Şimdi Ara

corolla 40 bin bakımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Arabamın 40 bin bakımı geldi çattı.Merak ettiğim lpg li araçları servise kabul etmeme gibi durum varmı yada lpg den dolayı bir sıkıntı yaşanırmı serviste.Ayrıca yaptıran arkadaşlar varsa yaklaşık ne kadara mal oluyor.Toyota servislerinde indirim hiçmi apılmaz.Bakıyorum diğer servislerde düzenli olarak indirim oluyor.Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Hayırlı sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus33 -- 13 Eylül 2007; 10:05:15 >

• indirim sürekli aynı yere gidip geliyosan yapıyolar biraz,yıkama filan yazdırmıcan,200 anca tutar bence
  • indirim kasım aylarında olur genelde birde bahar aylarında başkada toyota servis günleri yok
  • Anladığım kadarıyla bizim toyotalarda pek öyle servis indirimi olmuyor.40 bin bakımı en kapsamlı bakım olduğu için bir haylide tuzlu sanırım.Şu halde indirim beklemenin pek alemi yok.Bakımı yaptırınca bilgileri burdan sizinle paylaşırım.İlginize teşekkürler hayırlı sürüşler
  • fren balataların değişebilir. buda ekstradan 200-300 ytl çıkarıyor
  • benim balatalar 30.000 de değişmişti..

yanısıra lpg taktıtılınca motor garantiden çıkar ama bakımı yapılır arabanın.

40.000 i yeni yaptırdım 198 ytl tuttu.

bilgine.
  • Bende 30 binde tüm balataları değiştim.Şimdi kayseri ve aksaray servislerine sordum 40 bin bakımı sadece 350 ile 400 arası dediler.Senin nasıl 198 tuttu anlamadım.Nerde ne zaman yaptırdın ve araın model ve markası nedir acaba?
  • 40000km bakımı en pahalı bakımlardan 80000km gibi...2004 1.6 terra sedan için bir kaç ay önce 400ytl üzeri bir rakam vermiştim baya bir şey değişiyor yalnız detayları bulamadım faturayı bulursam koyayım da size faydalı olsun...bu arada servis ankara toyan dı
  • Evet arkadaşlar 40 bin bakımını 290 ytl ye yaptırmış bulunmaktayım.Standart servis fiyatı ekstra parça ve masraf hariç 320 ytl.
  • o fiyatlar ne arkadaşlar! sizin mutlaka motor dışında başka bakım ve değişenler de var mutlaka. biz daha geçen yaptırdık octavia 1.6i'nin 40.000'ini ve 190 ytl tuttu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.