Şimdi Ara

Cornetto kapaklarında en az 5 vodafone kontör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
6.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın deneyenler paylaşsın bakalım 5 kontörden fazla geliyor mu?
  • yollayan var mı bugün ?

acaba yollayınca bizden kontör gidecek mi onu merak ediyorum...

yollayan olduysa ve paylaşırsa seviniriz
  • bugün 2 tane yolladım ikisindende 5 er kontör çıktı. Ama mesaj atınca kontör gidiyor Bilginizee. YALNIZ KAZANILAN 5' ER KONTÖR DAHA HESABA YÜKLENMEDİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 6 Temmuz 2009; 12:45:37 >
  • ben yolladım 3 tane bırıktırmıstım 115 kontorum vardı 99.5 kontorum kaldı ne ıs anlamadım kontor gelecegıne kontor yedı cep ogrencı tarıfesındeyım sımdı ogrendım sızden 2 kontor alıyor 5 kontor gonderıyor gıden ıkı kontoru hesaplarsan 3 kontor gonderıyor tam 5 kontor kazanmıyorsun 3 kontor kazanıyorsun daha banada yuklenmedı cok matrah bır sey degıl yanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 6 Temmuz 2009; 14:16:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

ben yolladım 3 tane bırıktırmıstım 115 kontorum vardı 99.5 kontorum kaldı ne ıs anlamadım kontor gelecegıne kontor yedı cep ogrencı tarıfesındeyım sımdı ogrendım sızden 2 kontor alıyor 5 kontor gonderıyor gıden ıkı kontoru hesaplarsan 3 kontor gonderıyor tam 5 kontor kazanmıyorsun 3 kontor kazanıyorsun daha banada yuklenmedı cok matrah bır sey degıl yanı

ben de de var 3 tane daha yollamadım kampanya başlamadan gönderilenler ücretlendirilecek demiştim
  • 3 kontör : 60 kuruş..

Allah bereket versin
  • gelen kontörler normal mi olacak acaba ?
  • Kampanya ayrıntıları açıkalandı..

Vodafone İnternet Sitesine DİĞER MARKA KAMPANYALARI ADLI BÖLÜM KOYDU..

KAMPANYA EN AZ 5 KONTÖR KAZANILMASI GÜZEL..

ARAMALAR SADECE VODAFONE'A DĞRU..BU KÖTÜ..

Esaslar

Bu kampanya MPİ'nin 09.03.2009 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–401.02.99–411–2204 sayılı izni ile Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından 6 Temmuz 2009 00:00:01 - 6 Eylül 2009 24:00:00 tarihleri arasında T.C. sınırları içerisinde geçerli olmak üzere kapsam dışında düzenlenmektedir.

6 Temmuz 2009 – 6 Eylül 2009 tarihleri arasında Cornetto Kaymak, Cornetto Çikolata, Cornetto Çilek-Kaymak, Süper Cornetto Çikolata-Kaymak, Süper Cornetto Chocolate Nuts, Süper Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Süper Cornetto Disc Fıstık Parçası Çikolata ürünlerinden satın alarak kampanyaya katılım şifresi edinebilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek için Cornetto ürün kapağının altında bulunan şifreyi Vodafone 3663'e göndermeniz gerekmektedir.

Her şifre kampanya süresinde bir kez kullanılabilir. İnternet üzerinden gönderilen kısa mesajlar kabul edilmeyecektir. Kampanyaya gönderilen mükerrer katılımlar elenerek, katılımlardan ilk gönderilen şifreli katılım kabul edeilecektir.

Kampanyada hediye olarak katılan herkes en az Vodafone 5 kontör/1,25 dakika konuşma süresi ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak kontörler sadece Vodafone yönünde ses iletiminde kullanılacak olup, SMS gönderimini kapsamamaktadır.

Kazanılan ücretsiz kontör ve dakikalar faturasız hatlarda ilk 48 saat içerisinde, faturalı hatlarda katılımın yapıldığı tarihe bağlı olarak mevcut veya bir sonraki fatura döneminde abonenin hattına yüklenecektir.
    Talihliler ikramiyelerinin nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez. Kazanılan kontör ikramiyesi Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır.

