karter muhafaza (fotoğrafta görülen) yerden yüksekliği 13 cm. B sınıfı yerden yükseklikte Clio3 karter muhafaza 15 cm yükseklik ile zirvede. Corsa bu konuda ortalarda yer alıyor. Benim de beklentim bu yönde alçak ve yüksek olmasın ortalarda olsun.
  • quote:

Corsa'nın karter muhafaza (fotoğrafta görülen) yerden yüksekliği 13 cm. B sınıfı yerden yükseklikte Clio3 karter muhafaza 15 cm yükseklik ile zirvede. Corsa bu konuda ortalarda yer alıyor. Benim de beklentim bu yönde alçak ve yüksek olmasın ortalarda olsun.

Hocam merhaba,

Ben ilk kalkışta gazı az verip ve kavramayı kısa tuttuğumda, nasıl anlatsam ki böyle sac parçaların birbirine çapmasından oluşan bir ses gibi tuaf bir ses geliyor , arkadaşıma sorduğumda karter muhafaza yada egzost koruma sacından geliyordur dedi motoru kalkışlarda boğuyorsan motor durmak ister buda motor normalden fazla titreşim yapıp eğer sactada eğilme varsa saca değip ses yapabilir dedi. Sorun sadece kalkışta ve 2. vitese geçerken gazı az verdiysem yapıyor, bu durum hakkında bir bilginiz var mı inş. anlatabilmişimdir. saygılar.

• Maalesef bu sesin kaynağı hakkında bir şey diyemem.
  • Bozuk yollarda biraz altı sürtüyor.
  • Bu konu neden aktif değil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu kulübe üye olayım... opel corsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.