Şimdi Ara

core 2 duo e6600 owerclock yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bende bu işlerle ugraşmaya başladım sayılır önce sistemden bahsedelim

intel e6600 2.4 işlemci

gigabayte ga-965p- s3 v1

atiredeon x1600 pro 512 mb

ram 2 gb 800 mhz kingston dd2

zalman 9700 led yeni model

250 gb sata 2 hdd + 80 gb

dvd rw +cd rw

bies 230 v 380watt

elimdeki bu malzemelerle kaça çıkarta bilirim arkadaşlar power supply gereklimi eger gerekli olursa ne almamı önerirsiniz ama elbette öncelikle elimdeki malze ile kaça çıkarta bilirim teşekkürler..

• İşe güç kaynağını çöpe atmakla başlayabilirsin.
  • yani bu demektirki mecburen alıcaz anlamına geliyo :) peki hangisini onerirsin arkadaşım...
  • ileriye dönük bişey mi istiyorsun yoksa fazla uçmaya gerek yok kalite olsun yetermi diyorsun mesela bende 350w fsb var gül gibi geçinip gidiyoruz.
  • arkdaşlar birisi cvp versin yaw ......

Ben bu işlemciyle ve bu sogutucuyla neler yapabilirm....

İntel E6600 Core2Duo 2.4 GHz

Zalman 9700 LED sipariş verdim geliyor....

ama güç kayanğı sanırm dandik.... O/C Denesem bişey olurmu

BİES 230volt 380 Watt böyle bi psu var....

Ati X1600 Pro var.

SkyStar2 Tv kartı var.

250 Gb Sata2 HDD

80 Gb HDD

LG DVD-RW var...

....

380 watlık pi psu var bende O/C yapsam işe yararmı.... Yoksa kesinlikle sorunlarlamı Karşılaşırım.....
  • 380 yazıyor olabilir ama bu gerçek mi onun için sağlam bi psu almakla başla işe soğutucu iyidir ama dedeğim gibi psu ofsayt
  • evet 380 Wattlık markasıda bies diye bişey yaw...... Yani kesinlikle PSU yu değiştirmem mi gerekecek ....
  • Ewet kardeşim bies hayatımda duymadım böle bir psu muhtemelen dandik bişeydir.
    Aşağıdaki linkten seçimini yap al bi tane kalitelisinden.Riske atma sistemi paraya kıy.
  • Anladım bugun pederle konuşiyim yeni bi psu alalım gelecege dönük bişey...... TEşekkür ederim arkdaşım ...
  • Reca ederim dostum.Her zaman suallerinize munasip bir cevap vermekle yükümlü bulunacağım biraz bület ersoy gibi oldu galiba
  • O/C işine bulasmayı düşünüyorsan arkası gelecek demektir,sen en iyisi 500 veya 600 Watt'lık Thermaltake,silverstone,tagan,be quiet,titan,enermax gibi kalite bi PSU almaya bak.
  • bence fsp bluestorm2 al 500watt
  • 620 wattlık enermaxı öneririm fiyat olarak pahalıdır ama çok sağlamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuzzselimm

bence fsp bluestorm2 al 500watt

. Fiyatı da 89$+kdv
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.