Kazanılan kontör ve dakikaların şebeke içi yönde abonelerin yararlandıkları tarife üzerinden ve yükleme tarihinden itibaren 90 gün süreyle kullanılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.

İkramiyeler mesajın gönderildiği Vodafone hattına yüklenecektir. Kampanya kapsamında faturalı hat sahiplerine hediye olarak verilecek olan her 1 dakikalık konuşma süresi, 4 kontör değerinde olacaktır.
    Vodafone'un diğer kampanya ya da tariflerinden kazanılmış olan ücretsiz kontör/dakika veya SMS hakkı bu kampanya katılımlarında geçerli değildir.

Bu kampanyaya sadece Vodafone aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım Vodafone'un standart ücret tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj / 2 kontör olarak katılımcıya ücretlendirilir. Vodafone kısa mesaj ve kontör birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Vodafone Telekominükasyon A.Ş. ve kampanya ile ilgili ajans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya katılımlarda sistem saati geçerli olacaktır. Talihliler kampanyaya katılarak, isimleri, resimleri ve görüntülerinin tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçlarında kullanılabilmesine onay vermiş sayılırlar.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi içinwww.askendinigelaska.com, Algida Danışma Hattı 0 800 211 33 50 ve VODAFONE Müşteri Hizmetleri 4440542
    Cornetto ile Aş Kendini Vodafone ile Ara Aşkını Kampanyası hakkında sık sorulan sorulara erişmek için lütfen tıklayın.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/as-kendini-gel-aska-kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 6 Temmuz 2009; 21:06:20 >

• 5 knt der her msjdan 2 knt alır.bırak kalsın
  • en az 5 , en fazla ne kadar?
  • yanlıs ıs 3 kontoru her yone ver sms olarakta kısıtlama verdıgın kontoru ve yaptıgın reklam gıbı en az 5 kontor ver 3 kontor degıl dusunce guzel uygulama yanlıs
  • boş kampanya geçen sene 1200 yakın kazandım turkcell hemde masrafsız 1000 kişiye 1000 kontor olayı vardı ben kazanmiştim bu sene boş hadi turkcell olsaydı gene olabilirdi ama
  • bende 3 adet var gelen kontörler şebeke içiymiş olmadı şimdi 6 kontör gidecek gelenler şebeke içi olacak olmadı şimdi
  • kontör yüklendi hediye kontör die geçiyor *123#5# den öğreniliyor ne kadar kaldığı? Ama bos bir kampanya gibi yha. Zaten hediye dakikalarım var hangisine öncelik verilecek şimdi. 90 gün geçerliymiş birde hediye kontörler. Hayır 5 değilde 50 filan gelse harika olur
  • magnumda t.celle versin
  • 4 adet şifre yolladım dün..

bugün Ara Aşkını kampanyasından 20 kontör hattıma yüklenmiş.. yüklenen kontörleri *123#5# yaparak görebiliyorum..

her başvuruda 2 kontör hattımdan eksildi . yani 8 kontöre 20 kontör aldım.. 12 kontör hediye oldu ..

hattımızdan kontör eksilmesede direk 3 kontör hediye edilse nolurmuş acaba
  • bir adet şifrem var isteyen pm.
  • konuyu görünce aklıma geldi.geçen hafta sonu seka parktaydım kocaelide.orada dondurma yemiştim.cornetto nun üst kısmındaki kapakta şifre vardı,vodafone kontor falan diyordu.Benim hattım turkcel.işime yaramaz diye atacaktım neyse yere atmayayım diye arabanın kaputuna koydum.Hala orada şuan

Pm atan ilk kişiye yarın atarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

konuyu görünce aklıma geldi.geçen hafta sonu seka parktaydım kocaelide.orada dondurma yemiştim.cornetto nun üst kısmındaki kapakta şifre vardı,vodafone kontor falan diyordu.Benim hattım turkcel.işime yaramaz diye atacaktım neyse yere atmayayım diye arabanın kaputuna koydum.Hala orada şuan

Pm atan ilk kişiye yarın atarım

ilk pm'yi ben attım arkadaşlar. speedman'a ve SEGHRİ'ye teşekkür ediyorum. pm atmanıza gerek yok artık yani

çok nasipliyim bugün yav

• bendede iki şifre var pm atan iki kişiye gonderırım (bı gun karsılıgını alırız :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.