Şimdi Ara

'Corsa' Arızalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
15.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün,tam da 99000. kilometreye girdiğim gün kısa süreli yolda kaldım

Bir arkadaşıma uğramıştım,yola çıkmak için arabayı çalıştırdım ve sürpriz! Vites değişmiyor.

Kapattım açtım yok,arıza ışığı da yok...Derken kullanım kılavuzundaki bilgi aklıma geldi.Böyle bir durum yaşandığında kılavuzda bir anlatım vardı.

Aracımda tornavida seti taşımanın da verdiği yardımla(ilk defa kullandım ama olsun) Vites körüğünü güzelce yerinden çıkardım.

İçeride gözüken sarı mandalı tornavida yazrdımı ile ittirdikten sonra derin bir nefes ile birlikte "P" konumundan kurtardım.

Hemen Arkas Çengelköy'ü aradım,aracın böyle yürümesinde sorun olup olmadığı sordum,sorun olmayacağı bilgisini aldıktan sonra düştüm şileden yollara.

Otomatik şanzımanın switch denilen parçası bozulmuş.260 TL gibi bir fiyata onu hallettik.

Böyle bir durumla karşılaşan olursa kılavuzdaki bilgi olmadık yerde hayat kuratarabilir.

• Geçmiş olsun Veysel. Kendi başının çaresine bakabilmiş olmanı takdir ettim

Bu arada, kaç kişi kullanım kılavuzuna bir kez olsun göz atıyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet alışmış kolaya, bakın pek çok mesaja kulanma kulavuzunda yazan şeyleri soruyor. Bir sefer şöyle bir göz atsa sormaz abuk sabuk sorular.
  • Güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar99

Güncel...

Arkadaşlar merhaba,

2011 ve üstü opel corsa 1.2 easytronic almayı düşünüyorum. Ancak şu frenlerdeki şişme olayı beni düşündürüyor. Serviste yapıldığında da uğultu tarzında bir ses geliyormuş...

Bu konuda bilgisi deneyimi olan arkadaşlar, 1.2 easytronic alınır mı alınmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaskalı suikastçi

quote:

Güncel...

Arkadaşlar merhaba,

2011 ve üstü opel corsa 1.2 easytronic almayı düşünüyorum. Ancak şu frenlerdeki şişme olayı beni düşündürüyor. Serviste yapıldığında da uğultu tarzında bir ses geliyormuş...

Bu konuda bilgisi deneyimi olan arkadaşlar, 1.2 easytronic alınır mı alınmaz mı ?

Her yazılana bakma kardeşim anlayanıda yazıyo anlamayanıda,dene zaten anlarsın 85 hplik işini görür.
  • Egzoz emisyon ışığım yanmaya başladı hadi hayırlısı!

• kızdırma bujilerindenmiş. egzoz emisyon ışığı yakmaması lazımdı ama ilginç tek arıza kaydı onla alakalı idi. değiştirdik ve düzeldi.
  • Geçmiş olsun Emir, kolayca çözülmesine sevindim
  • quote:

Geçmiş olsun Emir, kolayca çözülmesine sevindim

para çoğu kapıyı açıyor abi, gerisi için mastercard lazım=)
  • Kızdırma bujisinin fiyatı ve işçiliği hakkında hiç bir fikrim yok, pahalıya mı patladı ?
  • Çok pahalı birşey değildi hatırladığım kadarıyla,geçmiş ola.Ama emisyon lambası ile ilgisini ben de çözemedim.
  • 4ünü 120ye değiştirdim. para değil aslında da bu aralar tüm kaynaklarım tükenmiş durumda=)
  • Koltuk işini rafa mı kaldırdın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Koltuk işini rafa mı kaldırdın

Abi borçlarımı yapılandırayım sonra :)

• Tamam bir ara gelirsin bana deneriz,ölçüyü alır aynısını yaptırırız
    Hatta seninki daha güzel olur yapılacak değişikliklerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Tamam bir ara gelirsin bana deneriz,ölçüyü alır aynısını yaptırırız
    Hatta seninki daha güzel olur yapılacak değişikliklerle.

birde uçuş koltuğu yapma niyetim var aslında ikisi birbirine entegre de olabilir modifiye edilerek birbirine dönebilir
  • Muhtemelen birbirine uyumlu yapılabilir,ama koltuğu yapmadan önce konsolu alman lazım.
  • Ne koltuğu, ne konsolu ? Ne işler peşindesiniz merak ettim
  • Playstation için eski logitech driving force gt direksiyonumu satıp logitech g27 aldım abi.
    Bir de onun için özel yapım bir oyun koltuğu

Emir'de de G25 var,ona da benim koltuğun aynısından yapıcaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.