Şimdi Ara

COROLLA işte size yerli araç tavsiyem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Hurda araçta vergi teşviki yerine yeni formül bulundu. Çalışmanın 2014 ortasında netleşeceğini açıklayan Sanayi Bakanı Nihat Ergün, 20 yaş üstündeki otomobillere yerli araç alma şartıyla ucuz kredi imkanı tanınacağını açıkladı." diyor haber

işte size yerli araç tavsiyem

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., yeni Corolla’nın Sakarya’da tekrar üretilmeye başlamasını kutluyor
    08 Temmuz 2013
    •Türkiye fabrikası, Japonya dışında yeni nesil Corolla üretimine başlayan ilk fabrika.
    •Toyota Türkiye, Corolla’yı, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya dahil olmak üzere, dünyada 50’den fazla ülkeye ihraç edecek.
    •Toyota Türkiye’deki Corolla projesi için, toplam 150 milyon euroluk yatırım gerçekleşti, 900 yeni eleman işe alındı.

tavsiyemi tavsiye etmenizi tavsiye ediyorum

Yerli otomobil fabrikaları sadece otomobil üretmiyor bulunduğu şehrin sanayi ve ticaret hacmini de büyütüyor. Paasat alacağına Toyota al hem daha masrafsız hem daha güvenli.

bakınız : corolla turkiye üretim için tıklayın

• quote:

Orijinalden alıntı: faruqweber

"Hurda araçta vergi teşviki yerine yeni formül bulundu. Çalışmanın 2014 ortasında netleşeceğini açıklayan Sanayi Bakanı Nihat Ergün, 20 yaş üstündeki otomobillere yerli araç alma şartıyla ucuz kredi imkanı tanınacağını açıkladı." diyor haber

işte size yerli araç tavsiyem

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., yeni Corolla’nın Sakarya’da tekrar üretilmeye başlamasını kutluyor
    08 Temmuz 2013
    •Türkiye fabrikası, Japonya dışında yeni nesil Corolla üretimine başlayan ilk fabrika.
    •Toyota Türkiye, Corolla’yı, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya dahil olmak üzere, dünyada 50’den fazla ülkeye ihraç edecek.
    •Toyota Türkiye’deki Corolla projesi için, toplam 150 milyon euroluk yatırım gerçekleşti, 900 yeni eleman işe alındı.

tavsiyemi tavsiye etmenizi tavsiye ediyorum

Yerli otomobil fabrikaları sadece otomobil üretmiyor bulunduğu şehrin sanayi ve ticaret hacmini de büyütüyor. Paasat alacağına Toyota al hem daha masrafsız hem daha güvenli.

bakınız : corolla turkiye üretim için tıklayın

Maalesef çookk pahalı......

• Bu arabalar paraSının arabası değil yazık o kadar paraya ben 60 milyar üstü para verecegim 100 den sonra rüzgâr senfonisi dinleyeceğim var mi böyle birşey artık insanlar sorunsuz luk kadar konfor da bekliyor alan alır ama ben bir daha tövbe paramı kaptır mam o kadar para veriyor sam rüzgâr sesi dinledikten sonra ne anladik bu işten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.