Şimdi Ara

---ÇÖP , SİLİNSİN ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poseidon -- 22 Ağustos 2016; 17:03:23 >

• kopya oyun oynamayı düşünüyorsan zaten garantili almayacaksın. ya da garantiyi alırsın versiyon kırıldığında garantiyi çöpe atarsın bu arada PSP SLİM 470 ytl pahalı değil(teknosa gibi bir yerde bu fiyat bedava ya) zaten ilk çıkan pspler 580 ytl idi sony firmware kullanıyorsan yükseltince bir şey olmaz(zaten orjinal firmware kullanmasanda güncellemek zorunda kalacaksın)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga164

ya benim yine kafam karıştı
    ben orijinal oyun almayacağım
    forumlarda psp oyunları var oralardan indirip oynayacağım
    birde bu firmware yükseltince garanti kapsamı dışınamı çıkıyor ?
    bu firmwarelerin orjinali - yanı filan mı var ?
    kopya oyun oynamak için neler yapmam gerekli ?

arkadsim psp ye fw yukletirsen garanti disi kalir bu fw sayesinde butun netteki psp oyunlarini indirip oynayabilirisn , aldigin orjinal umd oyunlari ve filmleride calistiraiblirsin pm at bana herseyi detayli bir biicmde anlticam
  • tamam fw yükleyince garatti dısı kalıyo ama bi sorun cıktıgında garantiye götürmeden önce normal veriyonu yükler öyle götürürsün.bu sekilde bi sorun olacagını sanmam.ama bana kalırsa garantili almana gerek yok.psp cidden cok saglam bi cihaz.en fazla brick oluyo.onu da 20 liraya hallettirebilirsin.yani kısacas degmez garantisi icin o kdr para vermene
  • şöyle deyim: KOPYA OYNAYACAKSAN GARANTİLİ ALIP 150-200 YTL FARK VERMEYE GEREK YOK! o psp forumlarında versiyonu kırıp psp senin evine gönderenlerde var.
  • pspvadisi ne gir ordana aldım ben iyidir
  • kopya oyun oynamak için zaten yazılımını değiştirmen gerekiyo o yüzden de garanti dışına çıkıyo.
    pspvadisi en iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti sunuyo benim gördüğüm kadarıyla
  • dragonstory
    den alsana daha ne arayacaksın bence
  • eger tanıdıgın biri varsa kesinlikle yurt dısından al cok ucuza geliyor garantiyi salla zaten custom fw yukleyince garanti dısı kalacak pspyle internetten birsey indiremezsin internet olayı cok verimli degil 2.el almanı tavsiye etmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga164

tavsiye için teşekkürler
    almanyada amcaoğlu var onlara söyleyeceğim artık gelirken alın diye.
    geçen geldiklerinde vereyim sana demişti 2 poşet dolusuda oyun vardı bende yok ya boşver demiştim.Artık kısmetse geldiklerinde alırım.
    tek sefere bi pspye 290 milyon vermek koyuyor adama

psp ye vereceğin her kuruşu hak ediyor 400 de olsa alınır bir alet pişman olmazsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dermeister01

eger tanıdıgın biri varsa kesinlikle yurt dısından al cok ucuza geliyor garantiyi salla zaten custom fw yukleyince garanti dısı kalacak pspyle internetten birsey indiremezsin internet olayı cok verimli degil 2.el almanı tavsiye etmem

amerika'dan falan olmadikca yurtdisindan psp almanin pek de bir yarari yok gibi. ben su an belcikada'yim buldugum en uygun fiyat slim icin 159€~281YTL. ebay.de 'den almanya fiyatlarina da baktim ucuz olur belki diye ama resmen fix fiyat 169€ istiyor hemen herkes; ki bi kac saticiya custom firmware yuklemesi de yapip yapmadiklarini sormak icin attigim maillerde bu tip islemleri yapmadiklarini da ogrendim.

yani turkiye'den almak cok daha mantikli gibi sanki, alete bir sey oldugunda dukkana geri goturme sansin olur en azindan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dermeister01

eger tanıdıgın biri varsa kesinlikle yurt dısından al cok ucuza geliyor garantiyi salla zaten custom fw yukleyince garanti dısı kalacak pspyle internetten birsey indiremezsin internet olayı cok verimli degil 2.el almanı tavsiye etmem

Sen bi yurtdisi piyasasini arastir sonra yaz arkadasim. 280 e aldim aleti. Amazonda 290 $ a satiliyor. kullanilmisina 150 $ diyolar. Arkadas Ebay demis Ebay de bizim gittigidiyor gibi onlarda spot satiyorlar. En mantkilisi burdan almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 28 Şubat 2008; 18:09:21 >
  • psp slimlerin yeni fiyatı 280 ytl civarı slim 0 garantili..
    çok yakında bütün sony mağzalarında olur..
  • doğubankta 320 çekti adam slim garantisiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.