Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şikayetlere tam sürat devam bence kafalarına vura vura adam edeceğiz bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

250ml 5 TL
    100ml 10TL

???

Alıntıları Göster
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

evet bu sagdaki 10lira soldaki 5liraymis oyle dedi hangisi etkilidir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Léonardo -- 3 Nisan 2020; 1:38:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

gelirse büyük şanslısın demektir.
    Kargolandı, yarın gelir büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Benim bu süreçte öğrendiğim tek şey bir maske bir kere kullanılır yıkarsan dezenfekte edersen fırında ısıtırsan filtreleme özelliği ölüyor yani en kolay yol ve güvenilir olan tek kullanımlık almak
    Filtreleme özelliği ne yaw. Maske dediğin dışarıdan havayla gelecek olan virüs toz vs pisliği önler ve sizde olanlarında dış ortama gitmesini engeller. Maske zarar görmedikçe, her kullanımda temiz olarak kullanmak kaydıyla ve yüze oturma özelliğini kaybetmedikten sonra isterse alıp yıkasın tekrar kullansın farketmez. Şu meşhur 3 liralık maskelerin satışı 5 ay öncesine kadar 30-40 kuruş civarı değildi. Kullanan hekimler veya kişiler uğraşmamak adına kullan-at yapıyorlardı. Hatta virüs vs olmadan önce aynı maskeyi hastaya tehlike bulaştırma imkanı yoksa neredeyse gün boyu kullanıyorlardı. Maske dediğimiz şey sıkı bi kumaş. Hatta kaç tane profesör yukarıdaki kurallara uyarak kullanmak kaydıyla evde kendiniz yapıp dilediğiniz kadar aynı maskeyi kullanabilirsiniz diyor.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl Telefunken Tlf Bm-620 'yi 100TL'ye letgo'dan satmıştım bir kere kullanmıştım sadece. Şimdi ben mi ucuza satmışım yoksa bunların farklı bir özelliği mi var anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Hangisini önerirsin hocam? maske alacağım
    Maske konusunda tek önerim burunluk kısmında metal demir olsun, o kısım metal olunca buruna göre ezip üstten hava almanızı engeller, demir olmayanlarda üst açık kalır ve burnun yanlarından hava alırsın, maskenin çok bi anlamı kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 3 Nisan 2020; 6:13:9 >
  • |erdem| | kullanıcısına yanıt
    İstanbula satışları yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Mart başı ameliyat oldum, burundan. Burun içi ve estetik de yapıldı. Burna ağırlık gelmemesi gerekiyor.

Ulan şansa bak maske takamıyorum. Hoş 1 aydır evdeyim sadece 2 kere kontrol için çıktım. Maske sağlıklı insana gerek değil açıklaması beni rahatlattı.

Ama çıkarken belki 10 kere dezenfektan sıktım eller kayış gibi oldu anasını satayım.

neyse, bence hataysandıkiçi maske yapımı videosuna bakın. kendiniz yapın derim arkadaşlar.
    Siyah yıkanabilir maskelerden takın. Buruna yük yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Sahislara kesilen 104bin ler havada ucusmus, hic sanmiyorum bu sahislar bu paralari odeyebilecek olsun.

Alıntıları Göster
    Bu şahıs gözükenler toptancı. Piyasayı esas yükseltenler bunlar. Gariban şahsi satıcı değiller

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C2C9E8D84

Ne ile ölçüyorsun hocam öneri cihaz yapabilir misin
    N11 de satılan alkolmetrelerden aldım bir tane. Kısa form olanlardan (ölçmesi daha kolay)

0-100 derece Kısa form Alkol metre alkol Ölçer Cam thr276 46,00 TL yerine 32,99 TL
    https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/0-100-derece-kisa-form-alkol-metre-alkol-olcer-cam-thr276-P289220778

Kullanımı çok basit, youtube videolarından görebilirsiniz

• Kullan at mı yoksa yıkanabilir olan maskeyi ki tercih etmeliyiz?
    Yıkanabilir olanı eve tekrar götürmek mantıklı gelmiyor bana aslında

• superstarr1907 S kullanıcısına yanıt
    Kullan at bence. Hastalanınca veya Ölünce para bi işe yaramayacak. Bu işin şakası yok.

Eğer imkan yoksa evde kağıt havlu veya ıslak mendiller ile tek kullanımlık maske yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Siyah yıkanabilir maskelerden takın. Buruna yük yapmıyor

Alıntıları Göster
    Teşekkürler öneriniz için.

Fakat onların da pek işe yaramadığı söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léonardo

evet bu sagdaki 10lira soldaki 5liraymis oyle dedi hangisi etkilidir acaba

Alıntıları Göster
    250 ml olan önümüzdeki hafta bim'de satışa sunulcak 5 tl fiyat.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    1 şubeye yazmışlar onu genel olarak şikayet edin tüm şubelerinde yapıyor diye her şubeye 10 kesseler daha fazla yapar ama gelen keserler 104 olarak tahminimce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum sen şaka mısın ya milletin sağlığıyla oynama maske dediğin şey çok kısıtlı zamanı olan bir şey ffp3 maskeler bile kullanım talimatında 8 saat yazar sen ne anlatıyorsun.
    Her maskenin filtreleme özellıgi var

• arkadaşlar selam yeni bebeğimiz doğdu temassız ateş ölçer almam gerekiyor ama heryer ateş pahası uygun biryer bilen varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

arkadaşlar selam yeni bebeğimiz doğdu temassız ateş ölçer almam gerekiyor ama heryer ateş pahası uygun biryer bilen varmı acaba ?
    Koltuk altı alıp kullan, para kaptırma onlara. Sonrasında alırsın temassızı.

Koltuk altı ateş ölçerlerde şuanda fiyatları uygun. Düzgün kullanınca dış etkenlerden etkilenmeden en doğru ateşi gösterir.

Temassızın tek güzel yönü temeas etmeden ölçüyor ama ölçülen yüzey ortam sıcaklığından etkilenmişse yanlış gösterip sizi yanıltabiliyor.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    kesinlikle aynı fikirdeyim bende koltuk altıda var ama hanım işte .. birde o stres zamıanında koltukaltı çok zor .. bebek ağlarken koltuk altıda zor bakalım nekadar direnebileceğim almamaya bu arada şu şikayet sitesi neydi acaba hazır bakmışken hepsini şikayet edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

kesinlikle aynı fikirdeyim bende koltuk altıda var ama hanım işte .. birde o stres zamıanında koltukaltı çok zor .. bebek ağlarken koltuk altıda zor bakalım nekadar direnebileceğim almamaya bu arada şu şikayet sitesi neydi acaba hazır bakmışken hepsini şikayet edeyim
    Üstad temassız ateş ölçer gerçekten ateş pahası şuan almak hiç mantıklı değil ama dediğiniz gibi bebekten koltuk altı ateş ölçmek çok zor ve sıkıcı oluyor temassız çok daha konforlu ve sorunsuz ölçüyor. Özellikle çocukların ateşi uyurken çıkar uyuyan çocuğun koktuk altına ateş ölçeri koymak ayrı bir sıkıntı. Eğer Ankara’da iseniz şuan ihtiyacınız varsa ben size vereyim işiniz bitince getirirsiniz

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.