Şimdi Ara

COOLERMASTER HAF 932 MODLAMA YORUMLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ALEYKUM HAF 932 MOD LAMAMI ONCE CİZDİM UYGULAMADA YAPACAM NASIL OLMUŞ ACABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko63 -- 7 Ağustos 2010; 21:58:42 >

• hoş olmuş... ama önemli olan çizimde nasıl durduğu değil senin bunu nasıl yaptığın ve nasıl yapacağın dır

muhtemelen air brush ile yapacaksın... daha önce yapmadıysan bence hiç kalkışma
  • haklısın ptohto shop la yabtımda tabı programda renklendırdım bır reklamcı arkadas goserdım yaparız dedı kolay hele bakalım ıns sorun cıkmaz zaten kasanın uc boyutlusunu cızıp bılgısayrdan dekor yabtım ölcülerle falan kenarları ve önünde modifiye yapacam
  • Yan panel çok sorun değil ama ön panelde sıkıntı yaşayacaksın. Çünkü bu tür şeyleri yapmanın en doğrudan yolu aradığın deseni reklamcıya götürüp uygun bir çıkartma filmi üzerine bastırmak ve doğurudan kasaya bu filmi çekmektir. Ön panel çıkartma yapıştırmaya pek uygun değil ızgaralı yapısı nedeniyle... Püskürtme boyayla sanat icra etmek gerekecek...

Peki ne yapmalı? Photoshop bildiğine göre aslında basit: Yaptığın alev desenindeki her bir rengi birer layer olarak alacaksın. Yani alev dışarıdan içeriye doğru kırmızı, sarı, mavi vs. diye gider. Isı arttıkça renk açılır. Senin alevlerde de benzer bir durum var. Her rengi ayrı layer olarak kağıda bastıracak ve kağıdın renkli kısımlarını keseceksin. Şablon oluşturacaksın. Şablonu kasa üzerine tutup sprey boyayla girişeceksin. Her layer için üst üst çeşitli renklerde sprey boya vurdukça alev derinlik kazanacak. En sonunda da gerekirse ince uçlu fırçayla detay vereceksin. Olay bundan ibaret.

Yap da bir bakalım nasıl olacak...

• vala kardeş haklısın senın soyledıgın durumu anladık ama su bır hafta gecsın ınsallah en dogru sekılde yapacaz hangisi daha uygunsa ızgara meselesını haledecez ıns bitirirsem buraya koyacam ozaman bakarız paylaşım için teşekkürler tavsiyeleri alayım ben =)
  • birde seko çıkartması yaptın mı tam olur
  • yoo onu HAF YA BU KASA BENDE HAS URFALI YAZACAM
  • orjinalliğini boz ma derim
  • bilmiyorum ama ön tarafı yapmam belki kenarları sade halde yaparım daha guzel olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.