Şimdi Ara

çöp konu silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut4161 -- 3 Aralık 2018; 20:36:2 >

• Mahmut4161 M kullanıcısına yanıt
    Türkiyedeki yurtdişi cihaziyla arasinda 200-250 tl oynuyor ayrica dedğin kodlari bi sayfada görmüştüm hangi ülkenin oldugunu belirten arkadaş vardi bulmak aramak lazim..!ayrica teli almadan önce model a1688 olmasi gerekir medine cihaxi diyosun facetime calişmaya bilir calişmasafa olur:)) ayrica benim cihaz da zd/a cihazi a 1688 model olduğu için turkiye 1 yil garantisi var..a 1688 olmasina dikkat et..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 28 Ağustos 2016; 2:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZD/A modeli fransa diye biliyorum ben. Sıkıntı çıkmaz. Çok fazla insan yurt dışı cihaz alıyor pasaporta kayıt yaptırıp kullanıyorum. Ayrıca Türkiye apple stora da 1 yıl garantiniz oluyor. Ben almadım alacağımıda zannetmem size net yurt dışı cihaz alın diyemem ama alınabilir. Ne amaçla yurt dışı yurt dışı cihaz alıyorsunuz bunu bilmek lazım. Sebep fiyat farkı ise bunun cevabını siz vereceksiniz. Bu arada 150₺ pasaport kayıt parasıda ödeyeceksiniz. Aradaki fiyat farkı size 1 yıl daha eksik garanti olması için yeterli sebep ise alabilirsiniz. Bu konuda haricinde başka fark yok, aynı cihazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Türkiyedeki yurtdişi cihaziyla arasinda 200-250 tl oynuyor ayrica dedğin kodlari bi sayfada görmüştüm hangi ülkenin oldugunu belirten arkadaş vardi bulmak aramak lazim..!ayrica teli almadan önce model a1688 olmasi gerekir medine cihaxi diyosun facetime calişmaya bilir calişmasafa olur:)) ayrica benim cihaz da zd/a cihazi a 1688 model olduğu için turkiye 1 yil garantisi var..a 1688 olmasina dikkat et..

O 1250 lira olmasın? Fiyat farkını nereden hesapladın?
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    İphone 6s 64 gb 2450 almiştim gecen sene aralik ayinda arkadaşin dedği 850 € diyo nasil hesaplamim 2700 civarinda fiyaata aliyo 200 tl oynamiyomu şimdi ..??ayrica yurtdişi cihaz kast ettim türkiye garantilisini kast etmedim turkiyede yurt dişi cihazi o fiyata almiştim.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 28 Ağustos 2016; 19:56:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İphone 6s 64 gb 2450 almiştim gecen sene aralik ayinda arkadaşin dedği 850 € diyo nasil hesaplamim 2700 civarinda fiyaata aliyo 200 tl oynamiyomu şimdi ..??ayrica yurtdişi cihaz kast ettim türkiye garantilisini kast etmedim turkiyede yurt dişi cihazi o fiyata almiştim.!!

Doların yükselmesiyle aradaki fark daha da arttı. Adam hazır oradayken ve ufak bir araştırmayla 300-400 lira az vermek varken, neden vermesin? Olaya bu açıdan bakalım.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Dolarin yükselmesile değil applenin kendi cihazlarina zam yapmasiyla başladi..yurt dişindan almak mantikli tabiki ama cihaxi iki yildan fazla kullanmak için türkiye garantilisi almak mantikli yur dişi cihazlarin bir yil garantisi oldugunu düşünürsek ve bu 1 yil içerisindeki problem garanti bitiş sürecinde başlar ise ozaman problem olucaktir tabiki karar onun karari almak mantiklica alip almamasi olumsux bi yaklaşimda buşunup yargilamadim.!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.